Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

fotoğrafları ekledim kızlar :)

hala şişlerim var. burun ucum hala sert mesela. ben söylemesem bakınca anlaşılmıycak şeyler var. söyleyince dikkat edersiniz anlaşılır gibi :KK66: yani şuraya gelmek istiyorum size sorun gibi gelen tuhaflıkları bi tek siz farkediyosunuz he birde kusur var mı diye inceleyenler :)))) dr. bana ne dediyse bu günüme kadar hepsi dediği zamanlarda oldu.bundan sonra da öyle olucak diye umuyorum. sıkıntı etmeyin kendinize valla yazık . geçiyo oluyo. sihirli değnek değil sonuçta narkoz neşter vs. değen burnumuza :)) olucak olucak süper olucak :) olmuşları var görüyoruz. en iyisi olmasa da eskisinden iyi olmasına bile razı olarak giriyoruz bu işe. eskisinden daha iyi olduğu garanti (muhammet dilber hastaları için diyorum ) ben şikayet edene rastlamadım.

tam olarak kaç gün oldu cnm beimde burnumun ucu top gibi gün geçtikçe iner denio ama şimdiye biraz olsun inmesi gerekmiormuydu benim 1 ay 1 hafta oldu nerdeyse ve hala kemerimsi çıkıntı inmedi =((

kızlar kemerli burna sahip olupta ameliyat olanlar varsa aranızda bişi sorcam benim eski kemerimin oldugu yerde hala şişlikmi ödemmi anlayamıorum kemer gibi çıkıntı var tmm cok fazla deil ama biraz yakından bakınca belli oluo =(( böle sıkıntılar yaşayanlar lütfen yazabilirmi zamnala geccekmi?

buarada elimle dokununcada hissedebiliorum şişlikten ziyade sanki kemik ölemi kalcak =((

Benim 15 gundur falsn gorunmuyo o cikinti yeni gecti yani. 7 ay olacak ameliyat olali. Bu arada gunah mi die bilmiyorum:) diyaneti falan aramadim:) yillarca gunah die yaptirmadim ama keske onceden olsaymisim. Gunahsada allah affeder insallah:)Maksat allahin verdigini boZmamaksa kaslarini da kimse almasin oda ifadeyi degistiriyo:) ben de kasimi almiyorum ordan noturlerim insallah:)

Benim 15 gundur falsn gorunmuyo o cikinti yeni gecti yani. 7 ay olacak ameliyat olali. Bu arada gunah mi die bilmiyorum:) diyaneti falan aramadim:) yillarca gunah die yaptirmadim ama keske onceden olsaymisim. Gunahsada allah affeder insallah:)Maksat allahin verdigini boZmamaksa kaslarini da kimse almasin oda ifadeyi degistiriyo:) ben de kasimi almiyorum ordan noturlerim insallah:)

hehehe bende kaşımı almıom biz nötrledik desene =)))) 7.aydamı gecti sasortikali ben bu 1 ayı zor geçirdim 6 ay daha naıl geccek burnunun ucu ne alemde cnm artık sağa sola bükebiliomusun eziyet edebiliomusun rahatlıkla =))

burun ucu tmm destekten dolayı sert yumuşucak peki burnumuzun içindeki orta kemikte normele dönecekmi iki burun deliğini ayıran kemik oda sanki başkasından almış takmışlar gibi :S

peki 7 ay olmuş artık değişiklikler oluomu cnm mesela hala sabahları uyandıgında şiş oluomu burnun yada sogukta kalınca onlar bisüre sonra olmuo denilio ama kemer bile yeni geçtiyse onlarda devam ediodur :S :S

BUrnunun ucu top gibi olup sonradan inenler sivrilenler bilgi verebilirmi nekadar sürüo gerçekten o yuvarlakımssı görüntü gidiyormu ben sivrilsin istiyorum1 ay 1 hafta oldu hala ucu erol taş gibi :S burun ucundaki değişimi gözlemleyenler lütfen yazın

