Mudurumle olanlar

Yani, bu ex bile olsa sanirim hayatimdaki herhangi birine, herhangi birini hayatindan cikarmasi direktifini vermezdim. Sadece hangi leveldeler, ve nasil bir arkadaslik icindeler nedir sebebi bilmek isterdim, ve bana cidden uymuyorsa o zaman bu bana uygun degil kendi yolumuza bakalim derdim.

Buarada, birkac hafta once aramizda bir konusma gecti; cok calistigim icin 'Mimoza bunu yapmani istemiyorum, lutfen daha az calis, gece yarilarina kadar duruyorsun. Ki seni cok iyi anliyorum, bende calismayi seviyorum ve sorumluluk duygum, is etigim seninki ile ayni. Ben gecen yila kadar ayni sendim. Ama daha sonra bu benim son iliskimi mahfetti. Bunun sana olmasini istemiyorum, sosyal hayatina daha fazla vakit ayir -tabi yinede hayatinda biri olmamasindan cok mutluyum, bu senin cok calisip sosyallesememenden kaynakli olsa bile- ama bundan sonra lutfen kendine oncelik ver. Bu arada ben eski iliskimde cok fazla genclik hatasi da yaptim. Ve bu benim icin iyi bir ders oldu. Artik o hatalari yapmayacagim, ve seninle herzaman cok acik konusacagim ve sana cok fazla saygi duyuyorum. Neyse gorusunce bu konu hakkinda daha detayli konusuruz zaten' falan dedi.

Belki gorusunce biseyler konusuruz bu konu hakkinda, bende hazirlikli gitmis olurum gorusmeye.

Sadece, kizin fotosunu atmasi ve o cumlesi cok cok baska bir level🤓
Mimozacim şimdi durum iki türlü de olabilir. Hiç sallanıyor olabilir ya da arada herşeyi tüketmiş ama birbirini seven iki insan da olabilir. Ama bu bile bence tehlikeli.
Yani insan sonsuza kadar aşık kalmaz. Bu aşk sonrasinda sevgiye evrilir. Bu sevgi de tam olarak yanındaki in seni anlaması, ortak aktivitelerden birlikte tat alınması gibi şeyler.
Evliliklerde de öyle değil midir? Bir süre sonra aşk bitince gözü heyecan arar, farklılık arar, aldatır ama bı şekilde önceki kiymetlidir. Duyarsa üzülmesini istemez, duyarsa affettirir kendini.
Yabancı bile olsa kıskanmak diye birşey vardır.
Peki şöyle bir test yapsan mi? Sen de eski ilişkiden bahset. kara kaş,kara göz, sahipleniciydi vs vs. Biraz övsen. Nasıl bir tepki verir acaba?
Bu konuyu konusmalisin bence. Görüşme diyemezsin ama nedense birazcık kıskandığıni belli edebilirsin. Rahatsız olduğunu.
Diğer bir konu da insan flörtüne neden eski sevgilisini anlatır ki? Yani genelde gelecek düşünmediğin biriyle geçmişe dair özele inersin.
Temkinli ol,kendini çok kaptırma derim.

Bi guncelleme vereyim :) O, gecen hafta geldi ve biz sonunda gorustuk. Onunla hergun cok guzel gecti, cok fazla ask ve eglence dolu. Bu ulkede 1 ay kalacak ve her haftasini baska bir sehirde planlamis, evler tutulmus hepsine beraber seyahat etmek uzere (bu surpriz, haberim yoktu onceden). Bu hafta benim sehrimdeydi, ve bugun bir sonrakine ilk o gidecek sali gunude ben gidecektim. Ama ben bir aptallik yaptim dun kizlar 😬

Dun iyice partiledik, bardan bara gectik belki 10 kisiyle tanistik, ve birazda fazla ictik. O cok sicak kanli ve insanlarla tanismaya acik, barlarda barmenlerle arkadas olduk, bize surekli icki ismarladilar falan. Harika gecti, asiri eglendik. Ikimizde sarhostuk, ama o level sarhosluk benim duygusal dengemi bi yukari cikariyo bi asagi indiriyo bazen. Gecenin sonunda benim evime geldik, ve sarilirken aglamaya basladim, ertesi gun obur sehre gidecek ve 3 gun gorusmeyecegiz, peki ben o Amerika ya donunce ne yapacagim? diye. Sonra o da aglamaya basladi. Herseyi planladigini bizim cok sik gorusecegimizi ve ayri kalmayacagimizi soyledi. Ve biseyler daha..

