Mide bulantisina ne iyi gelir

Gkyzhnm

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2022
19
16
25
8 hafta 2 günlük hamileyim yani 2 aylık olduk gebeliğimi öğrendiğimde 5 haftalık tı ve hiçbir belirtim yoktu hep böyle olucak sandım ve şuan çok kötü durumdayım hiçbir şey yiyemiyorum 5 gün önce başladı mide bulantım kusamiyorumda normalde hasta da olsam kusan biri değilim zaten ama bu mide bulantısı beni bitiriyor halsizim ve başım dönüyor bişey yiyemedigim için ne iyi gelir ne olur yardım edin ilaç kullanmalı mıyım 9 haftalık olunca doktora gidicem gecmesse ilaç istiyecegim ilaç kullanmamın bir zararı olurmu yaşayanlar yazabilirimi

Zaman geçirecek maalesef :)
Ve bulantı hapı var düzenli kullanımda %100 işe yaramasa bile azaltıyor biraz olsun

Ben uzun süre kullandım bulantı hapını
Bir problem olsa zaten vermez doktorlar.

Bende şuan 7+5 hamileyim mide bulantım oluyor hemde çok ağır ama çıkaramıyorum dediğin gibi bi çözüm buldum hemen işe yarıyor sarı leblebi miden bulandığı an hemen 1 avuç yemeye çalış bak nasıl kesiliyor görürsün

Şuan 13 haftalığım hiç birsey gecirmedi. Sunu anladım ve pes ettim. Piskolojim bozuldu sadece zamana ihtiyacimiz var prilam kullandim gundr 4 kez banamisin demedi. Cocuklarim perisan kücükler. Ne haldeyim offf offf hepimizin Allah yardımcışı olsun.

sizin 6. haftada basladı mı bulantı? benim henüz sabahları hafif bir bulantı hissi dışında yeme içmeyi etkileyecek kadar bulantım olmadı.
Her gün değil ama 2-3 günde bir rahatsiz ediyo.Bide boğazım durmuyo yedikçe sahada bulaniyo😂😂

Her gün değil ama 2-3 günde bir rahatsiz ediyo.Bide boğazım durmuyo yedikçe sahada bulaniyo😂😂
benim de iştahımda bir artış var ama aynı zamanda midemde bir oturma hissi de var. bir tarafım yemek istiyor midem de karşı çıkıyor gibi şu an için. ama kusma seviyesinde değilim henüz. veya tiksinme vs. yok.

8 hafta 2 günlük hamileyim yani 2 aylık olduk gebeliğimi öğrendiğimde 5 haftalık tı ve hiçbir belirtim yoktu hep böyle olucak sandım ve şuan çok kötü durumdayım hiçbir şey yiyemiyorum 5 gün önce başladı mide bulantım kusamiyorumda normalde hasta da olsam kusan biri değilim zaten ama bu mide bulantısı beni bitiriyor halsizim ve başım dönüyor bişey yiyemedigim için ne iyi gelir ne olur yardım edin ilaç kullanmalı mıyım 9 haftalık olunca doktora gidicem gecmesse ilaç istiyecegim ilaç kullanmamın bir zararı olurmu yaşayanlar yazabilirimi
Canım bence ilaç zorda olmadığı sürece kullanma benimde ilk 5 hafta bulantim yoktu öyle Gitcek diye düşündüm ama ilerleyen zamanlarda bulanti hafiflicek sabah kalktigin zaman tuzlu kraker ye tuzlu biseyler ye kesiyo benimde sadece sabahları oluyo artık oda hemen geciyo

Merhaba canım seninle aynıyız 5 haftalık olduğumda hiç bı belirti yoktu 2. Hamilelgim bu doktora gidince 2 hafta geç dolenmis 8. Haftaya girdim. Bulantım fazla oldu şuan kusamiyorum ama midem çok kötü doktor bı hap verdi bitkisel çok iyi ya sabah akşam kullanıyorum arada kesmiyor devam ediyor ama geneli hep kesiyor

X