6. Aydan bildiriyorum, bu benim burnum guzel burnum:)

1. Ay yuzunun ortasinda senden bagimsiz, kendine uzak hissettigin, tam silemedigin kutuk gibi bisi yuzunun ortasinda:)

3.ay aaa seklin de hafif kavis var galiba basta ucu daha mi kalkikti ne:s yuze yakin burun kanatlari yumusar ve burun selpakla silinir ama en uc iki parmak yer hala kutuk gibidir:)

6.ay artik kendini bu burunla dogmus sanirsin eski fotolarina bakarsin ve erkek kardesine dersin ki: ohaaa yaa yillarca bu burunla nasil gecmisim:) siz de hic bise demiyodunuz haaa insan uyarir hic mi acimadiniz :) bu kiz bu burunlaaa... Yani yazik demediniz mi fln deyip kendinle geyik sarmalar falan:) aynaya bakinca ne sevimliyim hali geliyo:) guluyosun burnun agzini kapamiyooo:)) iyice abarttim daa:) iste oyle cok guzel oluyon yaaaa:) burnu dogustan minik olanlar walla guzellini burna borclular:):)gozum kasim ortaya cikti yauww:) dudaklarimi cik minik sanirdim simdi ruj surunce yeterince belirgin aaa dudagim varmis diyorum:) su kpss olmada bol bol makyaj denemeleri yapicam saci basi bakima alicam:) burun sayesin de hep toplu hep toplu:):) 6 . Ay ve daha bu gunune kadar kimse gelipte burnunuzu nerde yaptirdiniz burnunuz ne hos demiyooo en guzeli buuu:) iyi ki iyi ki muhammet bey karsima cikmis suan kendimi o estetikli burunlarla hayak ediyorum da korkuncc
valla güzel açıklamışsın teşekkür ederiz şuan kütük modundayım =)kavismi oluşuo zamanla bendede oluşurmuki ben kavis istememiştim ama yinede burun kendine kavismi oluşturuo :S

canım ben biraz araştırmıştım bu konuyu, böyle bir hadis-i şerif varmış, dövme yaptırmak, kaş almak, estetik yaptırmak gibi vücutta güzellik amaçlı yapılan değişikliklerin günah olduğuna dair. sadece eğer ciddi bozukluklar varsa, veya sağlık problemi varsa ya da ne bileyim kişi insan içine çıkmak bile istemeyecek kadar psikolojisi bozulmuşsa o zaman yaptırılabilirmiş estetik, öyle duydum valla ne derece doğru yanlış bilemiycem:) ben burun konusunda takıntılı hale geldim valla olmazsam psikolojim gidicek iyice:) kaş alma konusu ise almadan hayatta yapamam,inanılmaz kalın ve dağınık kaşlarımvar asıl o zaman insan içine çıkamam..Allah affetsin diyorum :)

atalanta muhammed bey e ameliyat oldun sanırım,bende revizyon oldum fotolarıma bakabilirsin söledigin soruların hepsi benim içinde gecerli,yatıp kalkıp bunları düşünüyorum hatta.sen doktorla hiç konustun mu?ne dedi?ben görüşmedim hala.

günah olup-olmama noktasını düşünüp tartışıyorsanız, siz zaten Allah korkusuna sahip insanlardansınızdır. Allah herkesin niyetini bilir arkadaşlar, kompleks duyup hayatta başarısız oluyorsanız operasyon geçirmeniz daha mantıklı geliyor bana. kimse keyfinden ameliyat olmaz, eğer özgüveninizi kaybettiyseniz, hayat anlamsız geliyorsa mutlu olup etrafınıza yararlı olmak daha iyi olmaz mı? siz ne diyorsunuz acaba çok mu optimist bakıyorum olaya? bir de hadislerin bildirildiği tarihlerde ilim bu denli gelişmemişti insanların can tehlikeleri çok yüksekti. belki bu sebeple bu tip şeyler yasaklanmıştır...

