nazlı kızım, sabır imtihanım SalihaBetul

ayy ne güzel yazmışsın hayran kaldım.maşallah yawrucuğuna.allahım istiyen herkese nasip etsin

okurken gözlerim doldu senağlama
Allah yavruna güzel ve uzun bir ömür versin inşallah:nazar:

Canım bebeğin hayırlı olsun allahım bahtını güzel eylesin.:emir_bebek:
Doğum hikayen çok güzel,sabrına hayran kaldım çünkü son günler hiç geçmez o telefonlar hiç bitmez bilirm off off, ben sezeryan diye ısrar edip aklımıza giren doktor kurbanı oldum 9 ay boyunca hiç sezeryan lafı hiç geçmemişti normal doğumu çok ama çok istiyordum ama son muayenede hiç açılman olmamış ayrıca da suyun azalmış riske atmayalım hemen yarın sezeryan yapalım deyince şok olduk:1shok: e biz riske atacaz bekleyelim diyemedik ama sen demişsin ve sonunda da çok kolay bir şekilde doğurmuşsun...ben 39+1 de sezeryan oldum keşke sabırsızlanmayıp,metanetli olup 1 hafta daha bekleseydim ama işte doktorun cesaret vermesi çok önemli,suyun azalmış ama madem normal istiyorsun bekleyelim deseydi keşke riske atmak istemiyorum lafı bizi bitirdi tutulduk kaldık :sm_confused:ama taktikmiş,sorumluluk almak ya a uğraşmak istemiyor doktorlar sezeryan kolaylarına geliyor..Şimdi doğum sancısı nasıl bişey hiç bilemeyeceğim.

Cok guzel yazmıssın rabbım sızı hıc ayırmasın ıns. Huzurlu nyuvalarda buyusun bebegın darısı tum ısteyenlerın basına ınsallah..

Amin.

küçük ellerini minik patilerini yerin onun ben,birde düğme burnunu annesi..bebeğinde senin gibi güçlü olacak annesi nasıl dayanmış minik yavrun..ALLAH analı babalı büyütsün..benimde 4,5 aylık oğlum var kızını oğluma alabilirmiyim.

ay bilmem ki.. pek de erken oldu bu şimdi ben daha hazır diilim kızcağızımı vermeye birinekaydirigubbakcemile3 ama düşünebilirem:emir_bebek:
şaka bir tarafa güzel duygularınız ve dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.. çok tatlısınız. Allah kimseyi evladı ile ve evlatsızlık ile imtihan etmesin:Saruboceq:

Canım bebeğin hayırlı olsun allahım bahtını güzel eylesin.:emir_bebek:
Doğum hikayen çok güzel,sabrına hayran kaldım çünkü son günler hiç geçmez o telefonlar hiç bitmez bilirm off off, ben sezeryan diye ısrar edip aklımıza giren doktor kurbanı oldum 9 ay boyunca hiç sezeryan lafı hiç geçmemişti normal doğumu çok ama çok istiyordum ama son muayenede hiç açılman olmamış ayrıca da suyun azalmış riske atmayalım hemen yarın sezeryan yapalım deyince şok olduk:1shok: e biz riske atacaz bekleyelim diyemedik ama sen demişsin ve sonunda da çok kolay bir şekilde doğurmuşsun...ben 39+1 de sezeryan oldum keşke sabırsızlanmayıp,metanetli olup 1 hafta daha bekleseydim ama işte doktorun cesaret vermesi çok önemli,suyun azalmış ama madem normal istiyorsun bekleyelim deseydi keşke riske atmak istemiyorum lafı bizi bitirdi tutulduk kaldık :sm_confused:ama taktikmiş,sorumluluk almak ya a uğraşmak istemiyor doktorlar sezeryan kolaylarına geliyor..Şimdi doğum sancısı nasıl bişey hiç bilemeyeceğim.
bence böyle düşünüp kendini suçlama arkadaşım. Allah sana böylesini nasip etmiş bence sen de tevekkül edip buna razı olmalısın. nromal doğumda çekilen sıkıntıların bence daha fazlası sezeryanda çekiliyor. sezeryan ile doğum yapanlar da o rahmetten faydalanıyorlar bence fazlası ile.. sonuçta bir can dünyaya geliyor.. inşallah niyetlerimiz önemli ve kalplerde saklı olanı da Allah ziyadesi ile bilendir.. ama doktorların tavrı konusunda sana %100 katılıyorum.. önemli olan bizlerin tavrı ve kararlılığı..

