Mutfak tezgahı için fikir verir misiniz?

ya granit bencede.kullanışlı.ama granitler de alacalı oluo hep.düz gri yada çimstone beyaz gibi olanından var mı acaba.önerebilceğiniz bi site varmı.ben bulamadım

ya granit bencede.kullanışlı.ama granitler de alacalı oluo hep.düz gri yada çimstone beyaz gibi olanından var mı acaba.önerebilceğiniz bi site varmı.ben bulamadım

arama motorlarından aratırsanız ulaşabilirsiniz. ben öyle yaptım.

Banko ___ ÇimStone en çok buradaki uygulamaları beğendim. yerimseniben

granit çeşitleri

granit.jpg

Son düzenleme:
Granit diyorum kesinlikle
çok kullanışlı hemde çok güsel görünüyor..
bizimde giranit yerimseniben

benimkide granit bi resimini yollayayım size

Son düzenleme:
canım ben çimstone yaptırmayı düşünüyorum görünüm olarak granitten daha harika duduğu kesin siyah pullu olanı hariç. ben çimstonede 900lapland diye bir renk var onu yaptırıcam ben metre tülünü 330tlye yapanı buldum. yani benim tezgahım 3,60 metre gibi 1180tl tutacak. tezgah bir kere oluyor canım. kullanım açısından ikisinin arasında fark yok.

canım ben çimstone yaptırmayı düşünüyorum görünüm olarak granitten daha harika duduğu kesin siyah pullu olanı hariç. ben çimstonede 900lapland diye bir renk var onu yaptırıcam ben metre tülünü 330tlye yapanı buldum. yani benim tezgahım 3,60 metre gibi 1180tl tutacak. tezgah bir kere oluyor canım. kullanım açısından ikisinin arasında fark yok.

selam kızlar ısmarladığım çimstone tezgahım yarın geliyor.resmini çekip buraya koyarım. sizede fikir olur.çok merak ediyorum nasıl bişey olacak acaba.

heryerde değişiyor iyice araştırman lazım. ben metresini 330tlye buldum.

kızlar merhaba. benim mutfak tezgahım laminat tezgah ve benden önceki ev sahibi ne düşündüyse bulaşık makinesinin üstünü açıkta bırakmış. yani şöyle anlatayım. L şeklinde mutfak düşünün ve tezgahın köşesinin hemen sağ tarafında bulaşık makinesi için ayarlanmış yer var ve üstünde tezgah yok. makinenin yanından tezgah devam ediyor. bulaşık ve temizlikte bu yarım tezgah çok sıkıntılı oluyor ve değiştirmeyi düşünüyorum. bu arada eşimle bu evi satmayı da düşünüyoruz. mutfak dolaplarımı değiştirmek istemiyorum 5-6 sene daha götürür. şimdi sorum tezgahı ne yaptırayım? mermer mi, granit mi yoksa mermerit mi? eşimle granite baktık 180 tl civarında bulduk ama bana granit gereksiz gibi geliyor. başka bir yerdede mermeriti 220 civarı söylediler şok oldum. daha ucuz değilmiydi mermerit? bir ihtimal aklıma mermerde geliyor. ikisinin ortası bir fiyat söyleniyor.kafam çok karışık siz olsaydınız nasıl yapardınız önerilerinizi bekliyorum kızlar..

benim yapılan evimdeki mutfagımda granit hem gruntusu hemde kullanısı iyi diye cok duydum.

bende mermerit tezgah ısmarlıyorum bugün. benim amcamın oğlu marangoz ve ona sordum nasıl bişey diye. işte kansorejen etkisi falan diye. oda mutfak dolap kapaklarının kaplamaları bile polyester, mermeritin kalitelisi olduktan sonra çokda düşünme böyle dedi. zaten satıcam evi. o nedenle dolaplarıma uygun bir modeli ısmarlıyorum bugün. bakalım sonuç nasıl olacak...

bende yeni mutfak yaptırdım.tezgahımı cimstone veya granit istiyordum.çimstone dogal olmadıgı icin granitte karar kıldık.cokda memnunum.

Selam bayanlar..a.s.bi sorum olacaktı,mutfak tezgahı olarak ne tavsiye edersiniz?sunni mermer yaptırmayı düsünüyoruz ama kansorejen madde iceriyormuş sanırım..ne kadar kullanışlı?granit daha mı iyi olur acaba ?siz hangisini tavsiye edersiniz??evlerinizde ne kullanıyorsunuz? fikirlerinizi bekliyorum..
Merhaba,
Suni mermer dediğiniz mermerit tir..Yani mermer tozu ile polyesterin karıştırılıp,şekilli saç levhalara karışımın dökülmesi ve kurumaya bırakılması ile yapılan bir tezgah türüdür.Granit doğal olarak yerin altından çıkartılan ürünlerdir..Granit daha sağlamdır mermerit e göre...
Ama günümüzde özellikle en hijyenik ve en estetik tezgahlar nedir diye sorarsanız, akrilik tezgahlar diyebiliriz.Dünyanın en büyük markası olan Dupont Corian Tezgahları tercih edebilirsiniz. Bu tezgahları tezgah uygulama firmaları oldukça sık kullanıyorlar.Tabi ki uygulama kalitesi bu tezgahların kalitesini de doğru orantılı olarak etkilemektedir.Buna dikkat etmeniz yani doğru tezgah firmasını seçmeniz gerekir.Bunun için de biraz araştırma yapmanız yeterli olabilir.
Bununla birlikte tezgah metretül fiyatı veya tezgah metrekare fiyatı da araştırmanız birim fiyatlardır.Yani kısaca Corian Metretül Fiyatı veya Corian Metrekare Fiyatı...
İstanbul'da bu marka ile çalışan firmalar mevcut..Biraz araştırın yeterli: olacaktır:)

X