Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

aaa teknolog muhammed bey ankarada ameliyat yapıyor muuu??

açılışı ben yapcam iştee..

Ankara ayağıda benim::KK9:

ben aradım sordum yapabilirmsiniz diyeee canımm..

muhammet beyde ılımlı baktı hastaneleri araştırdı bilgi verdi saolsunn...

benimle bir kişi daha olcak ama forumda ozi diye tahmin ettim amaa

kim bilemiyorumm....ben onay vermedim henüz muhammet bey bendne haber bekliyorr olursam ikimizi aynı gün alacak..

yoksa diğer arkadaşı istanbula çağıracakmışş...

bu habere çok şaşırdım yaa,maddi yönden hazır olsam ben olurdum yarıyıl tatilinde

bende şansımı denedim canımm..

Ankarada yapabilirmisiniz dediğimde olabilecek olması...

çok sevindimm....umarımm Ankarada ki tüm burun için doktor arayışında olanlaraa yardımımız olurrr:KK34::KK34:

bende şansımı denedim canımm..

Ankarada yapabilirmisiniz dediğimde olabilecek olması...

çok sevindimm....umarımm Ankarada ki tüm burun için doktor arayışında olanlaraa yardımımız olurrr:KK34::KK34:

umarım..çünkü ankarada cidden güvenilir burun cerrahı eksiği var kesinlikle

canım sana bilgi vereceğim demiştimm....

hastane fiatlarını verdi MUhammet bey buralardaysan yazz mesaj atayım sana..
bir koru hastanesinde bide medicanadan fiat verdi.....

canım şimdi girdim foruma yeni görüorum mesajını...fiyatlar hakkında bilgilendirirsen çok sevinirim.şimdiden teşekkürler..

teknolog ve coldplay özelden mesaj atmışsınız ama yeterli mesajım olmadığı için özel mesaj hakkım yok buradan yazıyorum beni buradan takip edin artık:)) öncelikle coldplay senin sorunu cevaplıyorum burun derimin ince olduğunu söylemişti Muhammet bey ama bilmiyorum şişip morarmanın onunla ilgisi var mı. benim sol gözüm morardı hala biraz var morluk ama çalışmaya başlayalı 1 hafta oldu.
Teknolog sana önerim hiç düşünme Muhammet bey konusunda hemen ol bence.. Muhammet bey'i tercih etmemin sebebi herkese aynı burnu yapmıyor olması ve KBB uzmanı olması. muayenehanesinde çok değişik burunlar gördüm hepsi de kişilerin yüzlerine en uygun olan burunlar. benim burnum küçük olsun isterdim ama yüzüme en uygun burun olmuş çünkü boyum oldukça uzun ve yüzümde uzun, küçük burun olmazdı eminim ki. ayrıca en güzeli arkadaşlarım yüz ifademi değiştirmediğini söylüyorlar en çok ifadem değişecek diye korkuyordum ve son dakikada vazgeçebilirdim bu sebepten. burun ameliyatının ilk 2 günü zor geçiyor ama ağrı sızı hiç olmuyor. biraz dikişler alınırken acı hissettim gözümden yaş geldi onun dışında hiç ağrı acı hissetmedim. morluk oldu bende şişlik olmadı, benim hassas cildimden kaynaklı o da. ama 1 hafta sonra işbaşı yaptım. fotoğraflarımı Muhammet Bey'in ricası üzerine koyamıyorum çünkü 1 aydan önce gösterme fotolarını insanlar korkmasın ameliyattan dedi. biraz dışarıdan zor görünüp içeriden kolaycana geçen bir ameliyat içini ferah tut cesaret edip güzelce yat ameliyat masasına sonra o güzel burnuna kavuş bence. umarım istediğin gibi olur herşey.

umarım..çünkü ankarada cidden güvenilir burun cerrahı eksiği var kesinlikle

evet haklısınn canım bu yüzden kaç senedir bekliyorummm.....ankara da vardır ama bulamadık bizde dışardan çağırıyoruz:KK34:

canım şimdi girdim foruma yeni görüorum mesajını...fiyatlar hakkında bilgilendirirsen çok sevinirim.şimdiden teşekkürler..

