Missha bb krem bir bakın bakalım

msozcelk

1o.1o.2o11
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
1.977
179
ya arkadaşlar sitelere bakıyorumda normalde ben hayatta bi bb kreme bu kadar fazla verebilecek bir insan değilim ancak cilt tipimin yüzünden missha nın bb kremlerinden başka bir türünü kullanmak zorundayım halbuki perfect cover 20 ml iyidi ama napalım doğru ürünü kullanmak gerekiyor. Vee evet en büyük sıkıntı .. Ya ne kadar pahalı fiyatları bunların keşke yurt dışından getirtebilecek ve bize satabilecek deneyimli arkadaşımız olsa da burada bir kadın dayanışmasını daha ortaya koysak:KK51: Bu dertten muzdarip kızlarımız çok siz ne dersiniz ?:KK16:

Aynen ben de Missha yı 1 ,5 senedir kullanıyorum buradaki fiyatları gördükten sonra yurtdışından sipariş verdim sorunsuz ürünler elime geçti hatta elimde fazladan olan birini de bir sitede satışa sunmuştum :KK52:

Fiyatları acayip uçuk burada ötv kdv derken ben neredese 3te 1 fiyatına getirtmiştim vallahi 50 ml aldım perfect coverdan ekimden beri kullanıyorum anca yarısına gelmişimdir :KK52::KK52:

Getirtmek istersen vs ben bu konuda baya tecrübeliyim hatta diğer bb kremlerini de alıp deneyecektim ama ona daha imkanım olmadı :KK16:

Aynen ben de Missha yı 1 ,5 senedir kullanıyorum buradaki fiyatları gördükten sonra yurtdışından sipariş verdim sorunsuz ürünler elime geçti hatta elimde fazladan olan birini de bir sitede satışa sunmuştum :KK52:

Fiyatları acayip uçuk burada ötv kdv derken ben neredese 3te 1 fiyatına getirtmiştim vallahi 50 ml aldım perfect coverdan ekimden beri kullanıyorum anca yarısına gelmişimdir :KK52::KK52:

Getirtmek istersen vs ben bu konuda baya tecrübeliyim hatta diğer bb kremlerini de alıp deneyecektim ama ona daha imkanım olmadı :KK16:

Ayy keske daha onceden haberim olsaydi keske alrdm ben senden :/ ben disardan getrtemyrm hem hic br blgm yok hemde kredi kartm olmadgndan yanasamiyorum sattiniz mi hepsini :KK43:
bende perfect kullanyordum ama vitt kullanmam lazm artik cnku cldim yagli onu kllnmk gerekirmis :)
birde kozmetge yasak yok demi?

Son düzenleme:

Canim bide misshanin wrinkle diye bi bb krem var bunlari topluca getirsen de satisa sunsanda alsak ya 100 lira burda ebayda 40 50 lira yani kazancını da eklersin sana kazandırmış oluruz biz de.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

msozcelk, kremi kuzenime satmıştım o da bayıla bayıla kullanıyor şu an :KK1: Benim de yağlı cildim perfect cover kullandım hep Vita moustirze ın yağlı ciltler için pek uygun olmadığını biiyorum nemlendirivi özelliği var çünkü ama matte olanını denemek lazım :KK52:

Ben dee ilk getirttiğimde endişeliydim acaba sahte ürün mü bu kadar fiyatları düşük, ürünler gümrükte alıkonur mu vs bir sürü şey vardı kafamda bi cesaretle söyledim İyi ki de söylemişim gümrükte kimisi kozmetik sokmuyorlar diyor kimisi benim bir sorunla karşılaşmıyor Tabii bu riski almamanın en iyi yolu satıcı ile konuşup ürünleri düşük fiyatlı göstermek ve kozmetik olduklarının kutunun üzerinde yazmaması :KK52::KK52: Bakalım haftaya da takılarım gelecek onları bekliyorum sabırsızlıkla :nazar:

