Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

evet canım , kemerin alındığı yerde bi ödem var henüz geçmeyen. kaş arasıda da biraz var. ucunda çok var. var yani :)

dr. dediki kontrol de ;

1. ay = eh işte zamanları

3. ay = idare eder zamanları

6. ve 8. aylar = oldu bu iş zamanları

:KK3:

6. Aydan bildiriyorum, bu benim burnum guzel burnum:)

1. Ay yuzunun ortasinda senden bagimsiz, kendine uzak hissettigin, tam silemedigin kutuk gibi bisi yuzunun ortasinda:)

3.ay aaa seklin de hafif kavis var galiba basta ucu daha mi kalkikti ne:s yuze yakin burun kanatlari yumusar ve burun selpakla silinir ama en uc iki parmak yer hala kutuk gibidir:)

6.ay artik kendini bu burunla dogmus sanirsin eski fotolarina bakarsin ve erkek kardesine dersin ki: ohaaa yaa yillarca bu burunla nasil gecmisim:) siz de hic bise demiyodunuz haaa insan uyarir hic mi acimadiniz :) bu kiz bu burunlaaa... Yani yazik demediniz mi fln deyip kendinle geyik sarmalar falan:) aynaya bakinca ne sevimliyim hali geliyo:) guluyosun burnun agzini kapamiyooo:)) iyice abarttim daa:) iste oyle cok guzel oluyon yaaaa:) burnu dogustan minik olanlar walla guzellini burna borclular:):)gozum kasim ortaya cikti yauww:) dudaklarimi cik minik sanirdim simdi ruj surunce yeterince belirgin aaa dudagim varmis diyorum:) su kpss olmada bol bol makyaj denemeleri yapicam saci basi bakima alicam:) burun sayesin de hep toplu hep toplu:):) 6 . Ay ve daha bu gunune kadar kimse gelipte burnunuzu nerde yaptirdiniz burnunuz ne hos demiyooo en guzeli buuu:) iyi ki iyi ki muhammet bey karsima cikmis suan kendimi o estetikli burunlarla hayak ediyorum da korkuncc

fotoğrafları ekledim kızlar :)

hala şişlerim var. burun ucum hala sert mesela. ben söylemesem bakınca anlaşılmıycak şeyler var. söyleyince dikkat edersiniz anlaşılır gibi :KK66: yani şuraya gelmek istiyorum size sorun gibi gelen tuhaflıkları bi tek siz farkediyosunuz he birde kusur var mı diye inceleyenler :)))) dr. bana ne dediyse bu günüme kadar hepsi dediği zamanlarda oldu.bundan sonra da öyle olucak diye umuyorum. sıkıntı etmeyin kendinize valla yazık . geçiyo oluyo. sihirli değnek değil sonuçta narkoz neşter vs. değen burnumuza :)) olucak olucak süper olucak :) olmuşları var görüyoruz. en iyisi olmasa da eskisinden iyi olmasına bile razı olarak giriyoruz bu işe. eskisinden daha iyi olduğu garanti (muhammet dilber hastaları için diyorum ) ben şikayet edene rastlamadım.

slmm,ben de bu ay muhammet by.e ameliyat olucam ,hala inanılmaz stresliyim;((beni de ekler misin,merak ediyorum resimlerini=))

1. Ay yuzunun ortasinda senden bagimsiz, kendine uzak hissettigin, tam silemedigin kutuk gibi bisi yuzunun ortasinda:)

3.ay aaa seklin de hafif kavis var galiba basta ucu daha mi kalkikti ne:s yuze yakin burun kanatlari yumusar ve burun selpakla silinir ama en uc iki parmak yer hala kutuk gibidir:)

6.ay artik kendini bu burunla dogmus sanirsin eski fotolarina bakarsin ve erkek kardesine dersin ki: ohaaa yaa yillarca bu burunla nasil gecmisim:) siz de hic bise demiyodunuz haaa insan uyarir hic mi acimadiniz :) bu kiz bu burunlaaa... Yani yazik demediniz mi fln deyip kendinle geyik sarmalar falan:) aynaya bakinca ne sevimliyim hali geliyo:) guluyosun burnun agzini kapamiyooo:)) iyice abarttim daa:) iste oyle cok guzel oluyon yaaaa:) burnu dogustan minik olanlar walla guzellini burna borclular:):)gozum kasim ortaya cikti yauww:) dudaklarimi cik minik sanirdim simdi ruj surunce yeterince belirgin aaa dudagim varmis diyorum:) su kpss olmada bol bol makyaj denemeleri yapicam saci basi bakima alicam:) burun sayesin de hep toplu hep toplu:):) 6 . Ay ve daha bu gunune kadar kimse gelipte burnunuzu nerde yaptirdiniz burnunuz ne hos demiyooo en guzeli buuu:) iyi ki iyi ki muhammet bey karsima cikmis suan kendimi o estetikli burunlarla hayak ediyorum da korkuncc

Bu kadarmi guzel anlatilir yasananlar hissedilenler..bende butun bu asamalari yasamak istiyorum,yuzumun ortasinda benden bagimsiz o kutugu hissetmek istiyorum,gun gun degisimi gormek istiyorum :) uzun sure dusunmelerin sonunda randevu aldim bende..30 haziranda muhammet beyle gorusecegim,randevu alinca insan daha bi rahatliyormus,insallah hersey iyi olur...