canım

medicana
6700

koru
5700 sanırım sen deilsin ankaradaki diğer hastası ..biri daha var dedi ikiniz için geleceğim dedi ama...

canım

medicana
6700

koru
5700 sanırım sen deilsin ankaradaki diğer hastası ..biri daha var dedi ikiniz için geleceğim dedi ama...[/QUOTE]

teknologcum ben değilim o ikinci kişi keşke ben olsaydım:) ben yaza doğru düşünüyorum mayıs gibi ayarlayabilicem kendimi fiyatları paylaştığın için çok teşekkürler. aslında çok da fark yok istanbulda olmasıyla 700 lira falan fark ediyor heralde..doktor bey ameliyatı yapıp gidicek demi? ateli falan çıkarmaya ya da kontrole yine istanbula gitmek gerekiyo o zaman öyle mi?

ameliyat olanlar muhammet beye, yorumlarını yazabilirler mi:))

Bu forum bastan sona bu yorumlarla dolu:) en bastan takip eden ve iki ay once ameliyat olan biri olarak, oncelikle insanligi fazlasiyla oturmus mukemmel bi karakter, cikardigi sonuclarlada isinin ehli oldugunu ispatlamis, mus mutlu hastalara sahip bir doktor. tum hastalarinin hemfikir oldugunu dusunuyorum, forum takiplerime dayanarak:)

Son düzenleme:
Bu forum bastan sona bu yorumlarla dolu:) en bastan takip eden ve iki ay once ameliyat olan biri olarak, oncelikle insanligi fazlasiyla oturmus mukemmel bi karakter, cikardigi sonuclarlada isinin ehli oldugunu ispatlamis, mus mutlu hastalara sahip bir doktor. tum hastalarinin hemfikir oldugunu dusunuyorum, forum takiplerime dayanarak:)

bir umay vrdı nerelerde o hanı burnunda bi sron var falan diyoduu..merak ediyorum düzeldimii?? haberiniz varmı bence gayette güzel olmuşdu burnu

bu arada sasartikolu normalde benim yarın ameliyat günümdüü ama malesf ertelemek zorunda kaldımm..kızımımın rahatsızlıgından dolayıı..her işde bi hayır var diyorumm napalımm..ama umaydan ses cıkımayınca acaba memnun deilmi diyorumm..hemşerim benimm:KK52:

canım

medicana
6700

koru
5700 sanırım sen deilsin ankaradaki diğer hastası ..biri daha var dedi ikiniz için geleceğim dedi ama...

teknologcum ben değilim o ikinci kişi keşke ben olsaydım:) ben yaza doğru düşünüyorum mayıs gibi ayarlayabilicem kendimi fiyatları paylaştığın için çok teşekkürler. aslında çok da fark yok istanbulda olmasıyla 700 lira falan fark ediyor heralde..doktor bey ameliyatı yapıp gidicek demi? ateli falan çıkarmaya ya da kontrole yine istanbula gitmek gerekiyo o zaman öyle mi?[/QUOTE]

canım aynı şeyleri konuştummm alçı tampon çıkarımını arkadaşına devredecekk....

kendiside gelip gittiğinde kontrollerini yapacakk.....

öyle konuştukk.....bendne haber bekliyorr....bende karar verdimmm ama çok korkuyorumm....acayip bir korku sardı beniii..

benden haber bekliyor okeylersem ikimiz için ankaraya gelip birgün önceden tahliller yapılacakkk ertesi sabah büyük ihtimal cumartesi sabahtan ameliyata alacak......birgün hastanede kalışş sonra eve döneceğizz...