Sizler için getirtirim tabi ne olacak :21::21: Hem ben de diğer kremleri için sipariş vermiş olurum Ebaydan aldığım kişi Kore'li zaten onunla baya da alışveriş yaptım muhabbetimiz sıkı :KK1::KK1:

Kızlar kararınızı vermeden önce tüm kremlere iyice bakın cildinize en uygun olanını seçin ingilizceniz varsa yabancı blog sitelerinden de araştırma yapın çnkü internetten satış yapan misshashop Türkiye de ürünlerin çok genel özellikleri yazıyor Aldığım sitede daha detaylı açıklamalar vardı ben oradan daha çok bilgilendim ve aslında almak stediğim kremin hassas ve kuru ciltler için olduğunu öğrendim :KK50::KK50:

ya arkadaşlar sitelere bakıyorumda normalde ben hayatta bi bb kreme bu kadar fazla verebilecek bir insan değilim ancak cilt tipimin yüzünden missha nın bb kremlerinden başka bir türünü kullanmak zorundayım halbuki perfect cover 20 ml iyidi ama napalım doğru ürünü kullanmak gerekiyor. Vee evet en büyük sıkıntı .. Ya ne kadar pahalı fiyatları bunların keşke yurt dışından getirtebilecek ve bize satabilecek deneyimli arkadaşımız olsa da burada bir kadın dayanışmasını daha ortaya koysak:KK51: Bu dertten muzdarip kızlarımız çok siz ne dersiniz ?:KK16:

cilt tipin nasıl canım bu kuru ciltler için mi yoksa

msozcelk, kremi kuzenime satmıştım o da bayıla bayıla kullanıyor şu an :KK1: Benim de yağlı cildim perfect cover kullandım hep Vita moustirze ın yağlı ciltler için pek uygun olmadığını biiyorum nemlendirivi özelliği var çünkü ama matte olanını denemek lazım :KK52:

Ben dee ilk getirttiğimde endişeliydim acaba sahte ürün mü bu kadar fiyatları düşük, ürünler gümrükte alıkonur mu vs bir sürü şey vardı kafamda bi cesaretle söyledim İyi ki de söylemişim gümrükte kimisi kozmetik sokmuyorlar diyor kimisi benim bir sorunla karşılaşmıyor Tabii bu riski almamanın en iyi yolu satıcı ile konuşup ürünleri düşük fiyatlı göstermek ve kozmetik olduklarının kutunun üzerinde yazmaması :KK52::KK52: Bakalım haftaya da takılarım gelecek onları bekliyorum sabırsızlıkla :nazar:

Sizler için getirtirim tabi ne olacak :21::21: Hem ben de diğer kremleri için sipariş vermiş olurum Ebaydan aldığım kişi Kore'li zaten onunla baya da alışveriş yaptım muhabbetimiz sıkı :KK1::KK1:

Kızlar kararınızı vermeden önce tüm kremlere iyice bakın cildinize en uygun olanını seçin ingilizceniz varsa yabancı blog sitelerinden de araştırma yapın çnkü internetten satış yapan misshashop Türkiye de ürünlerin çok genel özellikleri yazıyor Aldığım sitede daha detaylı açıklamalar vardı ben oradan daha çok bilgilendim ve aslında almak stediğim kremin hassas ve kuru ciltler için olduğunu öğrendim :KK50::KK50:

Ay bitanem bykk iyilik yapms olrsunn arkdsnda ddgi gibi kazancida eklersin burda 60 tl vermk insana koyuyo gerckten sennde mi cldn yagli tatlim ne kullabmak gerekiyor ya ben misshadan bayanla konstm vittayi onerdi ama :/

Canım vitanın sarı olanı nemlendirme özelliklibir de gri olanı var o matte özellikli Birazdan bu kremlerle ilgili bir araştırma yapıp tam etkilerini ve özelliklerini koyayım buraya ama yağlı cilt için vita matte diye biliyorum :KK16:

Canım vitanın sarı olanı nemlendirme özelliklibir de gri olanı var o matte özellikli Birazdan bu kremlerle ilgili bir araştırma yapıp tam etkilerini ve özelliklerini koyayım buraya ama yağlı cilt için vita matte diye biliyorum :KK16:

Tatlim pc basina gecemiyorum sen koy herkez istedgini yzsn olmazsa daha iyi olur demi :) bu arada firca kozmetge dayali seylerde getrtymusun tatlim ?

