merhaba pkolular burda toplanalım mı??

slm arkadaslar yenı uyeyım bende pko yum bende tedavı surecımı paylasmak ıstedım

hoşgeldimn canımmm her zaman dinleriz seni...

kızlar size güzel haberlerle geldim.beta hcg yaptırdım.sonuç 125.50
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
daha adetime 2 gün var.sanırım ikizlerim yolda.doktor bu ay 2 yumurtamın olduğunu benden ikiz beklediğini söylemişti.
allaha çok şükür bugünleride gördüm :KK49::KK49::KK49:

yaseminnnnnnnnnseniiiidüşünüyordumm dünden beriii canımmm hadiii çok mutlu oldumm yeni hamişmm bna da dua et olur mu??canlarım mevlam hepimizin gönlüne göre versinnn....

daha adetime 2 gün var.sanırım ikizlerim yolda.doktor bu ay 2 yumurtamın olduğunu benden ikiz beklediğini söylemişti.

canım çok güzel haber bu Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh

adamlar uzaya cıktı dunyanın fotografını bıle cektıler..kansere bıle care buldular bu lanet pkoya kesın bır cozum bulamadılar
kaderımız çekiyoruz :KK52:

slm arkadaslar yenı uyeyım bende pko yum bende tedavı surecımı paylasmak ıstedım

hoşgeldın bende yenı uyeyım :124:

kızlar bu progestan bende aşırı uyku halı yaptı yolda zor yuruyorum resmen :122: sallana sallana sersem tavuk gıbı :KK9:
kafamı koydugum yerde hatta bazen koymadan :76: uyumuyorum resmen bayılıyorum nasıl uykuya daldıgım konusunda fıkrım bıle yok eşim dalga gecıyor artık :KK1: :78:

cnm ya çok mutluyum şimdi geldim doktordan herşey çok güzel dedi hormon sonuçlarına baktı çok iyi dedi bu aralar ilişki önerdi perşembe ultrasona gel dedi iğneye devam bu arada :) ama cuma günkü sonuçlarla bugünkü sonuçlar arasında çok fark var bakalım konuştuk biraz doktorumlada biraz zaman gerekiyo dedi herşey iyiye gidiyo görünüyo şuanda dedi gebelik olur dedi olmaz diyemem dedi ama dediğim gibi zamana ihtiyacımız var dedi uzun bi zaman olduğunu sanmıyorum içimden bi ses yakın zamanda inş.diyo bitanem hayırlısıyla inş.senden de ilerleme sonuçlarını iyi haberlerini alırım allahım inş.hepimizin yardımcısı olsun yarabbim...bu arada ankaradaydın istersen benim gittiğim doktordan bi randevu al cnm bide buna git bakalım ne diyecek...

hadi canım inş güzel haberlere az kaldı bende öyle hissediyorum. biraz ara vereyim de bi düşünürüm not etmiştim drunu zaten. hafta sonuna yatılı misafirim var cuma gece gelip pazar akşam döncekler. 2 gündür cam silip ortalık düzenliyorum bugünde mutfağa el atayım yarında dip köşe temizlik cuma da 3-4 çeşit yemek yapayım gezeriz şimdi onlarla kafam rahat olsun evde yemek var derim. ne boşlamışım evi bu ara kaç makine çamaşır yıkayıp dağ gibi ütü yaptım :KK43: bide derli topluyumdur fena dağıtmışım bu ara. Dün eşim dalga geçiyordu temizliğe düştüğüne göre bunalım geçmiş yoksa 2 gömlek ütüler atardın ütüyü diye :))))))))))

çok mutlu oldum adaşım canım hayırlı olsun Eki Görüntüle 643080 Eki Görüntüle 643081 sağlıkla kucağına al inş. hamilelerin sayısı artıyor ne güzel allahım sen hepimize hayırlı ve sağlıklı bebekler nasip et. dua et bize hamilelerin duası kabul olur

