Cilt Bakımı Ürünleri Mucizevi tonik gülsuyu

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
İlk başlarda öyle yapıyordum ama uzun bir süredir odada duruyor ve kokusunda bir değişme olmadı canım. Benim de bu aralar yüzümde küçük küçük sivilceler oluyor. Kullandığım tek şey temizledikten sonra gül suyuyla silmek.Ay sinir oluorum ya sürekli ilgileniyorum cildimle bakımını yapıorum bu aralar noluo bilmem.Gülsuyundan şüphelencem nerdeyse çünkü farklı bir ürün kullanmıorum siz ne derseniz:sm_confused:

gülsuyunun yaptığını sanmıyorum ben canım...başka bi sebebi vardır bence..yüz temizleme jeli felan kullanıyor musun?

gülsuyunun yaptığını sanmıyorum ben canım...başka bi sebebi vardır bence..yüz temizleme jeli felan kullanıyor musun?

Body shop'un çay ağacı yağı temizleme jelini kullanıyorum. Bence de gülsuyu dokunmaz zaten cildimde çok hassas alerjik bir cilt değil bu aralar ne istio bilmem adet dönemime de daha çok :sm_confused: düzelir inşallah hepimize güzel sağlıklı günlera.s.

ben rosense markasını hiçbiyerde bulamıyorum,bitane aldım miray marka 1kere sürdüm bıraktım daha sürmüyorum çünkü sanki sırf su biraz koku var okadar ne gerginleştiriyo ne bişe yapıyo limon bile ondan daha etkili, gözüm hep rosense markasında bi rastlasam hemen alıcam,

aynen benimde annem genç kızken gülsuyu sürermiş cildine hala da çok güzeldir yüzü maşaallah..bana da hep der kırk tane şey sürene kadar sabah akşam tonikle gül suyuyla diye faydası var inanıyorum ama çoook kötü kokuyo hiç dayanamıyorum ya :KK43: kullananlar en hafif kokan markaya denk geldilerse banada söyleyebilir mi lütfen?

Kizlar ben eyüp sabrininkini kullaniyorum,
ve baya memnunum, yani kokusu haffif ve hos,
cildimede iyi gedli saniyorum,
gerci ben toniklerde yakanini daha cok severim, ki faydasi oldugunu anlayayim diye, yani sivilceyi yakti iyi geldi gibime gelyior,
ama heralde yakmayan tonikde iyidir.

Varmi eyüp sabri gülsuyunla bilgiis olan?

ben de bu siteden aldıgım bilgiler dogrultusunda gulleri topladım, yapraklarını suya bastım, 2 kaşık da elma sirkesi kattım. 4-5 gun fln oldu buzdolabında kavonozda takılıyolar öyle. arada bi bakıp çalkalıyorum. olacak gibi, bakalım. sonra da eger basarılı bir gulsuyu elde edebilirsem yuzume surmeye baslıcam :KK70:

Kizlar ben eyüp sabrininkini kullaniyorum,
ve baya memnunum, yani kokusu haffif ve hos,
cildimede iyi gedli saniyorum,
gerci ben toniklerde yakanini daha cok severim, ki faydasi oldugunu anlayayim diye, yani sivilceyi yakti iyi geldi gibime gelyior,
ama heralde yakmayan tonikde iyidir.

Varmi eyüp sabri gülsuyunla bilgiis olan?

canım bende otacı kullandım 1-2 şişe bu seferde eyüp sabrininkinde aldım gayet memnunun hem eyüp sabri tuncer zararlı olmaz çünkü tanınmış bir marka fiyatı da uygun 1.25 ytl

rosensenın gulsuyu dogal oldugu ıcın hmen eksıyo ve bende sıvılce yaptı cunku cıldm cok haasas ve alerjık vede yaglı
otacı gulsuyunun ıcındekılerı okudum sanırım otacıydı markası
ıcınde su parfum vs var dogal bısey yok zaten oda cok etkılı olmadı cunku benım gozeneklerım cook
genıs hıcbırsey gozeneklerımı eskı halıne getıremıyo maleseffff :::KK43:((

şekerim gülsuyu zaten her şekilde dolapta tutulması gereken bir şey. yoksa hepsi ekşir, iğrenc ağır bi kokusu olur.

doğal gülsuyu kullandım üstelik parfüm fln katkı da yoktu. hiçbir sonuç alamadın tonik gibi diil belki bana yaramadı ama onun yerine su sürerim aynı şey:)

gerçekten kıslar gül suyu mükemmel bende kullanıyorum gece yatmadan önce uyguluyorum tavsiye ederim gül günlerr

2 gün önce bende burdan okuduklarımdan sonra otacı marka güllü su alıp kullanmaya başladım arkadaşlar , cilt tipim karmadır .
şunu söyleyebilirimki kızlar aldığım gün çenemde yeni oluşan 2 tane sivilcem vardı , o gün birde aktardan defne yapraklı ve zeytinyağlı sabunda almıştım ,
gece yatmadan önce önce sabunla yüzümü yıkadım ve ardından pamukla gülsuyunu yüzüme tonik gibi sürdüm ve inanın çenemde o 2 sivilce sabah baya baya sönmüştü ve bugün hiçbişey yok .

hepinize tşk ederim arkadaşlar ya bundan önce boşu boşuna kozmetik ürünlerine dünya kadar paralar dükmüşüm üstüne sonuç bu kadar çabuk bile değildi , ne varsa herşeyin doğalında var

sevgilera.s.a.s.

benim kardeşimin cildide baya bozuktu
1 seneyi aşkındır hergece gülsuyuyla siler
şimdi cildi çok güzel

ben şimdi burda okudum ve evde gül suyu vardı hemen aldım pamuğa ve sürdüma.s
bakalım bi süre düzenli uygulayayım neler olacak:sm_confused:

Benim cildim yağlıya dönük olduğu için kullanmıyorum...
Ama güzel bi ürün gülsuyu hihoyyyt

X