Tatlim pc basina gecemiyorum sen koy herkez istedgini yzsn olmazsa daha iyi olur demi :) bu arada firca kozmetge dayali seylerde getrtymusun tatlim ?

Bir ara Mac ın fırçalarına kafayı takmıştım ama Ebay de bile bir ton sahtesini gördüm ve ayırt etmek çok zor olduğu için işe girmedim Mac te çok sahtekarlık var ama diğer markaların fırçalarını da araştırmadım canım

Arkadaşlar doğru seçimi yapabilmek adına Missha'nın tüm BB kremlerini araştırıp burada paylaşma gereği duydum Umarım faydalı olur Bakalım Neler varmış :KK52::KK52:

$bb-krem-nedir-markalari.jpg

Görüldüğü gibi Missha'nın 8 ayrı çeşit BB kremi var resimde 20ml de dahil olmak üzere tüm kremler yer alıyor ve sanırım Türkiye'deki online satış magazasında da bir çoğu yok ve fikir sahibi de değiliz Öncelikle işe benim de kullandığı Perfect Cover isimli üründen başlayayım

$DSC07151.jpg

Öncelikle bu krem tüm cilt tiperi için uygun ve SPF 42 güneş koruma faktörlü Biliyorsunuz ki ciltteki kırışıklıkların en büyük sebebi cildi nemsiz bırakma ve güneşe fazla maruz bırakma Bu krem de bu kadar yüksek koruma faktörü ile aslında en iyi güneş kremlerinden biri bile olabilir :KK52:

Krem 20ml ve 50 ml olarak satılıyor Yağlı cildim olduğu için bunu ben de kullanıyrum Özellikleri misshashop da şu şekilde sayılmış;

B.B cream cildi yatıştırır ve cildin yenilenmesine yardımcı olur,lazer amaliyatı geçirmiş olan hastalarda tedavi sonrası krem olarak formüle edilmiştir.bu mükemmel krem akne,yaşlılık lekeleri,güneş lekeleri,koyu halkaları ve yüzünüzde (pigmentasyon)renk değişikliğini onarır cildin daha taze ve parlak olmasını sağlar.içerdiği bitkisel maddeler (Na_complex) ile vücudu ve cildinizi dinlendirir,MISSHA BB cream doğal cilt düzensizliklerini kapsayan,yanı sıra cilt dokusunu geliştirerek,hassas ciltler için doğal bir bakım kremi olarak formüle edilmiştir.iceriğindeki bitkisel maddeler ve besin maddeleri cildi nemli/ipeksi tutar ve cildimizi onarır.Ayrıca MISSHA BB cream makyaj tabanı olarak kullanılabilen çok fonksiyonlu bir üründür.

MISSHA BB CREAM İÇİNDEKİ BİTKİSEL ANA MADDELER
HYALURONİK ASİT BIO:KK70:oğal nemlendiriçi ciltdeki tahrişleri onarır bakterilerden cildi korur güçlü bir bariyer oluşturur.
MACADAMİA ve JOJOBA YAĞLARI:Macadamia yağı özel nemlendirici bir yağdır,cildinizi yoğun bir şekilde nemlendirir,cildimiz yaşlandıkca palmitoleic asidi daha az salgılar ,macadamia fındığı dışında hiçbir bitki bu asidi içermez /JOJOBA yağı yağ asidi ve esterlerinden oluşmaktadır,doymamış yağ asitlerince zengindir,akneleri giderir kırışıklıklarda etkilidir,kuru ciltleri nemlendirir sivilce ve yıpranmış ciltlerde faydalıdır,deri üzerindeki yanmayı dökülmeyi hafifletirken cilde esneklik verir.Antibakteriyel ve antioksidantdır ciltde.

