Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Minoksil kullanan var m aranzda arkadalar ??

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Benim bariz bir sekilde acilmam yok ama azcik kaldi sclarim sadece tepedeki orta cizgimde cok hafif acilma var bana lidwig 1 seviyedesin dedi sana ne dedi server bey. Valla iki kez gottim server beye ikinci gittimde minoxi kullanmadim dedim nie boyle yapiosun kullansaydin sac dokulmen simdiye kadar durucakti dedi en son gecen ay gittim hala ludvig 1 seviyedesin dedi ilerlememis seviyesi dedi ama kullanmalisin minoxu dedi 6 ay sonra gel kontrola dedi. Senin acilma seyreklik cok mu peki birde her yerdenmi dokuluyor saclarin . Evet aksam 10 fis dedi.

bana hiç seviye söylemedi.sadece minoxili kullanmazsam çocuk doğurduktan sonra daha kötü olursun kullanıcaksın dedi.bende kullanıyorum işte ama bende şuan yoğun bi dökülme olmadı yani her zamanki kadar dökülüyor.heryerde dökülüyor ama ben tepe bölgeme kitlendiğim için sadece orası beni rahatsız ediyor.başta tepe çizgimde çok az yani sadece ben farkediyodum herkes yok öyle bişey diyordu döküldüğü için sana öyle geliyor fln diyolardı.bir anda nasıl oldu bilmiyorum alışveriş merkerzindeydim kıyafet denemek için girdim girmez olaydım o ışıkta resmen kel kalmışım yani çizgi genişledi yani.

Benim bariz bir sekilde acilmam yok ama azcik kaldi sclarim sadece tepedeki orta cizgimde cok hafif acilma var bana lidwig 1 seviyedesin dedi sana ne dedi server bey. Valla iki kez gottim server beye ikinci gittimde minoxi kullanmadim dedim nie boyle yapiosun kullansaydin sac dokulmen simdiye kadar durucakti dedi en son gecen ay gittim hala ludvig 1 seviyedesin dedi ilerlememis seviyesi dedi ama kullanmalisin minoxu dedi 6 ay sonra gel kontrola dedi. Senin acilma seyreklik cok mu peki birde her yerdenmi dokuluyor saclarin . Evet aksam 10 fis dedi.

bana hiç seviye söylemedi.sadece minoxili kullanmazsam çocuk doğurduktan sonra daha kötü olursun kullanıcaksın dedi.bende kullanıyorum işte ama bende şuan yoğun bi dökülme olmadı yani her zamanki kadar dökülüyor.heryerde dökülüyor ama ben tepe bölgeme kitlendiğim için sadece orası beni rahatsız ediyor.başta tepe çizgimde çok az yani sadece ben farkediyodum herkes yok öyle bişey diyordu döküldüğü için sana öyle geliyor fln diyolardı.bir anda nasıl oldu bilmiyorum alışveriş merkerzindeydim kıyafet denemek için girdim girmez olaydım o ışıkta resmen kel kalmışım yani çizgi genişledi yani.

Benimde her yerden dökülüo cok azaldi saclarim tepedeki orta cizgimde hafif acilma oldu:KK43: peki suan dokulme durumun nasil azaldimi dokulmelerin? Ya birde acikcasi ben uclu ampula inanmiorum sac en cok icten beslenir bu vitaminleri icten almak daha yararlidir die dusunuorum bu uclu ampulun sac koklerine kadar girip sac dokulmesini onleyicegini ohtimal bile vermiorum acikcasi tamam saci yipranmis olan insanlar icin sac tellerine bakim yapabilir ama dokulmesini engelleyi sc cikartmaz die dusunuorum canim ben bence sana etki eden minoxil die dusunuorum

canım ben minoksili daha öncede kullandım dökülmeme çok iyi gelmemişti yani azalttı ama öle çok değil ama saç çıkartıyo tabiki ama minoksili yüzünede sürsen yüzündede tüy çıkar vitaminleri de içten almak gerekir ama sonuçta saç derine masaj yaparak derin bunları emiyo öle olmasa o zaman minoksilde etki etmez onuda derine yediriyosun sonuçta ki ben bunu en son olarak doktora danışarak aldım oda aynı şeyleri söledi yani sadece burdaki bi çok kişinin memnun kalmasına göre değil doktorada sordum mesela derine masaj yaparsın ne gibi etkisi olur kan dolaşımını hızlandırırsın bunlarla birlikte kullanınca dökülme problemine iyi gelir ben sabah kalktığım zaman yastığımda bi sürü saç kılı olurdu elimi saçıma atınca çokca dökülürdü şuan çok şükür çok az denebilcek bi dökülmem var ki 2 aydan fazla oldu kullanalı istersen sadece minoksili dene bence tek o yeterli olmuyo