heeeyyy herkeess.. :KK3:

ikna çabalarım sonuç verdi :KK66:

7 haziranda ben de ben de ben de :KK1:

burdan öncelikle ceymey'e sonra tüm ameliyat olmuş ve yorumlarını esirgememiş, fotoğraflarını eklemiş, herkese çok çok teşekkürler :KK36:

öpücükler koskocaman :109:

Tebrikler merakla bekliyoruz:) inşallah hayırlısıyla sonuçlanır.. sonra fotolarını da esirgeme bizden ama çnkü sırada ben varım:p haziranın sonuna doğru inşallah....

Kızlar günah konusuna değnmişsiniz, estetiğin günah olduğu.. malesef tartışmasız günah:KK43:( (sağlık problemleri dışında)
Ama gerçekten psikolojmz bozulmuşsa ki bu da bahane değil belki ama inşallah Allah affeder diye umuyorum:KK43:
Ömür boyu aynaya her baktğmda, insanlarla konuşurken mutsuz olmaktansa..Allahım beni affet ama gerçekten bu şekilde insanlara daha yararlı olacağmı düşünüyorum...

kızlar kemerli burna sahip olupta ameliyat olanlar varsa aranızda bişi sorcam benim eski kemerimin oldugu yerde hala şişlikmi ödemmi anlayamıorum kemer gibi çıkıntı var tmm cok fazla deil ama biraz yakından bakınca belli oluo =(( böle sıkıntılar yaşayanlar lütfen yazabilirmi zamnala geccekmi?

Kendi burnun gibi saga sola oynatmak icin bir yil demisti muhammet bey. Suan eskiye gore biraz daha esnek burnum ama ucu hala sert eskisi kadar olmasada sert. Ben en bastan beri cok hor kullaniyorum burnumu:) iyi yamulup elimde kalmadi. Cunku alemiyattan sonra benim burnum surekli akiyor. Cantamda paket paket selpakla geziyorum. Herkese boylemi oldu bilmiyorum ama baya grip gibi 6 aydir akiyo. Sinav gecince muhammet beye soriciim. Sinavlarda hele tam iskence oluyo:) basasagi duruyorum durekli akiyo ve toplum icin de rahat silinmiyo:) cunku kendi burnunu yamultuyon oynatiyosun kolay siliyosun:) biz kenarlari ezemiyoruz ucu sert olmuyo atkidisler olmuyo:)))canimcim 3 ayi bekle ondan sonta ameliyattan siyrilmis bi burun oluyo yavas yavas 6 aydan sonrada senindir artik:)

Kızlar günah konusuna değnmişsiniz, estetiğin günah olduğu.. malesef tartışmasız günah:KK43:( (sağlık problemleri dışında)
Ama gerçekten psikolojmz bozulmuşsa ki bu da bahane değil belki ama inşallah Allah affeder diye umuyorum:KK43:
Ömür boyu aynaya her baktğmda, insanlarla konuşurken mutsuz olmaktansa..Allahım beni affet ama gerçekten bu şekilde insanlara daha yararlı olacağmı düşünüyorum...

günah olduğunu düşünüyorum ben de sonuçta Allah'ın yarattığını değiştiriyoruz, hele ki benim ciddi bir sağlık sorunum da yok, sadece küçüklükten kalma kırık bir burun ve biraz da gece tıkanıklık problemi ama bu benim nefes almamı etkilemiyor çok fazla. Çevremdekilere belli etmiyorum ama psikolojimi etkiliyor sonuçta yüzün en ön planında olan organ... Ayrıca şuan çalışmıyorum ama psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü mezunuyum. Benim psikolojim bozukken, bana gelen insanlara nasıl yardımcı olabilirim ki... Allah affetsin hepimizi o halde :/

Arkadaslar Muhammet beyin videolari cikmis you tube'da..

X