İNCİ TOZU:Cildin iyileşme hızının artmasına,kırışıklıkların önlenmesine,cildin parlaklık kazanmasına,pürüzsüz bir cildin oluşmasına,cildin güneş ışınlarından korunmasına,hüçre yenilenmesine,cildin elastiklik kazanmasına,cildin doğal renginin tekrar kazanmasına,aknelerin iyileşmesine,ölü hüçrelerin ciltden arıtılmasına,kızarıklıkların azalmasına,çillerin belirginliğinin azalmasına ciltde yardımcı olur.

ALG VE HAVYAR ÖZÜ:Cildin ihtiyac duyduğu minarellerin dışında proteğin desteğide sağlıyor,içerisinde bulundurduğu fosfolipid sayesinde cildi diri tutarak nem kaybını önlüyor,cilt hücrelerini destekleyerek cilde bakım yaparken cildin elastiklik kazanmasını sağlıyor.

YOSUN ÖZÜ: Cildin nemlenmesini sağlar,derideki egzama ve sedef gibi cilt hastalıkları içinde oldukça etkilidir.

ÇİNKO ASİT: Çinko asit bir minareldir,ciltde oluşan kızarıklıkların,cilt tahrişlerinin ve yaraların iyileşmesinde büyük etken oluşturur.
GLİSERİN:Cildinizin daha nemli olmasını sağlar cildinizi yumuşatır,kuru tahriş olmuş cildi onarır ve deri hastalıklarına iyi gelir.

BALMUMU (CERA ALBA): Arıların imal ettiği sarı renkteki bu madde kolay bozulmaz,balmumu bircok temizleyici _besleyici ve nemlendirici kremde emülsiyon olarak yer alır,balmumu cilde iyice yapıştığından hava değişikliğinde cildi korur.

PAPATYA (MATRİCARİA): Cildi yatıştırıcı etkisi ciltdeki hücre onarımına ve alerjik reaksiyonu önlemeye yardımcı olur.

SANDAL AĞACI TOMURCUĞU: Ciltdeki akne ve benzeri pürüzleri, kuru ciltleri ve derideki bakterileri temizler onarır.
KUŞBURNU: Cilt hücrelerini yeniler,cildi korur,kırışıklıkları giderir ve yaşlanmayı geciktirir.

GATULİNE RC: Cildi sıkılaştırıcı nemlendirici etkisi ile metabolizmayı harekete geçirir ve cildi daha canlı enerjik yapar.
SERAMİD: Cilt üzerinde güçlü bir tabaka oluşturur ve cildin nem tutan etkisi ile cildin daha sağlıklı ve nemli olmasını sağlar.
BİBERİYE ÖZÜ: Cildin üst tabakasını sivilceleri onarır,cildin gözeneklerinin acılmasını,canlanmasını ve yenilenmesini sağlarken cildi sakinleştirir yatıştırır ve cildin yaşlanmasını önler.
KULLANILIŞI: Temel cilt bakımınızdan sonra,cilt üzerinize uygun bir miktar uygulayın,kapatıcılığının daha fazla olmasını istiyorsanız MISSHA (pudralarını ve fondetenlerini) üzerine uygulayabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ
1- SPF 42 PA +++ yüksek güneş koruma faktörü
2- Kırışıklık kapatıcı ve giderici onarıcı özelliği
3- Cilt yaşlanması ve geciktirici özelliği
4- Akne /sivilce /leke/onarma ve kapatma özelliği
5- Cildi nemlendirme ve hava alma özelliği
6- Ortalama 12 saat ciltte kalma etkisi
7- Yüzde orta derece kapatma özelligi(bitkisel olduğu)için
8- Ciltte ki terlemede ve sıcakta akmama özelliği
9- Mükemmel bir makyaj altı fondöten krem bazlı özelliği
10- Ölü deriyi ve hücreleri yenileme özelliği
11- İçeriğindeki inci tozu sayesinde cildi beyazlatma özelliği
12- Cildi sıkılaştırma/besleme özelliği
13- Cildin canlı parlak ve sağlıklı ışıl ışıl yapma özelliği
14-Gün içerisinde temizlenip tekrar uygulanma ihtiyacı duymaz

