missha BB krem

KirliKontes

CANCAN
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2012
23
3
Kızlar merhabaaaa... Bu aralar takıldığım bir marka olan missha nın cilt bakım ürünlerini kullanıyorum ama BB kremlerinide denemek istiyorum. Perfect cover BB kremin birkez testerını denedim ama sürekli kullanımda nasıl bir etki yaratıyor onu çok merak ediyorum kullanan arkadaşlar lütfen yardımcı olun.. tşkr ederimmmm..

Kızlar merhabaaaa... Bu aralar takıldığım bir marka olan missha nın cilt bakım ürünlerini kullanıyorum ama BB kremlerinide denemek istiyorum. Perfect cover BB kremin birkez testerını denedim ama sürekli kullanımda nasıl bir etki yaratıyor onu çok merak ediyorum kullanan arkadaşlar lütfen yardımcı olun.. tşkr ederimmmm..
Ben aldim hic begenmedim zaten yuzume koyu geldi yanlis tonmu aldim ne
Ama soluk sacma sapan bi durus oldu bende tavsiye etmem

Kullanan çoğu insan çok memnun denemek istedim ama tonu tutturabilir miyim diye denemeye cesaretim olmadı hiç:) ilk sürümde gri bi ton olduğunu sonra yüze oturduğunu duymuştum ancak sivilcelenme yapar mı ya da her hangi bi soruna sebebiyet verir mi bilmiyorum her cilt farklı reaksiyon gösteriyo:)

Kızlar aldım kullanıyorum şuan 4 gün oldu cildimde yağlanma sivilcelenme olmadı ve yüzümde yokmuş gibi duruyor kapatıcılık özelliğinide çok begendim. Rengi konusundada çok yardımcı oldular. Biraz kullanıp tekrar yazıcam sizlere.

missha signature bb krem kullanıyorum ama benim yüzümü ciddi şekilde kurutuyor. cildimin bazı bölgeleri birkaç saat içinde pul pul oluyor. benden başka bu sorunu yaşayan oluyor mu acaba?

missha signature bb krem kullanıyorum ama benim yüzümü ciddi şekilde kurutuyor. cildimin bazı bölgeleri birkaç saat içinde pul pul oluyor. benden başka bu sorunu yaşayan oluyor mu acaba?
Bence misshayı ara ve sor canım çünki bende ilk ona bakmıştım bana yoğun nem verir ve hassas ciltler için olduğunu söylemişlerdi benim cildim normal olduğu için Perfect cover bb kremi aldım çok memnunum.

Ben hem perfect cover hemde signature real kullanıyorum aslında ikisindende memnunum fakat perfect cover olanı daha çok seviyorum şuana kadarda cildimde hiç bir olumsuzluk yapmadı cildim aşırı hassas olmasına rağmen

bende merak ediyorum cildim sorunlu daha kötü olur mu acba?
Ben hem perfect cover hemde signature real kullanıyorum aslında ikisindende memnunum fakat perfect cover olanı daha çok seviyorum şuana kadarda cildimde hiç bir olumsuzluk yapmadı cildim aşırı hassas olmasına rağmen
Valla kızlar nerdeyse bütün bbleri denedim ama missha perfect cover ciddi anlamda çok iyi oldu. Strawberrylips Ama şimdi signature da kullanıyorum diyosun bende mi öyle kullansam bişiy olur mu?

Valla kızlar nerdeyse bütün bbleri denedim ama missha perfect cover ciddi anlamda çok iyi oldu. Strawberrylips Ama şimdi signature da kullanıyorum diyosun bende mi öyle kullansam bişiy olur mu?
Bence deneyebilirsin gerçi signature olan sıvı kıvamlı perfect cover gibi yoğun değil yapısı ikisindende kullanıyorum bi sorun olmadı canım

Kızlar selam yine sizin önerilerinizi sayfalarca okuduktan sonra Missha Bb Krem almaya karar verdim ancak hangi çeşidini alayım kararsızım. Cildim karmadan çok yağlıya daha yakın. Ben mat ve kusursuz gözüksün istiyorum, güneş koruması falan önemli değil. Burda en favori Perfect Cover anladığım kadarıyla ama bazı yorumlarda da yağlı cilde sakın kullanmayın diyor. Acaba Matte'nin kusur kapatması Perfect Cover kadar var mıdır? Lütfen yardım edin öğrenciyim ve kendim çalışıyorum ikinci kez alma şansım yok.

MISSHA M VİTA BB CREAM [MATTE] - - > Karma ve Yağlı
Paraben içermiyor, 20spf güneş koruması

MISA CHO BO YANG BB CREAM - -> Karma ve Yağlı
Paraben içeriyor, güneş koruması yok ama diğer özellikleri Matte'dan fazla, hücre yenileme falan

MISSHA M SIGNATURE REAL COMPLETE - - > Kuru ve Karma
Paraben içeriyor, 25spf güneş koruması

MISSHA M PERFECT COVER --> Kuru ve Normal
Paraben içeriyor, 42spf güneş koruması

missha bb kremini yağlı ciltler ve sivilceli cildi olanlar rahatlıkla kullanabilir 2 günde kurutacağını düşünüyorum, ama kurudan karma ciltler mutlaka çok iyi nemlendirmeli zira kuruluktan mütevellit bir yakıyor bir yakıyor ...sildikten sonra cildiniz kırmızıya dönüyor tecrübeyle sabittir

X