Sonra ben ona seni seviyorum dedim, o da beni sevdigini soyledi, daha fazla agladik. Iki dakika sonra ise ben 'sence bu saatten sonra arkadas kalabilir miyiz? Farkli kitalarda bu cok zorlu bir yol, surekli aglamak istemiyorum, seninle buradaki o sehirlere de gitmek istemiyorum' dedim. Sok oldu, ve sinirlendi, 'emin misin istemedigine? tabiki arkadas kalabiliriz' dedi. Bende o zaman oyle yapalim dedim. Hizlica kapiya yoneldi ve cikti gitti. Sonra o cikip gidince ben bi ne oldugumu sasirdim. Mesaj attim, lutfen geri gel diye. 'Gelmek istemiyorum, yarin yola gidecegim ve dinlenmek istiyorum' dedi.

Cok sacma, asla onunla arkadas falan kalmak istemiyorum. Sadece sarhostum ve duygusal dengem 5 dakikada 5 kere indi cikti. Bi guldum, bi agladim sacma sapan ve anlik oyle hissettim ve agzimdanda cikiverdi ama gercekte oyle degil.
Sarhos bile olsa o herzaman cok net ve acik, asla inis cikisi yok. Aylardir flort ederken konusmalarinda en ufak bir sapma olmadi. Gercektende gelecek icin hersey onun kafasinda planli.

Cok pismanim, ve durduk yere aramiza negatiflik soktugum icin cok uzgunum, normalde bende dengesiz degilim ama o an oyle oldu. O cok net biri oldugu icin, bunu %100 duzeltebilir miyim yoksa bi kere ona guvensizlik verdim ve o gidecekmi bilmiyorum. Ne yapacagimi bilmiyorum :KK43: Oooooff

Son düzenleme:
Bi guncelleme vereyim :) O, gecen hafta geldi ve biz sonunda gorustuk. Onunla hergun cok guzel gecti, cok fazla ask ve eglence dolu. Bu ulkede 1 ay kalacak ve her haftasini baska bir sehirde planlamis, evler tutulmus hepsine beraber seyahat etmek uzere (bu surpriz, haberim yoktu onceden). Bu hafta benim sehrimdeydi, ve bugun bir sonrakine ilk o gidecek sali gunude ben gidecektim. Ama ben bir aptallik yaptim dun kizlar 😬

Dun iyice partiledik, bardan bara gectik belki 10 kisiyle tanistik, ve birazda fazla ictik. O cok sicak kanli ve insanlarla tanismaya acik, barlarda barmenlerle arkadas olduk, bize surekli icki ismarladilar falan. Harika gecti, asiri eglendik. Ikimizde sarhostuk, ama o level sarhosluk benim duygusal dengemi bi yukari cikariyo bi asagi indiriyo bazen. Gecenin sonunda benim evime geldik, ve sarilirken aglamaya basladim, ertesi gun obur sehre gidecek ve 3 gun gorusmeyecegiz, peki ben o Amerika ya donunce ne yapacagim? diye. Sonra o da aglamaya basladi. Herseyi planladigini bizim cok sik gorusecegimizi ve ayri kalmayacagimizi soyledi. Ve biseyler daha..

Sonra ben ona seni seviyorum dedim, o da beni sevdigini soyledi, daha fazla agladik. Iki dakika sonra ise ben 'sence bu saatten sonra arkadas kalabilir miyiz? Farkli kitalarda bu cok zorlu bir yol, surekli aglamak istemiyorum, seninle buradaki o sehirlere de gitmek istemiyorum' dedim. Sok oldu, ve sinirlendi, 'emin misin istemedigine? tabiki arkadas kalabiliriz' dedi. Bende o zaman oyle yapalim dedim. Hizlica kapiya yoneldi ve cikti gitti. Sonra o cikip gidince ben bi ne oldugumu sasirdim. Mesaj attim, lutfen geri gel diye. 'Gelmek istemiyorum, yarin yola gidecegim ve dinlenmek istiyorum' dedi.