Bu kremin kapatma özelliği harika, terlediğimde akma kokma yapmıyor Neredeyse sabahtan akşama kadar kalıcılığını sürdürüyor ve cilt tonunu açma özelliğini de gördüm Ayrıca bende sivilcelere neden olmadı hatta daha hızlı sönmelerini de sağladı

$BB renk(2).jpg

$capture5.jpg

Bu kremin 5 farklı rengi var ben 21 ile 23 numaralarını denemiştim 23 bana koyu geldi 21 ise diğerinden daha iyi ancak Missha'nın kremleri bizim alt tonumuza uygun değiller dolayısıyla kremlerin ilk sürüldüğünde ciddi anlamda cildi kireç gibi göstermesi ile karşılaştım ve ilk bakınca aynada kendime şok olmuştum Ancak 15-20 dk içinde krem cildimle uyum sağladı daha naturel bir görüntü oldu dolayısıyla hangi tonu alacaksanız alın muhtemelen bu skıntıya karşılaşacaksınz Dikkat etmişsinizdir Uzak Doğulaların ciltleri hep bembeyaz ve pürüsüzdür ee adamlar kendilerine iyi bakıyorlar ne diyeyim dolayısıyla bu krem de onların alt tonuna uygun olduğu için ilk etapta maske gibi durabilir ama zamanla cilt tonu eşitleniyor En iyi formülü ben üzerine pudra sürerek buldum ama artık uzun süredir kullandığım için cildim de beyazlaştı ve pudra sürmüyorum Size önerim kararsızsanız cildinize en yakın 2 tonu belirleyip karar vermeniz çünkü en iyi ve en yakın tonu yüzde uygulayarak anlayabiliyoruz maalesef

kızlar sıvılce lekelerınede ıyı gelıyor sanırım bende alırım banada getırttırın

M Signature Real Complete BB Cream SPF25 PA++

$Missha Sigenature Real Complete BB 2.jpg $00P1010074.jpg

Bununda 20 ve 45 ml likleri mevcut

Tüm cilt tipleri için uygun olduğu ve özellikle akneli ciltlerde de kullanılabileciği söylenmiş

Özelliklerine gelecek olursak;

1.SPF 25 PA +++ yüksek güneş koruma faktörü
2- Kırışıklık kapatıcı ve giderici onarıcı özelliği
3- Cilt yaşlanması ve geciktirici özelliği
4- Akne /sivilce /leke/onarma ve kapatma özelliği
5- Cildi nemlendirme ve hava alma özelliği
6- Ortalama 12 saat ciltte kalma etkisi
7- Yüzde orta derece kapatma özelligi(bitkisel olduğu)için
8- Ciltte ki terlemede ve sıcakta akmama özelliği
9- Mükemmel bir makyaj altı fondöten krem bazı özelliği
10- Ölü deriyi ve hücreleri yenileme özelliği
11- İçeriğindeki inci tozu sayesinde cildi beyazlatma özelliği
13- Cildi sıkılaştırma/besleme özelliği
14- Cildin canlı parlak ve sağlıklı ışıl ışıl yapma özelliği

$missha-src-bb-cream21.jpg $[MISSHA]_M_Signature_Real_Complete_BB_Cream_SPF25_PA___20g_,_Korean_cosmetics_tgiwholesale.jpg

