Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Selam,
Barış çakır ile görüşmeye gideceğim ama Muhammed bey hakkında yazılan olumlu şeyleri okuyorum..resmini nasıl görebilirim? yardımcı olurmusun?
kabul ettim şimdi görebilirsin. barış beyı bende duymuştum ama kbb cı olmasını istedigim için başka doktorla görüşmeden muhammet beyle görüşmem yettı benım doktor beklentılerımın üstündeydi:)güvendim amelıyatımı oldum sonuçtanda mutluyum:)

Aheyyy aheyyyyy...:)))) walla ben de ne zaman girsem gozum sizi ariyooo... Sevgili yasam kocum sasortikali yoklugumda seraphic'i yalniz birakmamissin, cok sevindimmm... ( bu arada acikliyorum kendisi benim cocukluk arkadasimmm) bu arada keske gusel burunlular olarak biaraya gelebilsek yaaaaa...:))

burun kardeşlıgı die kardeşlık kurmuştum ben kendı capımda:)sevgılı burun yoldaşlarım:)beraber yürüdük biz bu yollardan...beraber morardık yada morarmadık:)hep beraberdik:)bana uyar güzel burun:KK66:

kızlar kendım olamadım ama ablam muhammet beye amelıyat oldu geçen cuma pazartesı bantlarda çıktıktan sonra sizlerle paylaşacağım şimdiden çok güzel görünüyor onu önceden bulamadığım için kendi adıma çok mutsuzum :KK43:

ben de şişlideyim... kızlar..? orta yol bulcas...:KK66:

2009 un güngörenindeyim:)sen gayet istanbulun ortasındasın zaten:)yapak bi buluşma...yakamıza karanfil gerekir mi?bence gerekir, burunlarımız o kadar dogal ki estetikli burun olarak bırbırımızı tanıma şansımız yok:)

2009 un güngörenindeyim:)sen gayet istanbulun ortasındasın zaten:)yapak bi buluşma...yakamıza karanfil gerekir mi?bence gerekir, burunlarımız o kadar dogal ki estetikli burun olarak bırbırımızı tanıma şansımız yok:)

Walla ben o kadar cok resimlerinize baktim ki karanfile gerek yok, nokta atisi yaparim...:))) eee baska katilan yok mu..?

Walla ben o kadar cok resimlerinize baktim ki karanfile gerek yok, nokta atisi yaparim...:))) eee baska katilan yok mu..?

ebeyt, yok mu??çoğalalım, her dönemden burnumuz olsun:)ben 7. ayımı bı başkasında görim bi başkası bende 2. ayını görsün falan filan:)

hatta benım bi fikrim geldi. bi gün muhammet beyin ofisini basalım:)basalım biraz zorba gibi oldu ama ebet ebet basalım:):)hatta pastalı börekli 5 çayı yapalım hahaha

:KK43:bende nasıpse amelıyatı mı olayım kosa kosaa gelıcemm :) tabi ben gelene kadar sız 3-4 buluşma gerceklestırırsnde :)gayrettepedeym bendee..

:KK43:bende nasıpse amelıyatı mı olayım kosa kosaa gelıcemm :) tabi ben gelene kadar sız 3-4 buluşma gerceklestırırsnde :)gayrettepedeym bendee..

disikartal merhaba,senin albümde fotoğrafın varmı ameliyat sonrasına ait?Daha doğrusu sen de muhammed beye mi ameliyat oldun?

ay yok canım daha olmadım :KK43: inş. olucam ama ne zmn tam babamla anlasamadım daa :)

ah bu babalar,annem mesela beni çok iyi anlıyor.ikinci ameliyatımı olmadan önce beşbini bile gözden çıkarmaya razıydı,babam çok kötü köpürüyordu.sonunda ne oldu peki?daha hesaplı diye içime sinmeyen bir doktora oldum

ah bu babalar,annem mesela beni çok iyi anlıyor.ikinci ameliyatımı olmadan önce beşbini bile gözden çıkarmaya razıydı,babam çok kötü köpürüyordu.sonunda ne oldu peki?daha hesaplı diye içime sinmeyen bir doktora oldum

Ayy cok gecmıs olsun canım yaa...Ahh babalar ahhh bnmde annem destekcı çok şükür.babamda ablamdan sonra çok tedirgin oldu ikinci amelıyatını oldu ablam sende ole olursun ikinci amelytı kaldıramazsn sonra piskolojin bozulurr zır zırr aglarsın dıoo :KK43: ama emınım bu halımden daha ıyı olurumm :)

güvendiğin bir dktora için tamamen rahat bişekilde olursan bence de daha iyi olursun.ben içim rahat olmadığım için ameliyatın kötü geçtiğine inanıyorum.

evet çıkar çıkmaz olan da var zamanla moraranda. amelıyatımdan 2 saat sonra muhammet bey yanıma geldi ve şuan ki morlugun 3. gün morlugu dedi:)o saatten sonra benım 3. gun morlugumu varın sız dusunun:)ya mor şiş miş hepsi şıp diye geçiyo... sonuca bakmak gerek gayrı:) kamyon çarpmış hallerden bugunume şukur:) ıyı ki olmuşum, keşke daha once olsaymışım.haydi kızlar amelıyata diye kampanya başlatcam yaa:)fazla düşünmeyin atın kendınızı bi masaya tabi ehli olan bi doktorun amelıyat masasına:)içinize sinen ve güvendiginiz bi hekım elınden en bi güsel halınıze kavuşun. agrıysa korkutan!!!agrı yok. morarmaksa korkutan!!!benden beter olan yoktur, bugunde o gunlerı hatrlamıyorum bile gecti:) tampon söylentileriyse korkutan o eskı bez tamponlardı, silikon tampon acısız şıp diye çıkan bişi hatta senın çıktıgını anlamadıgın bişi neysem çok konuşup forumu paragraflarla döşüyom. sonuç mutlu eden amelıyat sorun edılmıcek kadar kolay doktorum dunya ıyısi bi insan herkese kesınlıkle muhammet bey derım ama aklınızdakı doktorlarlada görüşün tabi

İki hafta sonra amelıyatım olacak ınsallah cook heycanlıyım dusunmemeye calısıyorum..Muhammet beye guvendıgım ıcın rahatlıyorum bıraz

ameliyat olacak arkadaşlara şimdiden geçmiş olsunn...

ankarada bir kişi daha varmış ameliyat olcak
şubat tatilini değerlendirmek isteğen topikten bir arkadaş yazmıştımm
tahmin ettiğim kişimi acabaa......

bende karar verip okeylersem....beraber olacağız sanırımm..
bugün fiatları aldım muhammet beydenn.....

düşünmesi bile hem korku hem heycan veriyorr....
:KK30::KK34:

Teknolog, mesaj sayım yetmediği için özelden mesaj atamadım sana, tavsiyelerin için teşekkür ederim. ankarada oldugunu ben de görmüştüm sana ulaşıcaktım ilk sen davrandın:) doktor ankaraya gelirse fiyat farkı ne kadar oluyor bana yazarsan sevinirim. keşke ocak ayına paramı ayarlayabilseydim birlikte olurduk ameliyatı:) ben yaza doğru olucam kısmetse.. arkadaş olarak ekledim seni

canım sana bilgi vereceğim demiştimm....

hastane fiatlarını verdi MUhammet bey buralardaysan yazz mesaj atayım sana..
bir koru hastanesinde bide medicanadan fiat verdi.....

X