Mide bulantısı baş dönmesi

bluemystery

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2024
19
20
29
Merhaba daha önce olmayan bir sağlık durumu yaşıyorum. 1,5 hafta önce otobüse bindim ve birden başım uğuldamaya midem bulanmaya başladı. Oturarak gidiyordum ama neden bilmem otobüsün kokusu vs her uyaran beni çok etkiledi. Ardından inince dinlendim biraz olsun kendime geldim 1 saat sonra şiddetli başım ağrımaya başladı. Eve gelirken de aynı şekilde yol tuttu. Evde sabaha kadar bulantı ağrı uğuldama ile uğraştım böyle ellerim kollarım uyuşuyordu. Ertesi gün iyi gibiydim çünkü full evdeydim diğer gün yine işe giderken metroya bindim orada da aniden baş dönmesi mide bulantısı başımın arkasında ensemde ağrı başladı. Kokular ve sesler dehşet rahatsız ediyor. Metrodan inince geçen şey artık geçmiyor tüm günüme yayılmaya başladı. Normalde araç tutan biri de değilimdir. Neyim var anlamıyorum. Yeni evliyim hamile miyim acaba dicem ama çok dikkatli olduk düşük bir ihtimal. Nereden randevu almalıyım

bir kan verin. hamilelik varsa kadın doğum yoksa nöroloji olabilir. Migren ya da vertigo gibi bir şey olabilir.

X