Mod düşüren insanlar

Ee dediğim doğru o zaman :)
Daha öncesinde de bahsetmişsiniz konuşulmuş bu tatil sonra maliyetini sormuş. Herkes sorar. Bunda ne gibi bir art niyet buldunuz ki:)
Hayır aksine bir delilik yaptım rezervasyon yaptırdım dedim sonra kafa tatili ha dedi bende tek kişi gidicem dedim konuşma bundan ibaret

Hayır aksine bir delilik yaptım rezervasyon yaptırdım dedim sonra kafa tatili ha dedi bende tek kişi gidicem dedim konuşma bundan ibaret

Tamam da bir üyeye durduk yere maliyeti sordu yazmışsınız.
Durduk yere sormamış işte bunlar konuşulmuş tatil yapacağım demişsiniz, arkadaşım gitse ben de sorarım ne kadar tuttu diye euro olmuş kaç lira.
Ay valla tamam sizi kıskanıyor kıskanç kötü niyetli fesat biri anlatmaktan yoruldm

Selam kızlar

Bir dönem 4-5 ay kadar iş yerinde birlikte çalıştığım bir arkadaşım vardı ayrıldıktan sonra da görüşmeye devam ettik dün burda konu açtım Yunanistan adaya gitmek istiyorum yazın diye akşam mesaj atmış işte ne kadara mal oldu gibisinden aşağı mesajları ekliyorum
( yeşil olan ben ) hemen modunu düşürüp insanı aşırı demorilize ediyor zaten tek başıma ilk defa yurt dışına çıkacağım korkularım çekincelerim var bir de üstüne böyle tüy diken olunca vaz mı geçsem acaba diyorum

Eki Görüntüle 3391745
Arkadaşinizin dediğinde bir şey yok,sorun olabiliyor bazen demiş,ne var ki bunda.Sizin de mod düşecek yer arıyor galiba😂

Kesinlikle haset bu arkadaşın
Kıskanmış resmen

İyi demişsiniz ben Yunanistan’a gitmek istiyorum diye
Balkanlar diyor yaaa
Elmayla armutu kıyaslıyor, cahil

Bunda mod düşürecek ne var??? Kardeşim olsa bende bu ekonomik durumda alternatif sunarım.Gitme dolandırirlar, tecavüze ugrarsin,orası güzel değil boşa para israfı,otel çok pis bla bla bunlar mod düşürür.Kadin şu msj böyle bir konu açtığınızı bilse yüzünüze bakmaz Soyleyinde ilişkinizi bitirin.........

Bence mod düşürecek hiçbir mesaj yazmamış siz huylanmışsınız. Gerçekçi bir şekilde bazen sorun çıkıyor yazmış gerçekten de bazı kişilere sorun çıkarıyorlar. Buna hazır olup gitmek lazım. Siz negatif insan görmemişsiniz buraya yazan üyelerin içinde bile daha negatif tipler var.

Arkadaşlar sadece "süper,harika, bayıldım vs." demek için yoktur. Daima onaylanmak mı istiyorsunuz,yoksa sohbet havasında samimi ve gerçekçi olunmasını mı ? Yani öz ailemiz bile bizi sürekli pohpohlamaz.Yeri gelir eleştirir,fikir sunar,bazen kızar gibi gibi.

Hemen bir kıskançlık, kötü niyet anlamı çıkarmak,karşıdan ziyade biraz bizim karakterimizle alakali diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Mod düşürmelik bir şey göremedim ama yapılan yorumlardan hemen etkilenen birisiniz belli ki. Çünkü güveniniz yok acaba doğru mu yapıyorum saçma mı görünür diye. Bende sizin gibiydim. Artık karşımdaki benim zevkimi tercihimi beğenmese de aptalca bulsa da ben yapıyorum yine de. Diğer türlü bocalayıp duruyorsun ve kendin olamıyorsun istediklerini yapamıyorsun