Bir senede o kadar cok mu acıldı tepen yani ışiktan ziyade kapalı ortamlardada o kadar çok belli oluomu :KK43: benimde bir senedir dokuluyor hemde ne dokulme ameliya gecirdim ondan sonra basladi sac dokulmem suan tepe orta kısmım azcık açık ama alısveris merkeLeinde isikta bakiorum o zaman daha cok belli oluo ama cok cok kotu degil tabi offf napicaz boyle ya bu dokulmeler gecermi ki? Ne kadardir kullaniosun minoxili server beye kontrola gittnmi peki? Gunde mesela kac tel dokuluodur seninki?

canım ben minoksili daha öncede kullandım dökülmeme çok iyi gelmemişti yani azalttı ama öle çok değil ama saç çıkartıyo tabiki ama minoksili yüzünede sürsen yüzündede tüy çıkar vitaminleri de içten almak gerekir ama sonuçta saç derine masaj yaparak derin bunları emiyo öle olmasa o zaman minoksilde etki etmez onuda derine yediriyosun sonuçta ki ben bunu en son olarak doktora danışarak aldım oda aynı şeyleri söledi yani sadece burdaki bi çok kişinin memnun kalmasına göre değil doktorada sordum mesela derine masaj yaparsın ne gibi etkisi olur kan dolaşımını hızlandırırsın bunlarla birlikte kullanınca dökülme problemine iyi gelir ben sabah kalktığım zaman yastığımda bi sürü saç kılı olurdu elimi saçıma atınca çokca dökülürdü şuan çok şükür çok az denebilcek bi dökülmem var ki 2 aydan fazla oldu kullanalı istersen sadece minoksili dene bence tek o yeterli olmuyo

Minoxille o yaglar bi tutamayizki canim ama minox bilimsel etkinligi kanitlanmis bir solusyon icindeki etken madde sayesinde.ama belkide faydasi oluodur ama ne bilim bana sanki saci yaglandirmaktan baska bi ise yaramiomus gibi gelio senin ne kadardir dokuluodu saclarin suan ne surumdasin aciklik varmi sacinda yada tepe bolgende peki?

Minoxille o yaglar bi tutamayizki canim ama minox bilimsel etkinligi kanitlanmis bir solusyon icindeki etken madde sayesinde.ama belkide faydasi oluodur ama ne bilim bana sanki saci yaglandirmaktan baska bi ise yaramiomus gibi gelio senin ne kadardir dokuluodu saclarin suan ne surumdasin aciklik varmi sacinda yada tepe bolgende peki?

bende senin gibi düşündüm saçım zaten yağlı badem yağıyla dahada yağlanır gibi gelmişti 1. uygulamadan sonra saçım hiç yıkanmamış gibi kirliydi benim zaten her gün yıkanması gereken bi saçım var maalesef ertesi güne mat bi saçım oluyo ben yinede her gün yıkamamaya çalışıyorum her gün yıkamakta dökülmede etken genelde 2 güne 1 yıkıyorum saçımı 1. uygulamada saçımı böle görünce moralim bozuldu 2. kez uyguladım yine aynı bırakmayı düşündüm ama kullanan bi çok kişide aynı etki olduğunu görünce bırakmıcam dedim ve 3. uygulamadan sonra saçlarım eski haline döndü bu aradada dökülmem artmıştı oda olmuş herkeste 3. uygulamadan sonra saç dökülmemde inanılmaz derecede azaldı bide saçı besliyo biraz daha canlı gösteriyo benim kendimi bildim bileli saçım dökülüyo canım bi çok şey denedim bazıları biraz etki etsede geçti etkisi şuan kullanalı 2 ayı geçti sabah kalktığımda yastığımda tek tük saç oluyo hatta olmuyo banyodan sonrada 3 5 tane saç geliyo elime çok şükür. Benimde açıklık tepede var biraz yani ışıkta falan belli oluyo yanlarımdada biraz var açıklık ama saç öle hemen toparlanmaz uzun bi süre kullanmak gerek bunları zaten minoksili en az 6 ay kullanmak gerekiyo ben ikisini de uzun bi müddet kullanmayı düşünüyorum bakalım:KK55:

peki arkadaşlar hangi minoxil'i kullanıyorsunuz
araştırdım ben suriye bide iran olanı varmış kullananlar var mı bunlardan...
bu arada benim ben 6-7 senedir rogaine kullanıyorum doktora gitmiştim ama nedeni bilinemedi bende de erkek tipi dökülme
arak kullananlar çok memnunmuş kullanan varsa yorum yazsın lütfen