Cok sacma, asla onunla arkadas falan kalmak istemiyorum. Sadece sarhostum ve duygusal dengem 5 dakikada 5 kere indi cikti. Bi guldum, bi agladim sacma sapan ve anlik oyle hissettim ve agzimdanda cikiverdi ama gercekte oyle degil.
Sarhos bile olsa o herzaman cok net ve acik, asla inis cikisi yok. Aylardir flort ederken konusmalarinda en ufak bir sapma olmadi. Gercektende gelecek icin hersey onun kafasinda planli.

Cok pismanim, ve durduk yere aramiza negatiflik soktugum icin cok uzgunum, normalde bende dengesiz degilim ama o an oyle oldu. O cok net biri oldugu icin, bunu %100 duzeltebilir miyim yoksa bi kere ona guvensizlik verdim ve o gidecekmi bilmiyorum. Ne yapacagimi bilmiyorum :KK43: Oooooff
Ay bu konuda güncelleme bekliyordum bende. Hersey oyle güzelken bu konuşmayı yapman yazik olmus. Her ne olursa olsun anlamsız bir darbe vermissin. Ama sarhosluğun etkisi anlaşılır. Ona açıklama yaptın mı, sarhosken duygu durumunun nasıl olduğunu, ve yanlıs anlamamasını?

Bu ilişki yürümez ruhsal dengeni bozar.

Ya ben koskoca insanların, lisede üniversitede yaptığımız gibi çocukça tepkiler vermesini,karşıdaki insanın sınırlarını denemesini hiç anlayamıyorum.

Adamın eski ilişkisini ısıtıp ısıtıp öne getirmesi de sizin böyle ayrılalım olmayacak diye karşıdakini denemek için attığınız tripler de hic olgunca değil. Bence bu iş yürümez, zaten o eski sevgili işlerinden sonra ben adam yerine koyup 1 ayımı ayirmazdim böyle birisine.

Ay bu konuda güncelleme bekliyordum bende. Hersey oyle güzelken bu konuşmayı yapman yazik olmus. Her ne olursa olsun anlamsız bir darbe vermissin. Ama sarhosluğun etkisi anlaşılır. Ona açıklama yaptın mı, sarhosken duygu durumunun nasıl olduğunu, ve yanlıs anlamamasını?
Hayir henuz konusmadim 😬 ve o da bana bugun bisey yazmadi

Ya ben koskoca insanların, lisede üniversitede yaptığımız gibi çocukça tepkiler vermesini,karşıdaki insanın sınırlarını denemesini hiç anlayamıyorum.

Adamın eski ilişkisini ısıtıp ısıtıp öne getirmesi de sizin böyle ayrılalım olmayacak diye karşıdakini denemek için attığınız tripler de hic olgunca değil. Bence bu iş yürümez, zaten o eski sevgili işlerinden sonra ben adam yerine koyup 1 ayımı ayirmazdim böyle birisine.
malesef oyle oldu. Bende yorumumda neredeyse nasil liseli bir aptal gibi konustugumu yazacaktim. Sizinde ayni dusunmeniz guzel. Cok sacma bir hareket oldu ama gercekten sarhostum ve duygusal dengem cok kotuydu onlari soylerken.
Eski kiz arkada konusunda da haklisiniz, bulusmalarimizda tekrar lafi hic gecmedi ama hala o yazisma beynimin arkalarinda biryerde duruyo

Yaptığınız gerçekten çok saçma olmuş , eski sevgili olayları onlar da daha normal diye biliyorum. Arkadaşım sevgilisi Hollandalı eski sevgilisinin doğum günü partisine gitmişti, arkadaşım da başlarda garipsedi . Bizim alışkın olmadığımız şeyler

Yaptığınız gerçekten çok saçma olmuş , eski sevgili olayları onlar da daha normal diye biliyorum. Arkadaşım sevgilisi Hollandalı eski sevgilisinin doğum günü partisine gitmişti, arkadaşım da başlarda garipsedi . Bizim alışkın olmadığımız şeyler
Oyle gercekten cok yaygin. Benim ex de iletisimde kalmak istemisti ara ara nasilsin diye mesaj atiyordu ama hayatinda biri vardi. Ben iletisimde kalmak istemedigim icin kestim ama onlarada ayriliktan sonra tamamen iletisimi kesmek garip

ayağına sıkmışsın be çiçeğim. bence bu noktada durup her ilişkinde bu şekilde dramalar yaratıp kendine sabote ediyor musun diye düşünmen gerekiyor.

