Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
başınız sağolsun canım..allah sabır versin sizlere.. :KK43:

“Muhteşem Yüzyıl” furyasına katılan en son isim tiyatro ve sinemanın ünlü ismi Dolunay Soysert oldu.
Dolunay da sarayda
‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisine son katılan isim Dolunay Soysert oldu. Soysert, İtalya’dan İstanbul’a gelen Donna Gracia isimli güçlü bir kadını canlandıracak.
dolunayı severim şeker bir oyuncu ama bu dizi de çok gereksiz olmuş ya adam bu yaştan sonra yaniii gerenk yok be yönetmen zaten yeterince konu var...
defnenin hakkın da şehzade beyazıt ın düşüncesi hoşuma gitti...ben kıza kıyamazdım...gözüme göstermez odama sokmazdım ama yavrusundan da mahrum etmezdim...

nurbanı hep dört ayak üstüne düşüyo aynı kaynanası,burdan da şu atasözünü çıkarabiliriz "gelin kaynana toprağından olurmuş" :KK53:

hürrem ah hürrem senin için ne desem bilemiyorum ki ya...Allah günahlarını affetsin inşallah affetmiştir sultanım...:26:

dolunayı severim şeker bir oyuncu ama bu dizi de çok gereksiz olmuş ya adam bu yaştan sonra yaniii gerenk yok be yönetmen zaten yeterince konu var...
defnenin hakkın da şehzade beyazıt ın düşüncesi hoşuma gitti...ben kıza kıyamazdım...gözüme göstermez odama sokmazdım ama yavrusundan da mahrum etmezdim...

nurbanı hep dört ayak üstüne düşüyo aynı kaynanası,burdan da şu atasözünü çıkarabiliriz "gelin kaynana toprağından olurmuş" :KK53:

hürrem ah hürrem senin için ne desem bilemiyorum ki ya...Allah günahlarını affetsin inşallah affetmiştir sultanım...:26:

dün akşam ne oldu yaa başlarını izleyebildim sadece :KK53::KK53::KK53:

Başınız sağolsun ablacımm Allah rahmet eylesin. Kalanlara uzun ömürler versin inşallah..

evet yaralar çıkıyor büyük büyük hekimkadını çağırıyorlar diyor kurtuluşu yok ölümdür bunun sonu diye.. Nasıl can verecek merak ediyorum :KK19:

başınız sağolsun canım..allah sabır versin sizlere.. :KK43:

“Muhteşem Yüzyıl” furyasına katılan en son isim tiyatro ve sinemanın ünlü ismi Dolunay Soysert oldu.
Dolunay da sarayda
‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisine son katılan isim Dolunay Soysert oldu. Soysert, İtalya’dan İstanbul’a gelen Donna Gracia isimli güçlü bir kadını canlandıracak.

canım başın sağolsun, Allah sabırlar versin

Çok teşekkğrler arkadaşlar sağolun,hepimize uzun sağlıklı ömürler olsun..

Muhteşem Yüzyıl'ın kadrosuna katılan Dolunay Soysert, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölüme dekolteli kıyafetiyle damga vurdu. Dolunay Soysert'in dekoltesi dizinin bölümünden daha çok konuşuldu. Dolunay Soysert Muhteşem Yüzyıl'a bir ay gibi doğdu

DOLUNAY SOYSERT MUHTEŞEM YÜZYIL'A YENİ BİR TAD GETİRECEK

Dolunay Soysert dizide, İspanya'daki engizisyon zulmünden kaçarak Portekiz'e gelen ve din değiştirmek zorunda kalan Donna Gracia adındaki başarılı bir kadını canlandırıyor. Eşinin ölümünden sonra Donna Gracia, kız kardeşinin eşiyle ticarete başlar. Kısa zamanda zekasıyla dönemin en güçlü kadınlarından biri haline gelen Donna Gracia, kız kardeşinin tuzağına düşer ve Venedik'te esir edilir. Haberi alan yeğeni Yasef Nassi, Şehzade Selim ile yakınlığını kullanarak Donna Gracia'yı kurtarmasını ister ve araya Sultan Süleyman girer.