Bir senede o kadar cok mu acıldı tepen yani ışiktan ziyade kapalı ortamlardada o kadar çok belli oluomu :KK43: benimde bir senedir dokuluyor hemde ne dokulme ameliya gecirdim ondan sonra basladi sac dokulmem suan tepe orta kısmım azcık açık ama alısveris merkeLeinde isikta bakiorum o zaman daha cok belli oluo ama cok cok kotu degil tabi offf napicaz boyle ya bu dokulmeler gecermi ki? Ne kadardir kullaniosun minoxili server beye kontrola gittnmi peki? Gunde mesela kac tel dokuluodur seninki?[/QUOTE

Evet canım bende anlamadım ama 1 senede açıldı.kapalı ortamlarda çevremdekiler yok belli olmuyor diyo ama ben inanmıyorum bence çok belli oluyor.NAZ WALLA GEÇER Mİ BİLMİYORUM ama ben gerçekten çok yoruldum.kontrole gitmedim daha 15 gün oldu benim serdar beye gideli bi kaç tahlil yapılmamış onları istedi hasta iken olması gereken onları götürcem haftaya işte.saymıyorum naz ama 100 ü geçiyordur.benim anlamadığım neden akşam 10 fıs kullanıyoruz minoxili sen biliyormusun nedenini.bu arada evlimisin

Bir senede o kadar cok mu acıldı tepen yani ışiktan ziyade kapalı ortamlardada o kadar çok belli oluomu :KK43: benimde bir senedir dokuluyor hemde ne dokulme ameliya gecirdim ondan sonra basladi sac dokulmem suan tepe orta kısmım azcık açık ama alısveris merkeLeinde isikta bakiorum o zaman daha cok belli oluo ama cok cok kotu degil tabi offf napicaz boyle ya bu dokulmeler gecermi ki? Ne kadardir kullaniosun minoxili server beye kontrola gittnmi peki? Gunde mesela kac tel dokuluodur seninki?[/QUOTE

Evet canım bende anlamadım ama 1 senede açıldı.kapalı ortamlarda çevremdekiler yok belli olmuyor diyo ama ben inanmıyorum bence çok belli oluyor.NAZ WALLA GEÇER Mİ BİLMİYORUM ama ben gerçekten çok yoruldum.kontrole gitmedim daha 15 gün oldu benim serdar beye gideli bi kaç tahlil yapılmamış onları istedi hasta iken olması gereken onları götürcem haftaya işte.saymıyorum naz ama 100 ü geçiyordur.benim anlamadığım neden akşam 10 fıs kullanıyoruz minoxili sen biliyormusun nedenini.bu arada evlimisin

Evet evliyim ben hatta bebekte istiyoruz artik o yuzdende kullanmaya korkuorum minoxu hamile kalirsam birakmak zorunda kalicam minoxu bir sureligine ua o zaman daha fazla dokulurlursr diede korkuorum:KK43:( benimde yuzu geciyordur her elimi sacimi attigimda 10 tel kesin geliyor hele birde banyodan sonra taradigimda resmen agliyorum. Normalde minoxi sabah 5 fis aksam 5 fis kullanilir ama server bey banada aksam 10 fis dedi nedenini bilmiyorum malesef ümidimizi yitirmeyim hairlife die protez sac formasiyla konustum bugun telefonda saci kazimadan ve yapistirmadan yeni bir sistem cikarmislar eger boyle giderse cok acilirsa saclarim ondan yaptirmayi dusunuyorum inan bende senin gibiyim dayanamiorum artik ayni duygulari paylasioruz peki senin anne baba tarafinda bayanlarda yada erkeklerde bu durumu yasaydn kel yada az sacli birileri var mi