Bu kadarmi guzel anlatilir yasananlar hissedilenler..bende butun bu asamalari yasamak istiyorum,yuzumun ortasinda benden bagimsiz o kutugu hissetmek istiyorum,gun gun degisimi gormek istiyorum :) uzun sure dusunmelerin sonunda randevu aldim bende..30 haziranda muhammet beyle gorusecegim,randevu alinca insan daha bi rahatliyormus,insallah hersey iyi olur...

hadi hayırlı olsun. emın ellerde oldugunu goruşmeden sonra anlayıp rahatlayacaksın:KK66:

Burun deligi onemlidir malum neka yerden neka hava gelceee muhim konudur:) simdik zannimca ecemula da daraltma var, fencercimin ameliyat oldugu gun kontrolum vardi ve muhammet bey ameliyatta yattiklarini anlatmisti burun kanatlarina kikirdak koyduk falan demisti bu daraltmayla ilgilimi bilmiyorum fencercim aydinlatir:) geriye kalan herkesin kendi burun deligi:) ama gorusmeye gittiginiz de birsuru ornek goreceksiniz:) daraltma yaptiklari da var. Sanirim bu burun ici boslukla ilgili benim burnum da nefes yolum zaten dar deliklerde kuculse nefes alamazdim. Nefes yolu genis olanlarda belki daraltma yapiyordur. Muhammet bey herseyin en iyisini bilir en guzelini yapar nereyi nasil yaptiysa oyle olmasi gerekiyordur ve oyuzden yapmistir:) sonsuz guvenen hastasi:) hadtadindan tam notu alan doktoru muhammet dilber:):)

teşekkürler burun delikleri konusnda bizi aydnlattğn içinn:) sen baya memnunsun belli m.dilberden:) inş. biz de memnun kalrız. evt dr. gerekeni yapıyodur ama oldğu gbi de bırakmaz inşallah yani burnu küçülttüğü oranda deliklerde de minimal bi küçültme yapmalı diyorum.. Ama bu üçgen minicik delikler oluyo öyle de değil tabiki, doğal olmak kaydıyla:)

6. aydan sonrasına koptum özellikle:KK70: bnde hep böyle hayal ediyodum ya demekki gerçekten öyle oluyo.. :KK31:

heeeyyy herkeess.. :KK3:

ikna çabalarım sonuç verdi :KK66:

7 haziranda ben de ben de ben de :KK1:

burdan öncelikle ceymey'e sonra tüm ameliyat olmuş ve yorumlarını esirgememiş, fotoğraflarını eklemiş, herkese çok çok teşekkürler :KK36:

öpücükler koskocaman :109:

:)))) hadi hayirli olsun.

heeeyyy herkeess.. :KK3:

ikna çabalarım sonuç verdi :KK66:

7 haziranda ben de ben de ben de :KK1:

burdan öncelikle ceymey'e sonra tüm ameliyat olmuş ve yorumlarını esirgememiş, fotoğraflarını eklemiş, herkese çok çok teşekkürler :KK36:

öpücükler koskocaman :109:

hadi bakalım:)muhabbet beye rast gelee sana güzellik eklene:)

hadi bakalım:)muhabbet beye rast gelee sana güzellik eklene:)

ya sen ne tatlı bi insansın, tavşanla kedi arası bişiy :KK1: güzelkalp, sen hep neşe saç böyle, seni tanımasam da yazdıklarını okurken yanaklarda yarattığın gülümsemeyle hatırlayacağım hep, ilkokullardaki anı defteri yazısı gibi oldu sanki birazcık galiba neyseee :21: beş günüm var ya helecan yaptım ben :KK53: --> böyle kaldım :KK1:

Eklerim tabi ayipsin :KK66:

oleys :KK34:

evet canım , kemerin alındığı yerde bi ödem var henüz geçmeyen. kaş arasıda da biraz var. ucunda çok var. var yani :)

dr. dediki kontrol de ;

1. ay = eh işte zamanları

3. ay = idare eder zamanları

6. ve 8. aylar = oldu bu iş zamanları

:KK3:
zamanla daha iyi olcak ama işte biz bayanlar sabırsız varlıklar oldugumuz için hemen güzel olsun insin istioruz bakalım 1.ayı atlattık eh işte zamanlarını,dierleride umarım cabucak gecer=)

ya sen ne tatlı bi insansın, tavşanla kedi arası bişiy :KK1: güzelkalp, sen hep neşe saç böyle, seni tanımasam da yazdıklarını okurken yanaklarda yarattığın gülümsemeyle hatırlayacağım hep, ilkokullardaki anı defteri yazısı gibi oldu sanki birazcık galiba neyseee :21: beş günüm var ya helecan yaptım ben :KK53: --> böyle kaldım :KK1:

Oyyy oyy canumsun, senin yanaklar da hep gulmeye layik, kalbi guzelleri hep guldursun mevlam, kotu olaylarla sinav edip, aglatmasin. Bi de estetikten gunah yazmasin:KK43: :)) hadi ol ameliyatini da gel muhammet bey daha neler neler yapmis gorek:)

Oyyy oyy canumsun, senin yanaklar da hep gulmeye layik, kalbi guzelleri hep guldursun mevlam, kotu olaylarla sinav edip, aglatmasin. Bi de estetikten gunah yazmasin:KK43: :)) hadi ol ameliyatini da gel muhammet bey daha neler neler yapmis gorek:)

estetik günah olmayaydı iyiydi evet, neyse ya süper zengin olunca bi sürü çocuk okuturuz, bence o zaman terazi eşitlenir biraz, ne dersin :KK1:
4 gün kaldı, sizinle paylaşıcam herşeyi, bekleyin beni :KK54:

X