$Dolunay Soysert.gif

Kanuni Sultan Süleyman, Donna Gracia'yı kurtararak İstanbul'a getirir. donna Gracia, İstanbul'a geldiği andan itibaren güzelliği, zekası ve zenginliğiyle dikkat çeker. Kısa süre sonra yaşanacak taht oyunlarının içinde Donna Gracia'da yerini alır. Dolunay Soysert, canlandırdığı rolden çok keyif aldığını belirterek, Muhteşem Yüzyıl kadrosunda yer almanın mutluluğunu dile getirdi.

Muhteşem Yüzyıl’da sona yaklaştıkça ölümler de kapıyı çalmaya başladı.

‘Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan’ın ölüm sahnesi çekildi. 30 Nisan’da ekrana gelecek.

Dizi de Haziran’da sona erecek.

$hurrem.jpg

hürremin ölmesine sevineceklerden biride bendim ama fragmanlarda üzüldüm belkide o aşk etkiledi ya da vahide gördümün anaç bi tip olmasından dolayı onu bi türlü fesat hürrem olarak görmedim
meryem uzerli canlandırsaydı bu ölüm sahnesini belkide sevinirdim ölümüne bilemedim:KK14::KK14:

Reyize bak be ölürken bile tacı olmadan gitmiyor öte dünyaya takdir ettim.

lala mustafa reyizin öleceğini öğrenince dümeni direk selime çeviriyor ee oda biliyor ki reyizin desteği olmadan beyazıt bir hiç. zaten beyazıtın lalayı tınladığı yoktu hiç değilse adamın selimin yanında kendine acuk güveni gelir lafım sözüm dinleniyor der.

nurbanu bu bölüm çinli prensesler gibiydi beyaz ten kırmızı-turuncu elbise siyah saç. bacım sen tut şehzadeyi öldürtmeye çalış sonra ceza isteme. yok öyle bir dünya dua et selim seni seviyor yoksa hürrem kelleni alır küvetinle beraber şehir meydanında sergilerdi ibretlik olsun diye.

sümbül gece vakti ağacın dibinde ağlarken biranda arkasında hürrem belirince tırstım. kadın az önce çadırda yatıyordu ne ara kalktıda oraya gitti anlamadım.

gracia mendez geçen haftaki bölümde sülümana saygı göstercem diye öyle şekilden şekile girdiki sanırsın hürremin omuzundaki çıban bu hatunun kıçında çıkmışta suratında acı bir gülümsemeyle oturamıyor bile. elbiseye birde gülazer kıçı yapmışlar hiç oturamıyor :KK70:.

mihrimahıda her eli yüzü düzgüne herife iş atan azgın kadın konumuna soktular ya birşey demiyorum. en son rüstemde azarı çekti "varlığımınan yetinmeyeni yoklugumla terbiye ederim dahada seni sevmiyom" dedi. şimdi bu rüstem yakında gracia ile en büyük aşklar nefretle başlar ekolünden bir aşka başlayacak hasbahçede bunlar fink atarken mihrimahta kaçan rüstem badem gözlü olur düşünceleri içinde ortadan çatlayacak.

pedro gevşeği hazır belgeni de almışsın kellen vücuduna ağır gelmiyorsa ilk gemiyle Osmanlı karasularından ayrıl.

birde bundan önceki bölümde edirnede bu gracia ile sülüman devlet meseleleri konuşurken hürreme biz yemekteyken mi sofradayken mi devlet işleri konuşmayız minvalinde birşey dedirttiler. yahu arkadaş orda hürremin bilgisiyle graciayı tokatlaması lazımken ki hürremin devlet işleriyle ilgilendiği de tarihten biliniyor böyle bir repliğe ne gerek vardı.

sokullu sende az tilki değilsin ha rüstemin çıldıracağını bile bile pedroyu mihrimaha hediye ettin ama rüstem hemen bir kontra atağa kalkıp gracianın gizliden çevirdiği işleri sülümana ispitleyip senide zor durumda bıraktı. çakal rüstem bu borumu.