bende senin gibi düşündüm saçım zaten yağlı badem yağıyla dahada yağlanır gibi gelmişti 1. uygulamadan sonra saçım hiç yıkanmamış gibi kirliydi benim zaten her gün yıkanması gereken bi saçım var maalesef ertesi güne mat bi saçım oluyo ben yinede her gün yıkamamaya çalışıyorum her gün yıkamakta dökülmede etken genelde 2 güne 1 yıkıyorum saçımı 1. uygulamada saçımı böle görünce moralim bozuldu 2. kez uyguladım yine aynı bırakmayı düşündüm ama kullanan bi çok kişide aynı etki olduğunu görünce bırakmıcam dedim ve 3. uygulamadan sonra saçlarım eski haline döndü bu aradada dökülmem artmıştı oda olmuş herkeste 3. uygulamadan sonra saç dökülmemde inanılmaz derecede azaldı bide saçı besliyo biraz daha canlı gösteriyo benim kendimi bildim bileli saçım dökülüyo canım bi çok şey denedim bazıları biraz etki etsede geçti etkisi şuan kullanalı 2 ayı geçti sabah kalktığımda yastığımda tek tük saç oluyo hatta olmuyo banyodan sonrada 3 5 tane saç geliyo elime çok şükür. Benimde açıklık tepede var biraz yani ışıkta falan belli oluyo yanlarımdada biraz var açıklık ama saç öle hemen toparlanmaz uzun bi süre kullanmak gerek bunları zaten minoksili en az 6 ay kullanmak gerekiyo ben ikisini de uzun bi müddet kullanmayı düşünüyorum
Seninde gunde 100 teli geciyormuydu sac dokulmen. Senin adina cok sevindim kurtulmussun bu dertten darisi bize insallah Allah sifaligimizi verir:KK43:

Seninde gunde 100 teli geciyormuydu sac dokulmen. Senin adina cok sevindim kurtulmussun bu dertten darisi bize insallah Allah sifaligimizi verir:KK43:[/QUOTE]

günde belki o kadar olmuyodu daha doğrusu artık saç döküle döküle kalmadıki bende çok az saçım var ya ama artık çok şükür toparlanıyo bunlar sayesindeVİRÜSsen evlisin galiba bebek düşünüyosanız başlama kullanmaya çünkü hamilelikte kullanılmıyo ve emzirme dönemindede öle benimde buna canım sıkılıyo bi bakım yapamıcaz hamilelikten sonrada yoğun şekilde dökülme oluyomuş geçici ama 3 4 ay sürüyomuş zaten ne kadar saçım varki kel kalcam diye korkuyorum bari o zamana kadar bayağı toparlasam
ben evli değilim seneye düğünüm olcak inşALLAH ama insan ilerisinide düşünüyo işte:KK43:

Seninde gunde 100 teli geciyormuydu sac dokulmen. Senin adina cok sevindim kurtulmussun bu dertten darisi bize insallah Allah sifaligimizi verir:KK43:

günde belki o kadar olmuyodu daha doğrusu artık saç döküle döküle kalmadıki bende çok az saçım var ya ama artık çok şükür toparlanıyo bunlar sayesindeVİRÜSsen evlisin galiba bebek düşünüyosanız başlama kullanmaya çünkü hamilelikte kullanılmıyo ve emzirme dönemindede öle benimde buna canım sıkılıyo bi bakım yapamıcaz hamilelikten sonrada yoğun şekilde dökülme oluyomuş geçici ama 3 4 ay sürüyomuş zaten ne kadar saçım varki kel kalcam diye korkuyorum bari o zamana kadar bayağı toparlasam
ben evli değilim seneye düğünüm olcak inşALLAH ama insan ilerisinide düşünüyo işte:KK43:[/QUOTE]

Benim zaten ince telli ve az saclarim vardi oyle gur saclara sahip degildim ve duzdur saclarim suan dahafa cok azaldilar benimde resim koyicam ama nasil konuluo buraya biliomusun saclarimin son halini koyicam.evet doktorumda soyledi dogumdan sonra cok dokulme olurmus off offf sac kalmiycak valla ya tam bir sene oldu bazen diorum bosver dunde hairlife firmasiyla konustum turkiyede ilkte gelen sac protez firmasi biraz olsun gonlume su serptiler hic belli olmuomus kendi sacinla ayni kalitede hazirlaniomus 3 ayda olmadi en son care ondan yaptircam cunku bole giderse bu sene daha surerse mahvolurum ben sac kalmaz senin alide varmi peki bayan yada erkeklerde bu sorunu yasayan.peki sen acildi diosunya saclarim herhangi bisey kullaniyomusun acikligi kapatmak icin

Evet evliyim ben hatta bebekte istiyoruz artik o yuzdende kullanmaya korkuorum minoxu hamile kalirsam birakmak zorunda kalicam minoxu bir sureligine ua o zaman daha fazla dokulurlursr diede korkuorum:KK43:( benimde yuzu geciyordur her elimi sacimi attigimda 10 tel kesin geliyor hele birde banyodan sonra taradigimda resmen agliyorum. Normalde minoxi sabah 5 fis aksam 5 fis kullanilir ama server bey banada aksam 10 fis dedi nedenini bilmiyorum malesef ümidimizi yitirmeyim hairlife die protez sac formasiyla konustum bugun telefonda saci kazimadan ve yapistirmadan yeni bir sistem cikarmislar eger boyle giderse cok acilirsa saclarim ondan yaptirmayi dusunuyorum inan bende senin gibiyim dayanamiorum artik ayni duygulari paylasioruz peki senin anne baba tarafinda bayanlarda yada erkeklerde bu durumu yasaydn kel yada az sacli birileri var mi

