Mutfağım Benim Atölyem

Sen doldur daha çok kullanıyosundur:KK1::KK1:

Evet herşeye koydum kokusuda yokya süper oldu:KK56:Kırmızı ,yeşil biberde doğrayıp koydum çıkarıp direk yemeğe:KK56:
$4.jpg

ne kadar beceriklisiniz maşallah.
lütfen devam edin paylaşımlarınıza benim gibi yeni evlilere çok yardımcı olucaktır
:KK9:

Tabikide canım konseveler turşular receller kurutulmuş sepzeler kışa yaza dayir her şey sizlerdende bekliyorum tarifler :KK34:

İlk defa konserve yaptım, o da küflenmiş becerememişim :KK53:
Araştırıp uzmanlaşmam lazım:KK8:
Domatesler doğranıp konulabiliyomu acaba:KK1:

Yok ozaman kokusu oluyor böyle olmadı ondan böyle güzel:KK34::KK56:

Yooo, ben hep doğrayıp koyarım. Yazın en güzel domatesleri seçip, kabuklarını soyup küp küp doğrar buzluğa atarım.
Kışında duruma göre ya menemene, ya da yemeğin içine atarım, hiç de kokusu olmadı bu güne kadar:44:

İlk defa konserve yaptım, o da küflenmiş becerememişim :KK53:
Araştırıp uzmanlaşmam lazım:KK8:

Yooo, ben hep doğrayıp koyarım. Yazın en güzel domatesleri seçip, kabuklarını soyup küp küp doğrar buzluğa atarım.
Kışında duruma göre ya menemene, ya da yemeğin içine atarım, hiç de kokusu olmadı bu güne kadar:44:

Bak birde böyle dene çok farklı oluyor..:KK34:

Merhaba arkadaşlar :KK16:nedersiniz burda sizler birlikte hem mutfaktaki tariflerimizi hem unutulmuş doğal kilere koyduğumuz tarirlerini ve onlarla yapılacak yemekleri paylaşalım :KK34:
Birbirimden güzel pratık yemek tarifleri receller,kurutulmuş sepzeler, turşular ,salçalar,konserveler,derin dondurucuya koya bileceğimiz pratik tarifller en doğalından en sağlıklı tarifleri birlikteyapalım :KK34:

hayirli ugurlu olsun topicin canim :KK19::KK19:

bu şekilde sadece yıkayıp poşetliyo musnuz yani donup tekrar açılınca nasıl oluyoki bilemedim :26:
bende arkadaşın anlattığı gibi doğrayıp koyuyorumm
Canım bende bu yıl ilkkez denedim:KK34:Evet yıkayıp poşetledim..İkişer üçerli poşetledim dolaba koydum çok güzel oldu çıkarıyorsunuz 5-10 dakika içinde kabukları soyulacak duruma geliyor inannın mis gibi herşeyde kullanılıyor..Doğrayın,rendeleyin:KK34:Tavsiye ederim:KK56:

X