çok çabucka oldu bana karar vermem içinde çok az bir vaktim varr.....

kararverince tekrar bilgilendiririmm.....düşünmekle ciddiyete binmesi çok farklıymış gerçekten..

insanın aklından bin tane soru geçiyorr.....yaa kötü olursaa..ya istediğim gibi olmazsa ya beğenilmese tepki çekersem vs vs..

birde ameliyat masasına yatmak var tabi....

birde sorun çıkarsa burunda....eşimi zar zor ikna ettim...kabul ettirdimm...ve herkesten gizli olcak bir kız kardeşim bilecek..ortalıkta olmayacağım bir süree..çaktırmayacağım yani...

benim burun alın ortasından itibaren kavis vermeden başlıyorrr....Muhammet beyde söledi ama bende farkındaydım ama o benim dezavantajımm....şekil vermek daha zahmetli olacak sanırımm birde çok morarıp şişecekmişim gibi geliyor bana.....genelde ameliyat olan diğer arkadaşların burunları kaviss şeklinde gelip ortadan veya ucdan problemliydi....şimdi benim nasıl olur diye tereddütteyimm...

işte böle sorularlaa kafam karman karışık...

birde ameliyata giren arkadaşlarr....çamaşırlarlamı girdiniz....çıplakmıydınızz..... öncen pijama daamı mantıklı ameliyat çıkışı....

bilgi verebilirlermi....

bu arada sasartikolu normalde benim yarın ameliyat günümdüü ama malesf ertelemek zorunda kaldımm..kızımımın rahatsızlıgından dolayıı..her işde bi hayır var diyorumm napalımm..ama umaydan ses cıkımayınca acaba memnun deilmi diyorumm..hemşerim benimm:KK52:

zeynep su bend eoondan çok korkuyorum benim oğlumda zatüre geçirdi bu sene 8 gün hastaned ekaldık...birkez tekrarlamak üzereydi enrdeysee.. şuanda hafiften öksürüyorr.....korkuyorum evet dersem doktor bey benim için gelecek yani ben etkili olacağım yoksa hastasını istanbula çağıracak...oğlum hasta olur olamazsam çok mahcup olacağımm.....birde doktor bey kimbilirr nasıl ne zman denk getirecek bir dahaa...

sıkıntıdayım:KK6:

zeynep su bend eoondan çok korkuyorum benim oğlumda zatüre geçirdi bu sene 8 gün hastaned ekaldık...birkez tekrarlamak üzereydi enrdeysee.. şuanda hafiften öksürüyorr.....korkuyorum evet dersem doktor bey benim için gelecek yani ben etkili olacağım yoksa hastasını istanbula çağıracak...oğlum hasta olur olamazsam çok mahcup olacağımm.....birde doktor bey kimbilirr nasıl ne zman denk getirecek bir dahaa...

sıkıntıdayım:KK6:

anlıyorum seni canımm.. ya tekrarlarsa yavruma kim bakar... o zaman ertele kendini ve yavrunu ne zaman iyi hissedersen ozaman yaptır..bence dr oraya cagırman sacma.. zaten bi gece evde yoksun babası bakcak yada aileden birii.. bahara dogru havalar azcık ısınınca gel burda ol ve git..ankara istbul arası nedirkii cok yakınn.. zaten hastane hava alanına yakınn ertesi gün bi taksiye hava alınındasın ucak hopp yavrunun yanındasınn büyütme gözünde.. bak kadın belçikadan buraya geldi ameliyet olamadı ama yine bu frmdan birii.allahın izniylede hiç bişey olmazz..miilet burnunda alçı görmüşş yok gözün altı morarmış tın de binersin uçagına gidrsinn.. ama yavrunun ii oldugunda emin oll. bu rada saçmalamış olabilrim benizm kızım şuana tepemdede:KK49:alçılarıda seni yönlerdirdigi dr aldırırsınn alçı almak zaten bişey deill önemli olan şeklii canım o yüzden rahat oll..muhammmed beyede güvenn bence sen dogru zamanı kolla.