ayağına sıkmışsın be çiçeğim. bence bu noktada durup her ilişkinde bu şekilde dramalar yaratıp kendine sabote ediyor musun diye düşünmen gerekiyor.
ay cidden durduk yere ayagima sıktim yaaa :KK43: ... Kesinlikle kaygi bozuklugum var, ne oluyor ne olacak diye dusundugum cok oluyor, sadece iliskilerimde degil normal hayatimda da. Sanirim bununlada beynimin bir yerlerinde 'e farkli kitalardayiz napcaz, nasil olacak, ya zarar gorursem' stresi vardi. Normalde baska iliskilerimde kaygilandigim seyler oluyor ama bu derece ayagima sıkmadim hic sanirim, icimde yasadim. Bi de arkadas falan kalmak istemiyorum normalde yaa upfsssss

ay cidden durduk yere ayagima sıktim yaaa :KK43: ... Kesinlikle kaygi bozuklugum var, ne oluyor ne olacak diye dusundugum cok oluyor, sadece iliskilerimde degil normal hayatimda da. Sanirim bununlada beynimin bir yerlerinde 'e farkli kitalardayiz napcaz, nasil olacak, ya zarar gorursem' stresi vardi. Normalde baska iliskilerimde kaygilandigim seyler oluyor ama bu derece ayagima sıkmadim hic sanirim, icimde yasadim. Bi de arkadas falan kalmak istemiyorum normalde yaa upfsssss
Ya madem o eski kız arkadaş konusunu içinize sindirip kapattınız, alın bir sise sarabinizi falan haftaya peşinden gidin sürpriz yapın, oturun anlatın kendinizi. Konaklayacagi yeri biliyorsunuzdur sanırım.

Bence exlerle arkadaş kalmak, görüşmek, buluşup film izlemek falan yabancıların tamamında çok normal olan bir şey değil. Benim erkek arkadaşım da yabancı -bir Avrupa ülkesinden- ama eski kız arkadaşları ile değil görüşmek adlarını duyduğunda bile sarımsak görmüş vampire döner. Onlar hakkında iyi ya da kötü konuşmaz, biten ilişkiler hakkında konuşmanın anlamsız olduğunu söyler, geçmiş geçmişte bırakılmalıdır falan der ve iletişimi sürdürmez. bunların dostluğu mu tuhaf yoksa benimkinin halleri mi bilemedim 🙄 Bir de flörtünüz ve ex'i "madem biz bu kadar iyi anlaşabiliyorduk ve kaliteli zaman geçirebiliyorduk neden ayrıldık sahi?" demesinler bu buluşmalardan birinde :KK64:olur mu olur. Son olarak siz bunu sürdüremem diye ağlarken acaba evlilik gibi ciddi bir yola girmek mi istiyordunuz?

Selamlar,
Ben Avrupaya yasiyorum ve son iki yildir bir Amerikan sirketinde online olarak calisiyordum. Calisma arkadaslarim ve mudurlerim Amerikada ve ben avrupa saat diliminde destek veriyordum. 2 yildir her gun sonunda (onlar icin gun basi), mudurumle bi ne oldu ne bitti tolantisi yapiyorduk. Ben ayni zamanda onu cok hos biri olarak buluyordum. Tabi yinede is oncelikti ve begeni duygum hic agir basmadi bugune kadar. Bazen gergin zamanlar oluyordu, ama cok eglenceli ve samimi zamanlar olduguda oldu. O zamanlarda, biraz duygularim kabariyordu acikcasi:) ama bunu gosterdigimi dusunmuyorum. Zaten aklimdanda bir flortlesme yada hicbirsey gecmedi, hep sadece hayranlik (belkide isteki basarisi yuzunden) duydugum biri olarak gecirdim ve ise konstantreydim, zaten adam Amerika da nolcak allaskina.

Her ne ise gecen pazartesi bana mudurum 'seni bu aksam telden facetime arayacagim, merak etme bu seninle alakali degil, bu sirkette herkes seni cok seviyor, bu benimle alakali. Lutfen bu konusmadan kimseye bahsetme' dedi. Neyse arastik, ve cuma gunu isten ayrilmis olacagini, daha iyi bir firsat ciktigini ve o firsati degerlendirmek istedigini, orada kendine bir ekip kuracagini ve benim de orada bir pozisyona gecmekle iglilenip ilgilenmedigimi sordu. Bende gercekten gitmek isteyebilecegimi soyledim. Beni ilgililerle gorusturdu, cv mi attim ve begendilerde, beni istediler. Herne ise cuma gunu geldi. Ama tum hafta kendimi o gidecegi icin acayip kotu hissediyordum, cokca agladimda. O da birkac toplantida agladi, baskalarida agladi 😂tam bir sulu goz ekip olduk gecen hafta.