Kremin 3 rengi Yalnız bu fotoğraftan da anlşılan o ki Perfect Cover ile Signiture 13 arasında ton farklılığı vaar Kreme karar verdikten sonra tona karar vermek gerekiyor demek Seriden seriye değişebiliyormuş tonları
$SL739895.jpg

Cho Bo Yang B.B Cream SPF30 PA+

$DSC_0063.jpg

Yine tüm cilt tipleri için uygun bir krem içinde %10 oranında ginseng ve saf altın varmış :KK52:

HERBAL PRESCRİPTİON (BİTKİSEL REÇETELİ) B.B CREAM
Zengin içeriği ile BB Krem cildin yenilenmesi için tasarlanmıştır.Cildi sıkılaştırmak ve cilt yaşlanması etkilerini en aza indirmek için güçlü içeriği ile bir araya getirmiştir. UVA - UVB ışınlarını, zararlı etkilerinden cildi korur.
FONKSİYONLARI
Cildi güneşin zararlı etkilerinden korur.
Kırışıklıkları onarır.
Cildi beyazlatır.
Cildi bütünlemesine besler ve nemlendir.
Cilt yaşlanmasına karşı içten ve dıştan onarır.
Derideki problemleri lekeleri , siyah noktaları akne ve sivilceleri yok eder.
Cildi ölü hücrelerden arındırır ve pürüzsüzleştirir.
Cildin parlak görünmesini engeller ve sağlıklı genç görünmesini sağlar.
ÖZELLİKLERİ
Kırışıklıkları iyileştirme + cilt beyazlatma + UVA -UVB ışınlarını önleme ve koruma

Kremin yapışkan olmayan dokusu cilde nem verir ve besler

Cildin yaşlanmaması için deri üstünde ve altında bakım ve onarım yapar.

İçinde bulunan ( yabani ginseng % 10 ) ile dokuları onarır ve yaşlanmayı önler (saf altın ) ile cildin gergin olmasını ve cildin sarkmasını önler.(Geyik boynuzu tozu ) ile yaşlanan dokuları yeniler ve onarır. (cordyceps ) ile sağlıklı bir cilt oluşmasını ve ciltdeki ölü hücrelerden arınmasını ve onarmasını sağlar.

Sağlıklı pürüzsüz genç bir cilt için içindeki bitki özü (chunmundong,yosun çicek gwandong) ile kusursuz bir cilt sunar.

Deri problemlerini içindeki (patural) karmaşık ekstresi( beakgup, jaso, ekinasia ) ile giderir ve cildi içten ve dıştan onarır bakım yapar.

Tatlı kabak cildi yatıştırır ve cildin üzerindeki şişmeyi azaltır ve indirir.

Kremin iki tonu mevcut
$missha-cho-bo-yang-bb-cream-odstiny-2.jpg

Vita BB Cream (Matte) SPF 20/PA++

$IMG_2952.jpg

Bu ürün yalnızca yağlı ve karma ciltlere hitap ediyor!

20ml ve 50ml olarak satılıyormuş ancak internette 50ml in satışının yapıldığını gördüm sanırm 20 ml yok

Meyve ve bitki özleri ile birleşmiş (7) vitamini bir arada sunan M.VİTA BB KREM (MATTE) SPF 20/PA eşsiz formüle içeriği ile yağlı ve karma problemli ciltler için üretilmiştir.