anlıyorum seni canımm.. ya tekrarlarsa yavruma kim bakar... o zaman ertele kendini ve yavrunu ne zaman iyi hissedersen ozaman yaptır..bence dr oraya cagırman sacma.. zaten bi gece evde yoksun babası bakcak yada aileden birii.. bahara dogru havalar azcık ısınınca gel burda ol ve git..ankara istbul arası nedirkii cok yakınn.. zaten hastane hava alanına yakınn ertesi gün bi taksiye hava alınındasın ucak hopp yavrunun yanındasınn büyütme gözünde.. bak kadın belçikadan buraya geldi ameliyet olamadı ama yine bu frmdan birii.allahın izniylede hiç bişey olmazz..miilet burnunda alçı görmüşş yok gözün altı morarmış tın de binersin uçagına gidrsinn.. ama yavrunun ii oldugunda emin oll. bu rada saçmalamış olabilrim benizm kızım şuana tepemdede:KK49:alçılarıda seni yönlerdirdigi dr aldırırsınn alçı almak zaten bişey deill önemli olan şeklii canım o yüzden rahat oll..muhammmed beyede güvenn bence sen dogru zamanı kolla.

konuştuk bugün doktor beyle...korkularımı filan anlattım... sormam gerekenler vardı onları sordum okey verdim ama bir ayarlama daha yapmam gereken bişey var akşama kadar müsaade istedimm.....tekrar arayacağım kendisinii.....

heycan doruktaaa:KK53:

Son düzenleme:

geçmiş olsun melekine...evet vardır bır hayır, olacagın gun belkı daha rahat olcaksın.hayırlısı ertelemeden ol ama kesın.
bence umay da memnun ki kabuguna çekildi. sorunu olmayan genelde bişi paylaşmıo, cunku mutlu mutlu hayatına devam edıo:)sorun çıkınca ınsanlar tecrubelerden faydalanmak istiyo, birilerinden bişiler duymak istiyo...bakma ben hala burdayım.sevdim sizi o yuzden:)

teknologcum ben değilim o ikinci kişi keşke ben olsaydım:) ben yaza doğru düşünüyorum mayıs gibi ayarlayabilicem kendimi fiyatları paylaştığın için çok teşekkürler. aslında çok da fark yok istanbulda olmasıyla 700 lira falan fark ediyor heralde..doktor bey ameliyatı yapıp gidicek demi? ateli falan çıkarmaya ya da kontrole yine istanbula gitmek gerekiyo o zaman öyle mi?

canım aynı şeyleri konuştummm alçı tampon çıkarımını arkadaşına devredecekk....

kendiside gelip gittiğinde kontrollerini yapacakk.....

öyle konuştukk.....bendne haber bekliyorr....bende karar verdimmm ama çok korkuyorumm....acayip bir korku sardı beniii..

benden haber bekliyor okeylersem ikimiz için ankaraya gelip birgün önceden tahliller yapılacakkk ertesi sabah büyük ihtimal cumartesi sabahtan ameliyata alacak......birgün hastanede kalışş sonra eve döneceğizz...

çok çabucka oldu bana karar vermem içinde çok az bir vaktim varr.....

kararverince tekrar bilgilendiririmm.....düşünmekle ciddiyete binmesi çok farklıymış gerçekten..

insanın aklından bin tane soru geçiyorr.....yaa kötü olursaa..ya istediğim gibi olmazsa ya beğenilmese tepki çekersem vs vs..

birde ameliyat masasına yatmak var tabi....

birde sorun çıkarsa burunda....eşimi zar zor ikna ettim...kabul ettirdimm...ve herkesten gizli olcak bir kız kardeşim bilecek..ortalıkta olmayacağım bir süree..çaktırmayacağım yani...

benim burun alın ortasından itibaren kavis vermeden başlıyorrr....Muhammet beyde söledi ama bende farkındaydım ama o benim dezavantajımm....şekil vermek daha zahmetli olacak sanırımm birde çok morarıp şişecekmişim gibi geliyor bana.....genelde ameliyat olan diğer arkadaşların burunları kaviss şeklinde gelip ortadan veya ucdan problemliydi....şimdi benim nasıl olur diye tereddütteyimm...

işte böle sorularlaa kafam karman karışık...

birde ameliyata giren arkadaşlarr....çamaşırlarlamı girdiniz....çıplakmıydınızz..... öncen pijama daamı mantıklı ameliyat çıkışı....

bilgi verebilirlermi....[/QUOTE]

Son düzenleme:
X