sabır taşı annemiz
valla sende ki cesaret ben de olmadı bebeğe bişey olacak korkusu insanı geri adım attırıyo
neyse hayırlısı böyleymiş hakkımızda
güle güle büyüt bebeğini bitanem
allah nazarlardan korusun saliha betülü

tebrikler canım ALLAH analı babalı etsin inş. bir ömür boyu bebeğinizle mutlu olursunuz.

ay bilmem ki.. pek de erken oldu bu şimdi ben daha hazır diilim kızcağızımı vermeye birinekaydirigubbakcemile3 ama düşünebilirem:emir_bebek:
şaka bir tarafa güzel duygularınız ve dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.. çok tatlısınız. Allah kimseyi evladı ile ve evlatsızlık ile imtihan etmesin:Saruboceq:

e tabi kız evi naz evi..bekleriz canım sorun değil..

Allah anali babali saglikla büyütsün insallah...
cok guzel yazmissiniz hikayenizi..
darisi da benim ve tum bekleyen hamislerin basina...

masallah arkadasim:nazar: okadar bekledin ama beklemene degdi kolay bir dogumla
hikayende bana biraz moral verdi cünkü bende hala bekliyorum:çok üzgünüm:
Allah bagislasin yavrunuzu esinle ve kizinla beraber mutlu yasaman dilegiyle a.s.

Allah analı babalı uzun ve hayırlı bir ömür versin kızınıza güle güle büyütün

Allah analı babalı büyütsün. Sağlıklı uzun ömürler versin. Çok büyük bir risk almışsın ama sonu mutlu bitmiş ne güzel .

Fas Allah kızını sağlıklı mutlu günlerde buyutmenı nasıp etsın..Hıkayenı okurken gercekten cok duygulandım. Normal dogumdakı ısrarın ve sonunda o sekılde dogurabılmen cok guzel. Gunun gecmesıne ragmen cok endıseye kapılmaman vs..Ve sunnı sancı verıldıkten sonra cok beklemıssın acılman olmus cok sevındım. Kolay dogumların darısı basımızaa..

Prensesıne opucuklerr..

fas cım ne güzel anlatmıssın :1hug:
tebrik ederim canım
analı babalı büyüt bebişini :nazar:

cnm allah analı babalı büyütsün darısı bekleyen herkesin başına

ayyyyy ne güzel kolayca doğurvermişsin, allah bebeğinle bi ömür boyu mutlu olmayı nasip etsin, çok şüükür kordon dolandığı halde bebeğini sorunsuz kucağına almışsın, ben 2 doktora da sormuştum ikisi de sezeryan tavsiye etti, 8 yıllık evli ve tedavi gören anne adaylarının bebeklerini riske atmayacaklarını söylediler, ben de normal doğum istememe rağmen sezeryan oldum, doktorumuz iyiki de sezeryan yapmışız kordonu boynuna dolanmış demiş eşime, bir de 6 tane myom temizlemişler benden, her işte hayır var, senin için normal doğum hayırlımış, güzel günlerde büüt bebeğini Şeniz

Zaten çok duygusalım şu sıralar. Gözyaşlarımı tutamadım okurken. Duygularını,yaşadıklarını çok güzel anlatmışsın canım.
Hayırlı uğurlu olsun kuzun. yuvanıza uğur getirsin. Allahım analı-babalı,sağlıklı,uzun bir ömür versin.
Tebrik ederim

güle güle büyüt canım bebişini Allah uzun ömürler versin, bizimde çok benziyor hikayemiz beni oğlumda gelmekte çok tembellik etmişti haftaları devirdik ne sancı ne su direk suni sancı ile başlattı dr.um doğumu ve tam sabah 9 dan akşam 18:23 e kadar o dakikada doğdu meleğim :)) Allah olmayan herkese nasip etsin inşallah tarifi ikansız bir duygu çünkü bu...

X