FONKSİYONLARI
*SPF 20 PA++ ile güneş koruma
*İçten ve dıştan cildi onarma
*Ciltdeki kızarıklıkları iyileştirme
*Anti-bakteriyel
*Cildi sıkılaştırma
*Cildi yatıştırma
*Cildi yumuşatma
* Cilt kırışıklıklarını onarma
*Paraben içermez

ÖZELLİKLERİ
1- Değerli taşlar ve nano vita kompleksi ile cildimize 7 gerekli vitamin kompleksi içerir.( İnce çizgileri ve ciltdeki kırışıklıkları onarır.)
2- Sophora angustifolia kök özü ve meyve içeriğiyle (greyfurt) muhteşem sıkı ve pırıl pırıl bir cilt oluşmasını saglar.
3- Vitamin kompleksi, cildin canlılığını artırmak ve daha sağlıklı ve parlak bir cilt oluşmasını sağlar.
4- Güneşin zararlı ışınlarına karşı SPF 20 PA++ UVB ve UVA karşı cildimizi korur.
5-Deri üzerindeki dokuyu iyileştirir.Cilt üzerindeki düzensiz renk görünümünü onararak cildi mükemmel yapar.
6- Yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri ve koyu halkaları onarır ve bloke eder.
7- İçindekii meyve ve bitki özleri sayesinde cildi rahatlatır,gözenekleri tıkamaz ve cildin nefes almasını sağlarken ,cildi yatıştırır.

Kremin tek tonu varmış

VITA BB Cream (Moisture) Pump Type SPF20/PA++

$MISSHA.jpg

Vita serisinin ikinci kremi ve matte olanı karma & yağlı ciltler için iken bu krem ise normal ve kuru ciltler için!

Yine önceki krem gibi 7 önemli vitamin içeriyor cildi gençleştirmek,nemlendirmek, korumak cilt tonunu eşitlemek ve UV ışınlarından korumak kremin özelliklerinden

Bunun da diğeri gibi tek tonu var o da " natural beige"

SHINY Blemish Balm BB Cream

$MISSHA (1).jpg

Bu ürün de tüm cilt tipleri için uygun

SPF 27 güneş koruma faktörlü, kremin en önemli özelliği inci tozu içerdiği için cilde inci ışıltısını vermek :KK52: Nemledirici ve antioksidan içeriğe sahip kremin amacı cildi korumak ve cildin doğal ışıltısını vermekmiş Lotus çiçeği özü, mücevher ve platinyum tozu varmış

20 ml & 50 ml olarak satılıyor ve bu da tek tonlu " natural beige"

Signature Wrinkle Filler BB Cream

$dJCICsx5GJE.jpg

Krem 44 gr olarak satışa sunulmuş amacı kırışıklıları doldurmak ve birkaç blogda okuduğum kadarıyla işini hakkıyla yapıyormuş
Kırışıklıkları ve gözenekleri kapatma özelliğinin yanı sıra içerdiği SLLS (Skin Lipid) ve flourine cilde zengin nem sağlıyormuş Dolayısıyla yağlı ciltlere nasıl olur bilemedim

Okuduklarma gore vita matte bna daha uygun gibi geliyor aslinda perfect tende memnunum ama dedgim gibi elimi yuzume atasm glmiyor. Bu arada ilgin icin tesekkur ederiz ugrasmissin. Dedgin gibi cogu sitelerde yok ama onlrda cognlk ne kullnyorsa onu getrtyorlar galiba ?

Okuduklarma gore vita matte bna daha uygun gibi geliyor aslinda perfect tende memnunum ama dedgim gibi elimi yuzume atasm glmiyor. Bu arada ilgin icin tesekkur ederiz ugrasmissin. Dedgin gibi cogu sitelerde yok ama onlrda cognlk ne kullnyorsa onu getrtyorlar galiba ?

O konuda haklsısın canım umarım matte beklediğimiz gibi çıkar bu gidişle denemek amaçlı ben hepsinden söyleyeceğim :KK52::KK52:

chobo yang ve matte ın satışta 20 ml göremedim muhtemelen stoklarında kalmadı her gün takip etmek gerekecek

Bu arada bir şey soracağım ikinci el satış falan gördüm burada, ancak benimki 2 el de olmayacak sıkıntı olur mu:44: ilerleyen günlerde fiyatları açıklayacağım onu nasıl yapayım başka yerde mi topic açsam? Bir de banlanmayaım:44:

X