Mucize Zayıflama İksiri

canım o zaman günde mutlaka 1 satte yürümelisin böylece istediğin kiloya daha çabuk ulaşırsın sana tavsiyem sakın şok diyet yapma vücudunu allak bullak etme oldumu ..kolaylıklar dilerim sana

Teşekkür Ederim Paki Spor Falan Yapmama Gerek Varmi ünkü Benim Spor Yapmam çok Zor Sabah 8,30 Da Iş Başi Akşam 19:00 çikiş Ne Zman Yapacağim Ki

Peki Kizlar Bu Rulo Tarçini Nereden Bulacağim Nasil Birşey Bu Ayrica
Karabiber Normal Toz Halinde Olan Mi Kullanacağiz

öğütülmemiş Dediğin Siyah Siyah Tomurcuk şeklinde Oluyor Oluyor Karabiber Ayrica Rulo Olarak Demenden Kastin Bende Sopa şeklinde Tarçin Var Onlar Olur Mu Böyle Küçük Küçük Sert Sopa Gibi Omu

Peki Bu Karişimi Ne Zaman Içeceğim Ve Ne Kadar Zamanda Değişikliği Görebilirm Nurcan öğretmenin Bu Arada Cevaplarin Ve Ilgin Için Teşekkür Ederim

NURCAN HANIM;
Hakikaten 14 kiloyu nasıl verdiniz bende 10 kilo var 66kg yim ama vermek isterken bir bir ekledim hep

NURCAN HANIM;
Hakikaten 14 kiloyu nasıl verdiniz bende 10 kilo var 66kg yim ama vermek isterken bir bir ekledim hep

bende doğumdan sonra hataya düştüm 76 kiloydum bebeğim doğduğunda ve hepsi bir an önce gitsin istedim ...sözde diyetler uyguladım..ama tabiki hiç biri işe yaramada birer ikişer kilo almaya başladım ve en son 93 yada 94 kilo olana kadar... sonra hacettepede diyetisyene gittim .. listeye şöyle bi baktım bn bunları yersem kilo alırım dedim ama uyguladım da diyeti.. yiyerek zayıfladım 3 ana öğün 3 ara öğün şu an kilo vermekte eskisi kadar başarılı değilim ama olsun ..sabırlı olmanızı tavsiye ederim ve burda yazan karışımı içmenizi ...ilk aylarda daha çok kilo gider 11 kiloyu zatn 3 ayda verdim kalanını da yavaş yavaş...lütfen elinizden geldiğincede hareket yapın ve en az 1. 5 lt su için kolaylıklar dilerimmm sayın meslektaşımm
a.s.

Merhaba arkadaşlar benimde doğumdan sonra kalan kilolarımla başım dertte, 10 kilo fazlalığım var, hamile kalmadan önceki kilom 55 di şimdi 65 , çok kötü durumdayım, 2 haftadır sabah ve akşam 30 ar mekik çekiyorum göbek için biraz işe yaradı gibi, bugünden itibarende bu verdiğiniz iksiri deniycem, ama ben emziriyorum bi zararı olurmu acaba

sen zaten aktifolarak emzirdiğin için 500 kalori gidiyor vücudundan emziriyosun demek iki üç kişilik yemek yiyeceksin anlamında demek değil sadece yediğin yemeklere 200 yada 300 kalori eklemelisin canım..boyunla kilonu bi yazarmısın canım

X