Nasıl komşu olunur?

Lotuslu cheesecake

yaprak döker bir yanımız ,bir yanımız bahar bahçe
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2022
545
702
selam kızlar nasipse bir kaç ay sonra yeni bi siteye taşınacağız. ben orada komşularım olsun istiyorum.bu evimde ne bana gelen oldu hoşgeldine ne de başka bi şey öyle olunca ben de cesaret edemedim. zaten ilk adımı nasıl atıcam bilmiyorum da. arkadaşları görüyorum komşuları var çok güzel özeniyorum açıkçası.nasıl bi ilk adım atabilirim, tavsiyeniz var mı :)

Bizim apartmanun altında kameriye var. Genelde insanlar orada tanışıyor. Onun haricinde cumaları kuran okunuyor mesela, ona gidiliyor öyle kaynaşılıyor.

Bunlar olmazsa, karşı taraftan adım gelmezse alt üst yan komşuya kek götürüp merhaba ben yeni taşındım, komşularımı tanımak istedim. Bir gün bana beklerim diyebilirsiniz.
Apartmandan girip çıkarken insanlara merhaba, iyi akşamlar demek de insanı nezaket sahibi ve sıcakkanlı gösteriyor

selam kızlar nasipse bir kaç ay sonra yeni bi siteye taşınacağız. ben orada komşularım olsun istiyorum.bu evimde ne bana gelen oldu hoşgeldine ne de başka bi şey öyle olunca ben de cesaret edemedim. zaten ilk adımı nasıl atıcam bilmiyorum da. arkadaşları görüyorum komşuları var çok güzel özeniyorum açıkçası.nasıl bi ilk adım atabilirim, tavsiyeniz var mı :)
Hiç komşum olmadı o diyaloğu fln bilmem ama eğer evinize girmeden tadilat yaptıracaksanız gürültü nedeniyle alt üst yan komşularımıza ufak hediyeler götürüp merhabalar ben yeni taşındim verdiğimiz gürültüden dolayı kusurumuza bakmayin diyip ufak bir hediyeyle ilk adımı atabilirsiniz

Bizim apartmanun altında kameriye var. Genelde insanlar orada tanışıyor. Onun haricinde cumaları kuran okunuyor mesela, ona gidiliyor öyle kaynaşılıyor.

Bunlar olmazsa, karşı taraftan adım gelmezse alt üst yan komşuya kek götürüp merhaba ben yeni taşındım, komşularımı tanımak istedim. Bir gün bana beklerim diyebilirsiniz.
Apartmandan girip çıkarken insanlara merhaba, iyi akşamlar demek de insanı nezaket sahibi ve sıcakkanlı gösteriyor
teşekkür ederim :)

Ben taşınmadan eve ufak tadilatlar yapılırken geldiğimde karşı çarprazım taşınıyordu hemen damladım hayırlı olsun nasıl gidiyor elektrik su kaç günde bağlandı, var mı evlerde bir sorun diye. Onunla öyle tanıştım hala en sık görüştüğüm komşumdur. Diğerleriyle de yazın havuz başında masalara birlikte otura otura tanıştık gitti.

Ben 3 yıl önce başka bi şehre taşındım . 10 dairelik bi apartman . Giriş kattayım . Kapı önünde selam vere vere sohbet muhabbet oluştu .. zaten giren çıkanı biliyorsunuz . Günaydın iyi akşamlar diye diye nasılsınlar başladı. Belkide siz taşınırken selam veren hoşgeldin diyen olur 👍 o zaman . Bana kek falan getirmişlerdi taşınırken . Öyle öyle başladı Şimfi gidip geliriz .. allahtan hepsi genç çocuklu 🥰

Yeni taşınınca evinize çaya çağırabilirsiniz komşuları. Ama kimse ile başkası hakkında konuşmayın, anlatılanı dinlemeyin mesafeli olun. Biraz tanıdıktan sonra samimi olun. Bu apartmanlarda 10 sezon entrikalı dizi çıkar.

9 yıldır apartmanda samimi olduğum kişi sayısı bir. Diğerleri ile de merhaba merhaba

Yeni taşınınca evinize çaya çağırabilirsiniz komşuları. Ama kimse ile başkası hakkında konuşmayın, anlatılanı dinlemeyin mesafeli olun. Biraz tanıdıktan sonra samimi olun. Bu apartmanda 10 sezon entrikalu dizi çıkar.

9 yıldır apartmanda samimi olduğum kişi sayısı bir. Diğerleri ile de merhaba merhaba
Dikkat edeceğim teşekkürler 🙏

Komşu kesinlikle şans işi demeye geldim.Bazen ne yaparsanız yapın olmaz.En azından gürültüsüz komsulariniz olsun dilerim biz bu dertten muzdaripken..

X