çok mutlu oldum adaşım canım hayırlı olsun Eki Görüntüle 643080 Eki Görüntüle 643081 sağlıkla kucağına al inş. hamilelerin sayısı artıyor ne güzel allahım sen hepimize hayırlı ve sağlıklı bebekler nasip et. dua et bize hamilelerin duası kabul olur

allah razı olsun adaşım.inşallah sanada rabbim nasip eylesin.ismen dua ettiklerim arasındasın zaten :KK16:
bu arada femara'yı kullanmanı ısrarla tavsiye ediyorum. :KK1:

yasemincinmmm sen iğnenin 13. günü test yapmışın ben 11. günümdeyim bugün belli olur mu acaba???

yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin 2 gün daha sabret. inş bi bebek haberide senden gelir. bayağı uğurlu bi topic oldu arkadaşların güzel haberlerini aldıkça umudum artıyor. rabbim en güzel zamanda hayırlısıyla gönderecek küçük yaramazlarımızı inş

cnm ya çok mutluyum şimdi geldim doktordan herşey çok güzel dedi hormon sonuçlarına baktı çok iyi dedi bu aralar ilişki önerdi perşembe ultrasona gel dedi iğneye devam bu arada :) ama cuma günkü sonuçlarla bugünkü sonuçlar arasında çok fark var bakalım konuştuk biraz doktorumlada biraz zaman gerekiyo dedi herşey iyiye gidiyo görünüyo şuanda dedi gebelik olur dedi olmaz diyemem dedi ama dediğim gibi zamana ihtiyacımız var dedi uzun bi zaman olduğunu sanmıyorum içimden bi ses yakın zamanda inş.diyo bitanem hayırlısıyla inş.senden de ilerleme sonuçlarını iyi haberlerini alırım allahım inş.hepimizin yardımcısı olsun yarabbim...bu arada ankaradaydın istersen benim gittiğim doktordan bi randevu al cnm bide buna git bakalım ne diyecek...
kartanesi hadi inş.güzel sonuçlar alırsın.Allah gönlüne göre versin
Ayy çokk güzel.hayırlısıyla kucağına alırsın ins.sorunsuz hamilelik yaşarsın.ikizimizde oldu.Nazar

hoş geldin jener

yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin 2 gün daha sabret. inş bi bebek haberide senden gelir. bayağı uğurlu bi topic oldu arkadaşların güzel haberlerini aldıkça umudum artıyor. rabbim en güzel zamanda hayırlısıyla gönderecek küçük yaramazlarımızı inş

gerçekten uğurlu bi topik oldu.:KK52:sırayla tüm arkadasların göbisleri dolacak ins.:KK52:

bugün randevum var canım.umarım hersey yolundadir.en son 2 hafta önce görünce hersey iyiydi.
sende iyisindir umarım.seninde güzel haberini en kısa zamanda alırız inşşş

iyiyim canım sağ ol. misafirim var hafta sonuna yatılı havada güzel cam kapı mutfak ev temizliyorum

hadi canım inş güzel haberlere az kaldı bende öyle hissediyorum. biraz ara vereyim de bi düşünürüm not etmiştim drunu zaten. hafta sonuna yatılı misafirim var cuma gece gelip pazar akşam döncekler. 2 gündür cam silip ortalık düzenliyorum bugünde mutfağa el atayım yarında dip köşe temizlik cuma da 3-4 çeşit yemek yapayım gezeriz şimdi onlarla kafam rahat olsun evde yemek var derim. ne boşlamışım evi bu ara kaç makine çamaşır yıkayıp dağ gibi ütü yaptım :KK43: bide derli topluyumdur fena dağıtmışım bu ara. Dün eşim dalga geçiyordu temizliğe düştüğüne göre bunalım geçmiş yoksa 2 gömlek ütüler atardın ütüyü diye :))))))))))

senin içinde iyi olur cnm biraz ara vermek haklısın yorma kendini ama genede o kadar :)) kafan dağılır gezersin sohbet falan derken iyi olur senin için.sana kolay gelsin cnm :))

Canım bende Ankaradayım... hangi hastane, hangi doktor senin takibini yapan acaba bana da söyleyebilir misin?

tabiki söylerim cnm yardımcı olmayı çok isterim.cebeci tıp fak. prof.dr. cem somer atabekoğlu bide bu hastanede Doç.Dr. Batuhan Özmen var benin doktorum cem bey ama diğer doktorada çok iyi diyolar netten randevu için telf.numaralarını bulabilirsin cnm.bana da haber verirsen sevinirim.

X