Mikroçip aşılama

dilarasolmaz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
23
3
30
Selam kızlar mikroçip aşılama hakkında bilgi almak istiyorum. Süreç nasıl ilerliyor ağrılı mı oluyor işlem ileri hız düşüklüğü ve pcos var bu şikayetlerle yapan varmı ? Yada yakınlarınız varmı ? Sizce şans yüzde kaç olur. Malum günümüzün şartları ortada asgari ücretin altında çalışıyor eşim elimizi taşın altına koyacağız ama yinede tereddütlerim var. Aşılama sonrası nelere dikkat etmek gerek bilgilerinize tecrübelerine ihtiyacım varr

Canım ben mikrocipli aşılama yaptırdım. Şuan beklemedeyim. Ağır işlerden olabildigince kaciniyorum. Normal aşılamaya göre şansı daha yüksek diye duydum ama bende arastirmadayim hala. Bizde ileri hızı düşüklüğü olduğu için doktor önermişti. İçimde bir umutuszluk var ama bakalım hayırlısı.

Canım ben mikrocipli aşılama yaptırdım. Şuan beklemedeyim. Ağır işlerden olabildigince kaciniyorum. Normal aşılamaya göre şansı daha yüksek diye duydum ama bende arastirmadayim hala. Bizde ileri hızı düşüklüğü olduğu için doktor önermişti. İçimde bir umutuszluk var ama bakalım hayırlısı.
Umarım önce göbeğin sonra kucağın dolar canım benim. Benim sürekli bir engel çıkıyor önüme geçen ay yapcam dedim 3 yumurta oluşmuştu biri diğerlerine oranla büyüktü haftaya gel yine bakalım dedi. Eşim yurt dışına çıktı. Dupbaston verdi doktor biteli 20 gün oldu adet olmayı ilk defa çok istiyorum başlamak için ama yok gelen giden yok beta verdim 0,431 çıktı. 1 hafta sonra kan verin yazmislardi vermedim evde yaptım bir hafta az bir süreç değildi silik de olsa çıkardı ve regl üstünden 15 gün geçti neredeyse. Yine söktürücü kullanacam. Bu ay da tedavi yok yatılı misafir gelecek sonra zaten bayram yani bayram sonrasına kaldı. 🥺

Yaaa hep böyle olumsuzluklar gerçekten çıkıyor bizde düşündük kuzenim evlendi sonra kendimi ben hazır hissetmedim. Tam tamam dedim tedaviye başladık babannem rahmetli oldu kaldı. Sonra başladık insallah geciktigi gibi güzel sonuclarda alırız

X