Son gunu cuma; Amerika da bulunan ekip arkadaslari ile partiye gitmisler. Onun gece cok gec saatleri benim cumartesi sabahim bana whatsapp tan mesaj atti. 'Sanirim artik senin patronun degilim, bu cok garip hissettiriyor, hergun birbirimizi goremeyecegiz. Ve artik is duygulari yok, sadece gercek duygular' yazmis. Benim kafam biraz karisti ama yinede konduramadim, bide sabah mahmurlugu ustumde hahha ve 'hahah evet bende garip hissediyorum, seni cok ozleyecegiz' dedim. Sonra 'Evet mi?' dedi. Bende 'evet :)' dedim. Sonra 'nasil devam etmek istiyorsun?' dedi. Bende' Nasil yani?' dedim. (hala konduramiyorum burada) 'hala patron calisan iliskisine devam mi etmek istersin, yoksa birbirimize durust olup gercek duygularimizi mi paylasalim?' dedi. Bende 'tabiki durust olalim' dedim. Sonrada 'peki harika, sana katiliyorum. Ben seni cok dusunuyorum, yani cok cok fazla' dedi. Orda azcik artik kondur be kizim falan dedim kendime. 'artik benim mudurum olmadigin icin mi?' dedim ve o da 'belki evet, ama bence daha fazlasi' dedi. Ve aslinda heyecandan o konusmanin devamini gecistirdim, ben bir duygudan bahsedemedim yani.

Simdi bir haftadir, napiyosun gunun, nasil gecti, geldinmi gittinmi, ben suradaydim bak fotolara, uyudun mu neden uyumadin, 'seni asla dusunmuyorum zaten suan ben haha' falan filan gibi sikca mesajlasiyoruz, ama daha fazla derin bir konusma gecmedi aramizda, sadece boyle siradan. Buarada subat ayinda benim bulundugum ulkeye 1 ayligina gelecek. Nedenini tam bilmiyorum, o basladigi sirketin burada ofisi var o olabilir.

Ya bilmiyorum, anlatacak birilerini bulamadim, kac gundur mesajlasmalar icin uykusuzluktan ve de heyecandan kalp krizi gecirmek uzereymisim , ve her an altima iseyebilir misim (haha bu duyguyu bilen var mi?) gibi geliyor. Dogru mu yanlis mi anladim onu, onuda bilemedim. Asla beklemiyordum boyle bir konusma. Cok saskin, mutlu ve tedirginim (yanlis anliyorsam ve sazan gibi atlarsam diye). Oyle paylasmak istedim burada. Pozitif enerjilerinizle, siz ne dusunuyorsunuz? 🥺
Ates bacayı sarmıs ne dusunuyosun daha

Hayırlı olsun

Ya adam 42 yasinda bu arada 🤦‍♀️.... Kesinlikle katiliyorum. Ne sacma bir hareket bana foto atmak ve sonrada begendigi kiz tipini soylemek.. Aptal midir nedir.. Hayir ben o ozelliklere benzer olsam bir nevi anlayacagim, belki beni benimde onun tipi oldugumu ima etmeye calisiyor diyecegim ama yok..
Belki bulustuklarinda o eski yakinlasmalari anilari akillarina gelmiyordur, -sadece empati yapiyorum- ben bir ex imi bir yerde gorsem bir yerde otursak konussak, konusurum zevkte alirim belki muhabbetten ama cekicilik manasinda 🤮 gibi hissederim. Onlar icinde bu belki boyledir ve arkadaslik muhabbeti bir sekilde ayakta tutabilmisler diye dusunmustum.

Ama o cumle hic olmadi.... Cidden dalga gecer gibi ve bu kadar acik olmasinin nedeni dediginiz gibi 'eski sevgiliyi kabul edeceksen devam' gibi hissettiriyor
Ay bu konu acıldıgında boyle degıldı buraya ne zaman geldı

X