Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nar çekirdeği kullananların paylaşım alanı

simdiye kadarki kullandıgım yaglara kıyasla en işe yarayan yag. diğerleri hiç bir etki yapmamıtı. bu en azından adet dönemindeki siskinliğindeki gibi bir etki yaratıyor. belkide önce sisman olup sonra zayıflayan kişilerde cok işe yarayabilir.

evet cnm katılıyorum bence varya soyle ele gelecek kadar olanlara daha da fayda eder ben bı sıse daha alacam ıns cunku sımdı daha ele gelıo daha faydalı olacagını dusunuyorumsen bıde cok duzenlı masaj yapmadıgın halde gorduysen faydasını yanı bıde uzun surelı ve duzenlı kullansan ne olur artık cnm yaa:1hug:

nezcim bundan mı seninkide sen kaça almıştın canımmm

95.00YTL 80.00YTL

Ayrıntı için tıklayın
YAZA HAZIRLIK KAMPANYASI NEDENıYLE ıNDıRıMDE...
GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ;
Aromatik uçucu yağlar ve soğuk pres baz yağlar kullanılarak hazırlanan karışım ile üretilmiş doğal cilt bakım ürünüdür.
Formülasyonunda tamemen bitkisel soğuk pres baz yağlar ve organik aromatik uçucu yağlar kullanıldığından dolayı hiçbir yan etkisi yoktur.
Herhangi bir kimyasal madde ve östrojen hormonu içermediğinden kilo alınması veya tüylenme problemine de neden olmaz.
Sadece yağ dokusunu güçlendirip artırmasından dolayı da kanser riski oluşturmamaktadır.
DÜZENLı KULLANIMDA GÖĞÜSLERıN BÜYÜMESıNE YARDIMCI OLUR
ıÇıNDEKıLER;
Itır yağı, Ylang yağı, Aloea Vera Yağı, Zerdali Çekirdeği Yağı.

evet cnm katılıyorum bence varya soyle ele gelecek kadar olanlara daha da fayda eder ben bı sıse daha alacam ıns cunku sımdı daha ele gelıo daha faydalı olacagını dusunuyorumsen bıde cok duzenlı masaj yapmadıgın halde gorduysen faydasını yanı bıde uzun surelı ve duzenlı kullansan ne olur artık cnm yaa:1hug:

nette 95 ten 80 e indi yazıyo bonviva için acaba seninkinden midir:uhm:

nette 95 ten 80 e indi yazıyo bonviva için acaba seninkinden midir:uhm:

canım bonvıvamı yazıyo pekı bıde farklı ısımde aynısından da varmıs olabılır ındırıme gırmıs de olabılır bakıyım bı bakmadım:1hug:

evet cnm aynısı benımkınden mıs ındırıme gırmıs ben 90a almısdım amahihoyyyt

Kızlar küçe ve çilek yağıyla masaja devam edin + spor bnmkiler dikleştiler ilk haftada inanın a.s.:enbuyukkk:

konuyu başından beri okudum, nar çekirdeği ve küç ü tamam kullanayım diyen arkadaşlar nerdeler, işe yaradı mı yaramadı mı kaydirigubbakcemile

ben buraya yeni üyeyim ve bende küç.ve nar cekirdeği ve 1 bardak günde ada çayı içiyorum.2aydır. herhangi bir yağlada gögüs masajı yapıyorum.cok faydasını gördüm tavsiye ediyorum.

ben buraya yeni üyeyim ve bende küç.ve nar cekirdeği ve 1 bardak günde ada çayı içiyorum.2aydır. herhangi bir yağlada gögüs masajı yapıyorum.cok faydasını gördüm tavsiye ediyorum.

Canım dewam et istersen faydasını görürsün tabi aramıza hoşgeldin bırakma we umudun yitirme poitif düşünmüşsün bak büyümüşler faydasını görmüşsün dewam sewgilera.s.

Merhaba herkese toplam birgünlük cezam vardı.
Çekip geldim :)
Bir geldim yeni arkadaşlar katılmış aramıza hoşgeldiniz.
Bu arada bende cok eski sayılmam ama aktif olarak 5 aylık üyeyim ve benim o zamanlardan tanıdıgım kimse yok gibi şimdilerde...
Birkaç istisna dışında...
Acaba fayda göremediler mi ya da nasıl olsa iksiri bulduk büyütüyoruz diye mi giremiyolar bilemyiyorum orasını...Herkes fayda görsün de sorun degil...

Merhaba herkese toplam birgünlük cezam vardı.
Çekip geldim :)
Bir geldim yeni arkadaşlar katılmış aramıza hoşgeldiniz.
Bu arada bende cok eski sayılmam ama aktif olarak 5 aylık üyeyim ve benim o zamanlardan tanıdıgım kimse yok gibi şimdilerde...
Birkaç istisna dışında...
Acaba fayda göremediler mi ya da nasıl olsa iksiri bulduk büyütüyoruz diye mi giremiyolar bilemyiyorum orasını...Herkes fayda görsün de sorun degil...

maskara canım cezanın kısa surmesıne sevındık hosgeldın umarım bı daha olmaz boyle:1no2:

selamlarrr
benimde aklıma gelmiyo degil yani.en başından beri takip ediyorum
2007 ve 2008 den beri birçok kişi birçok şey yazmış şimdi neredeler en azından faydasını gördük yada görmedik deseler bizde boşuna ugraşmasak dimii

Yararını gören arkadaşlar wardır tabi bence ya işlerinden dolayı yada çok yoğunlardır giremiyolardır belkide artık kullanmıyolardır yaramıştır büyümüştür memeişleri mutlulardır akıllarına gelmiyodur küçük memişlera.s belki bizimde büyüyünce bizde unutucaz ne dersiniz ben kk bırakmamda fırsat buldukca girerim bir mani olmassa tabi hepinizi öptüm kızlarŞeniz

arkadaşlar bu nar çekirdeği sizde selülit yaptı mı?

östrojen hormonu kadınlarda selülit yapıyormuş.Bunu doktordan duymuştum.
Benim az da olsa selülitim vardı kilom boyuma göre az olsada...
Zaten bu selülit meretinin kiloyla da alakası yok tamemen hormonel ve genetik bir durum.

Bizimde gögüs büyütmede kullandıgımız caylar yaglar yiyecekler bu hormon salgısını daha da harekete geciriyor ve selülit yapması normal bir durum.
Bitki çayları bayag iyi geliyor hem meme içi hemde selülit için...

X