Mudurumle olanlar

Birbirinizle iletişim sorununuz var. Pek birbirinize uygun da değilsiniz. Olması gereken ilişki kendiliğinden akar gider, bu kadar zor olmamalı. Okurken bile tadım kaçıyor gelişmeleri 🙄

Eee tamam işte adam görmek istiyor gidin bence neden hala onay bekliyorsunuz çok fazla uzamadi mi sizce de? Yani çok istiyor ama istemiyor gibisiniz de aynı zamanda yani bir dengesizlik durumu hala sürüyor gibi. Valla ben sizi anlamadım 😂
Hayir ama saat kacta orda olacak sekilde ayarlayim, ne zaman isi bitiyor vs diye onden soruyorum tabi. Cunku mesela carsamba gunu gelme yarin gel dedi. Persembe oldu hic sesi cikmadi ve ben gitmedim. Sonra 'neden cuma yada cumartesi gelmiyorsun' dedi. 'O zaman tamam cuma da anlastik' dedim. Cuma oldu yani dun, 'partiye hazir misin' dedim aksam. 'Bugun gelecegini bilmiyordum? Bu aksam dinlenmeyi planliyordum, neden yarin gelmiyorsun?' dedi. Bende 'cumartesi zaten son gunun sabah gelip aksam donmem (tek yon yol 3 saat) cok efektif olmaz bu gorusmeyi es gecelim o halde' dedim.

Carsambadan beri hergun bugun gelme yarin gel dedi hergun ama hergun. Bende hep hazirlanmis yola cikmak icin aksami yada onun bir mesajini bekliyordum. Dun en son sinirden cidden catladim. Yaptigi cok saygisizcaydi.

Siz içten içe bu adamı istemiyorsunuz bence. Normal şartlar altında dün bardaki kıza müdahale edeceğim dedikten sonra meraklanip ne oldu diye sormanızı bekliyordu muhtemelen.
Hadi yazışma olmadı, sadece seni görmek istiyorum demiş adam ancak siz hala yarına atıyorsunuz.
Sizi suçlamıyorum adam totonuzun kenarı olsun okay de kendinizi kandırmayın yani. Bariz istemiyorsunuz siz bu işi.
Hayir co bar gunu ben bozuktum, cunku o gun gidecektim, gelme yarin gel dedi ama gece bara gitti. Normal mi?

Ayrica hergunde ayni seyi yapti. Persembe oldu hic sesi cikmadi aksama kadar ve ben gitmedim. Sonra 'neden cuma yada cumartesi gelmiyorsun' dedi. 'O zaman tamam cuma da anlastik' dedim. Cuma oldu yani dun, 'partiye hazir misin:)' dedim aksam. 'Bugun gelecegini bilmiyordum? Bu aksam dinlenmeyi planliyordum, neden yarin gelmiyorsun?' dedi. Sacma sapan, cumada anlastigimizi unutsa bile bir onceki konusmayi gormesi icin sayfayi kaydirmasina bile gerek yok, orada oyle ne konustugumuz duruyor. Bende 'cumartesi zaten son gunun sabah gelip aksam donmem (tek yon yol 3 saat) cok efektif olmaz bu gorusmeyi es gecelim o halde' dedim.

Carsambadan beri hergun bugun gelme yarin gel dedi hergun ama hergun. Bende hep hazirlanmis yola cikmak icin aksami yada onun bir mesajini bekliyordum. Dun en son sinirden cidden catladim. Yaptigi cok saygisizcaydi. Genel olarak istemiyorsa yada oradaki evi ortami musait degilse 'istemiyorum', yada 'burada ev ikimiz icin uygun degil' yada bisey diyebilirdi. Hergun gitmeye hazirlandim ben ve o iptal etti

İlk sayfayı okuduğumda ne guzel bir hikaye diye düşünmüştüm ama son gelişmeler biraz can sıkıcı olmus. O konusmayla aranıza soğukluk girmis gibi bence biraz kendinizi aciklayip duruma bakin. Barda biriyle tanışma ihtimali var mi? Hic sesi cikmaması biraz garip olmus. O barda size anlattigi kizla falan mi iletisim kurdu , burda o kadar garip konulara denk geldik ki en ufak ihtimal bile geliyor insanin aklina.
Tabi mumkun olabilir, bilmemki. Ama o zaman gunluk iptal edecegine 'ben burada pek musait degilim' dese yada basitce ' istemiyorum' dese daha iyi olurdu sanki. Her gun bugun gelme yarin gel dedi. Patlican gibi hergun hazirlanip aksam yola cikacagimi dusunuyordum bu hafta ve hergun bugun gelme yarin gel dedi taa ki son gune kadar

Hayir ama saat kacta orda olacak sekilde ayarlayim, ne zaman isi bitiyor vs diye onden soruyorum tabi. Cunku mesela carsamba gunu gelme yarin gel dedi. Persembe oldu hic sesi cikmadi ve ben gitmedim. Sonra 'neden cuma yada cumartesi gelmiyorsun' dedi. 'O zaman tamam cuma da anlastik' dedim. Cuma oldu yani dun, 'partiye hazir misin' dedim aksam. 'Bugun gelecegini bilmiyordum? Bu aksam dinlenmeyi planliyordum, neden yarin gelmiyorsun?' dedi. Bende 'cumartesi zaten son gunun sabah gelip aksam donmem (tek yon yol 3 saat) cok efektif olmaz bu gorusmeyi es gecelim o halde' dedim.

Carsambadan beri hergun bugun gelme yarin gel dedi hergun ama hergun. Bende hep hazirlanmis yola cikmak icin aksami yada onun bir mesajini bekliyordum. Dun en son sinirden cidden catladim. Yaptigi cok saygisizcaydi.
Bence burada siz haklisiniz, yaptigi bencede cok saygisizca, sonucta yan mahalleye gitmiyorsunuz ki hergun bulusmayi son dakika bir nedenden rahatca iptal etsin. Ama bunu konusma ihtimaliniz nedir? Niye boyle yapti sizce?

X