Moralim Bozuldu

guldeniz15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2019
1.086
1.873
Merhaba hanımlar
Az önce instagramda bir sey gördüm ve moralim bozuldu
Konuya gireyim
Şu anki is yerinde 5 senedir çalışıyorum ve bu süreçte bir cok kişi geldi gitti. Bir çoğuna is konusunda yardımcı olmuşumdur, kimseyle de bir problemim olmadı.
2 hafta kadar önce bir arkadasimiz işten ayrıldı tayin oldu
Normalde instagramda cok aktif değilimdir is yerinden de birkac kisiyle takiplesiyoruz
Neyse bu ayrilan arkadas ben geldigimde de kurumda olan ve aramizin iyi oldugu hatta belki de en cok sevdigimi soyleyebilecegim arkadas. Bu arkadas hikayesinde bir paylasim yapmis yemek duzenlenmis kendisi icin sanırım tabii yemegi o organize etmemistir ona da bir sey diyemiyorum.
O masada eskiden bizle calisip ayrilan arkadaslar da var daha birkac aydır kurumda olan kisiler de. Hatta eşli olarak gelmisler.
Acikcasi cagrilmadigima üzüldüm. Hani bir sorun olsa ya da kötü bir iliskimiz olsa şu sebepten beni cagirmadilar der normal karsilarim oyle kolayca alınıp gücenmem insanlara. Ama daha 2 aylık cok tanımadığımız kisi bile cagrilmisken onca zaman orada bulunan herkese az ya da cok desteği dokunmuş ve arasi iyi olan biri olarak cagrilmamak icime oturdu.
Öyle iste... Büyük bir dert değil belki ama üzüldüm. Belki sizin güzel yorumlarınız iyi gelir.
Okudugunuz icin teşekkürler...

Son düzenleme:
Aradaki sorunu o kişiye soramayacagimiz için bilemiyorum.Yani belki ona göre siz çok yardımcı değildiniz onun içini açıp bakıp yazamam buraya.Sizin yerinizde olsam ne alinirim ne gucenirim ne rengimi belli ederim.Biri derse bile sen niye yoktun orada ??Benim daha önemli ( önemliyi vurgulayın )işlerim vardı zaten işyerinde her yapılan yemeğe iştirak edecek kadar vaktim de yokki derim.İlla sebep olmasına gerek yok konu sahibi belki fazla parliyorsun iyisin yani iş yerinde enerjin hoşuna gitmemiştir o kişinin açıkça söylemez son bir gol atar kendince böyle.Topu at gitsin kafandan uğurlar ola denir böylesine.İcine de oturmasin yani bu kadar etki yapmasına izin verme.

Aradaki sorunu o kişiye soramayacagimiz için bilemiyorum.Yani belki ona göre siz çok yardımcı değildiniz onun içini açıp bakıp yazamam buraya.Sizin yerinizde olsam ne alinirim ne gucenirim ne rengimi belli ederim.Biri derse bile sen niye yoktun orada ??Benim daha önemli ( önemliyi vurgulayın )işlerim vardı zaten işyerinde her yapılan yemeğe iştirak edecek kadar vaktim de yokki derim.İlla sebep olmasına gerek yok konu sahibi belki fazla parliyorsun iyisin yani iş yerinde enerjin hoşuna gitmemiştir o kişinin açıkça söylemez son bir gol atar kendince böyle.Topu at gitsin kafandan uğurlar ola denir böylesine.İcine de oturmasin yani bu kadar etki yapmasına izin verme.
O arkadastan bağımsız diye düşündüm hatta ayrilirken ağladı. Cok etkilenmedim sadece anlik moralim bozuldu ve kafamda neden diye dusunmektense burada paylasmak istedim. Kırılmadım aslinda hatta gercekten yakinim degilse insanlara kırılmam kolay kolay.
Şu an is yerinde olan herkese yardimim dokunmustur hatta şu an kendi isim harici bircok is yuklendi herseyi bana soruyorlar. Bunun isten bagimsiz ama benim anlayamadığım bir durumla alakali oldugunu düşünüyorum
Yorum icin tesekkur ederim tavsiyeniz de cok guzel

X