Mod düşürmemiş diyenler bence arkadaşın gibi olanlar sanırım :KK70: Ancak toksik insanlar bunu normal görür.Hiçbir mesajında iyi niyet belirtmez mi insan.Mesela iyi niyetli olsa; vize problemi var ama çok istiyorsun kesinlikle şansını dene falan der insan.Ayrıca biri fikrini sormadıkca altarnatif sunmak kibirli bir davranış geliyor bana.Yerinde olsam giderdim.Bu arada işim gereği Yunanistan'a çok giderim hiç yabancılık çekmeyeceğin bir yer aklında kalmasın derim.

balkanları da düşünüyorum ama daha kışın böyle daha relaks gitmeyi düşünüyorum maddiyat da sorun değil şu an çalışıyorum öderim. her şeyde böyle ama benimle mutlu olsun diye paylaşırım araya negatif bir şey sokar direkt
bunu da konuyu açarken yazmalıydınız olaylar değişiyor yorumları okudukça
araya sürekli negatif birşey sokan birini çok da kaale almayacaksınız o zaman
söylediği herşeyde hayırlısı deyip geçiştirin olacağı varsa olur deyin

Mod düşürmemiş diyenler bence arkadaşın gibi olanlar sanırım :KK70: Ancak toksik insanlar bunu normal görür.Hiçbir mesajında iyi niyet belirtmez mi insan.Mesela iyi niyetli olsa; vize problemi var ama çok istiyorsun kesinlikle şansını dene falan der insan.Ayrıca biri fikrini sormadıkca altarnatif sunmak kibirli bir davranış geliyor bana.Yerinde olsam giderdim.Bu arada işim gereği Yunanistan'a çok giderim hiç yabancılık çekmeyeceğin bir yer aklında kalmasın derim.

Fikir sorulmuyorsa neden gidecegik vs diye anlatiyor ki o zaman? Ben mesela yurtiçi, yurtdisi olsun gidecegimi kimseye yaymiyorum. Gittikten sonra instagramdan öğrenir herkes. 😄

Birine ben şuraya gidecegim diyorsam o kişi benden önce gitmiştir ve bilgi almak istiyorsam yaşadigi olumsuz, memnun olmadigi bir durum, bir yer, bir mekan olduysa bunu da ögrenmek isterim hatta kendi soylemese ben sorarim. Illa o olumsuzluk basima geleceginden degil ama sorarim yani. Modum filan da düşmez bilgi bu sonucta.

Asil herkesler beni kiskandi çatladi patladi modunda olanlar garip yani. Bu kadar en ufak laf cekemeyecekse anlatmayacak o kişilere, ayy cinimm super diyip gececek kişilere anlatsin mecbur mu yani bu kadar kotu niyetli oldugundan emin oldugu insana inatla rapor veriyor.

İyi niyetiniz hayran kalınası:KK51:Ama ben karşı tarafın hiçbir mesajında iyi niyet sezemedim.Tüm mesajları negatif.Tabii ki gezmiş biriyse fikir versin ama mesela nasıl Yunanistanan'a gitmemelisin yerine gidersen ne yapabilirsin, nerede ne yenir, kalınır falan onu söylesin.Bir de bütçe mevzusuna girmiş orası bambaşka bir dünya.Kıyaslanacak son şey.

mesaj da pek bir şey göremedim ben de. ama öncesini bilemeyiz tabi. tek bir olayla yargılayamayız.
bazen makyaj yapamadığımda falan hasta mısın kötü görünüyorsun diyenlere gıcık oluyorum :KK70:

İyi dileklerini mesajın sonunda söylemiş zaten, daha ne yazmasını beklerdiniz?

Mesela şey olur muydu bebeimmm, bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için ay pardon bunu ilkokulda hatıra defterine yazıyorduk.

Bence konudaki tek sorun,

Her zaman böyle yapıyor, modumu düşürüyor dediğiniz bir insana sizin için çok önemli bir plandan neden bu kadar hevesli hevesli bahsettiğiniz?

Hadi bir de kendi niyetinizi sorgulayın :)

X