bugün server beyin istediği tahlilleri yaptırdım cuma günü gidicem yanına inşallah bir sorun vardır hormanlrımda fln.bende yaptırmak istiyorum biraz anlatırmısın nasılmış kaç sene garanti veriyor.naz suda fln belli olmuyormuymuş.Evet naz aynı duyguları yaşıyoruz.bende şuan keşke evli olsam.şimdi bide onları düşünüyorum sözümde nişanımda nasıl olcak düğüne kadar daha fazla dökülürse fln diye.Eşin ne diyor bu konuda takıyor mu senin gibi kafaya .babam kel yani erkeklerde var.Zuhal bu arada ben sana yazamıyorum gitmiyor hata veriyor umarım okuyosundur bunları.

Kızlar erkek tip dökülme olduğunu doktorlar nasıl anlıyorlar .Biz anlayamaz mıyız baktığımızda :KK43:

Benim zaten ince telli ve az saclarim vardi oyle gur saclara sahip degildim ve duzdur saclarim suan dahafa cok azaldilar benimde resim koyicam ama nasil konuluo buraya biliomusun saclarimin son halini koyicam.evet doktorumda soyledi dogumdan sonra cok dokulme olurmus off offf sac kalmiycak valla ya tam bir sene oldu bazen diorum bosver dunde hairlife firmasiyla konustum turkiyede ilkte gelen sac protez firmasi biraz olsun gonlume su serptiler hic belli olmuomus kendi sacinla ayni kalitede hazirlaniomus 3 ayda olmadi en son care ondan yaptircam cunku bole giderse bu sene daha surerse mahvolurum ben sac kalmaz senin alide varmi peki bayan yada erkeklerde bu sorunu yasayan.peki sen acildi diosunya saclarim herhangi bisey kullaniyomusun acikligi kapatmak icin[/QUOTE]

benimde gür saçlarım olmadı hiç kendimi bildim bileli az saçlarım var ince telli ve yağlı maalesef resim nasıl konuluyo bilmiyorum bende gerçek saç almayı düşünüyorum hamilelikte falan kullanırım artık ama çok dökülürse çok açılma olacak onda naparm bilmiyorum ben minoksil kullanıyorum şimdi yanlarımda öle çok açılma yokda az az olan yerlerde yavaş yavaş toparlanıyo

Yazdığımız alanda resim gibi bir kutucuk var ,insert image diye oraya tıklıyorsunuz kızlar .arkasına yüklemek istediğin resimi secip ,yükle diyip tamama baslıyorsunuz .

benim bildiğim erkek tipi dökülme tepe bölgesinin açılmasıyla oluyo

Bazı kaynaklarda tepe ve alın yazıyor ,bazı yerlerde de her yerden .Benim her yerden saçlarım dökülüyor :KK50: geçen sene üzücü bir olay yaşadım ondan sonra saçlarım eski haline dönemedi :KK25:

Bazı kaynaklarda tepe ve alın yazıyor ,bazı yerlerde de her yerden .Benim her yerden saçlarım dökülüyor :KK50: geçen sene üzücü bir olay yaşadım ondan sonra saçlarım eski haline dönemedi :KK25:

ben sadece tepe kısmındaki dökülme oluyo erkek tipi diye biliyorum benimde her yerden dökülüyo bu normal dökülme senin yine geçen seneden beri olan bişey ben ne zamandır bilmiyorum yani kendimi bildim bileli dökülmeyi yaşıyorum azıcık kaldı saçlarım maalesef:KK43:

ben sadece tepe kısmındaki dökülme oluyo erkek tipi diye biliyorum benimde her yerden dökülüyo bu normal dökülme senin yine geçen seneden beri olan bişey ben ne zamandır bilmiyorum yani kendimi bildim bileli dökülmeyi yaşıyorum azıcık kaldı saçlarım maalesef:KK43:

Hadi ya :KK50:Ben de saçlarımın çoğunu kaybettim :KK43: kedi tüyü kadar kaldı .
Saçlarımı tutmaya ,yıkamaya ,toplamaya korkuyorum :KK43: ciddi anlamda bu dökülmeler psikolojimi bozdu .
Allah başka dert vermesin ama bir kadın için çok zor saçlarından olmak .

Umarım hep beraber bunu atlatırız .

Son düzenleme:
X