sülüman sonunda yanındaki hikayesever doktoru dinleyip "çare hürrem" dedin amma çok geç kaldın önümüzdeki 2 bölüm sülümanın ızdırabını izleyeceğiz ki halit ergenç gibi bir bakışıyla bile türlü duyguları izleyiciye geçirebilen bir oyuncu ile eminim çok etkileyici sahneler çekilecektir.

beyazıtcım sen devletin başına geçsen "o ülkeyide alıcam bu ülkeyide alıcam vurucam kırbacı vurucam kırbacı benim babam kanuni" diye diye en sonunda bir sinir krizi geçirip öte dünyaya yol alırdın. bak selime adamın sülalesi rahat dünya yıkılsa umrunda değil.

Hürrem yeni fragmanda pamuk olmuş şeker olmuş.Heerkesi öldürdüm artık öldüreceğim kimse kalmadı dur bakim aa valla kalmadı.Hadi ben öleyim ölürkende tonton nineye bağlayayım modunda.

Bide mahidevrana gitmiş helallik istiyor Sen benim mustafa gibi oğlumu öldüreceksin ben zilyon yıl geçse affetmem seni hürrem.Mahide hemen helal ettim diyor.Hoş mahi ile bu konuda berabereler.Olan yine benim mustafama oldu:KK19:

Hürrem yeni fragmanda pamuk olmuş şeker olmuş.Heerkesi öldürdüm artık öldüreceğim kimse kalmadı dur bakim aa valla kalmadı.Hadi ben öleyim ölürkende tonton nineye bağlayayım modunda.

Bide mahidevrana gitmiş helallik istiyor Sen benim mustafa gibi oğlumu öldüreceksin ben zilyon yıl geçse affetmem seni hürrem.Mahide hemen helal ettim diyor.Hoş mahi ile bu konuda berabereler.Olan yine benim mustafama oldu:KK19:

:13::13:

heee inandık,hemen de üzülcez sanki:KK19:

uUuu ne üzüldüm ne üzüldüm.Tek bir şeye üzüldüm oda hürremin mustafanın akibetine sebep olurken bunu da sülümanım ne yaparsa doğru yapar diye sarayın koridorlarında fink atarken aynı sonun beyazıtın başına geldiğinde ne yapacağını görememek.

Keşke ölmesede kıymetlisi sülümanısının yaptığını bir görse.Yemişim o zaman aşkı ben:KK53:

Ya ne bileyim Mahi helallik vermez diye düşünüyordum. Sonuçta Hürremin gelmesi onun ayağını kaydırdı. Ki giderken saraydan bakışını, o bağırmalarını hiç unutmam! Nasıl insafa gelmiş öyle inanamadım doğrusu.. Mehmeti Mahidevranın öldürdüğünü bilse Hürrem gider ayak onu da götürürdü peşinden kesin.. :KK52:

Bu arada Hürrem de günah keçisi olduğunu biliyor ki gidiyor Mahidevrandan helallik istiyor.. :KK14:

gacım yokum epeydir,babamı kaybettik maalesef şubat ayında,pek gelemedim yani..

tamam oldu isteyen hepsinden yesin..

hürroşun mu yaraları çıktı yoksa,beter olsun emiiii
Başınız sağolsun allah rahmet eylesin

bu sene ne kadar dizi eskisi gibi olmasa da bitince üzülcem. alıştım ben ya çarşambaları çok boş gelecek bana.

Eklentiler

• $1978836_736605366391980_4168693987783603947_n.jpg
    $1978836_736605366391980_4168693987783603947_n.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 36
  • $10154108_736604496392067_5030383000730048075_n.jpg
    $10154108_736604496392067_5030383000730048075_n.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 42
  • $10154293_736605136392003_4011250728110893273_n.jpg
    $10154293_736605136392003_4011250728110893273_n.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 51
  • $10172582_736605233058660_1074292761363185279_n.jpg
    $10172582_736605233058660_1074292761363185279_n.jpg