nazlı kızım, sabır imtihanım SalihaBetul

doğum telaşının benide sarmaladığı şu günlerde biraz ilaç biraz destek gibi geldi yazın.Allah kızını analı babalı hayırlı bir evlat olarak büyütmeyi nasip etsin.O kadar akıcı ve içten anlatmışsınki doğum hikayeni birazda hormonlarımın etkisiyle ağladım pc başında.Kızın,eşin ve bütün sevdiklerinle mutlu bir ömür geçirmen dileğiyle

Fas'cım gözün aydın.O kadar beklediğine değdi sonunda.
Hem normal doğum yaptın,hem de sağlıklı bir kızın oldu.
İkinize de maşallah:nazar::nazar:
Allah analı babalı büyütsün.
Sağlıklı büyüsün inşallah.

allahım yaaa ççççooooooooooookkkkkkkkk duygulandım. allah analı babalı büyütsün sağlık, sıhhat ve huzur versin bebğine haneniz hep mutlu olsun. nefesim kesildi okurken yaa

Allah analı-babalı büyütsün inşallah.. Şükürki sağ-salim kavuşmuşsunuz.. Hayırlı olsun-uğurlu gelsin yavrun yuvanıza.

Gercekten cok guzel yazmissin. 40. haftayi doldurtan sonra 1 gun bile beklemek sabir isi gercekten sabrina hayran kaldim. En kotu ozelligim sanirim sabirsiz olmam.

Hamile kaldigimi ogrenir ogrenmez tek istedigim normal dogumdu , ne kadar sabirsiz olsamda beklemeye kararliydim. Fakat bebegim 38 haftayi bitirmeme ragmen hala donmedi. bu pazartesi son kez bakilacak hala ayni poziyondaysa ayni gun sezaryan olacagim. Ama su an da hissediyorum donmedi. Herseyin hayirlisi .

Gule gule buyut bebegini Allah nazarlardan saklsin.:nazar:

hayırlı ugurlu olsun..
Allah analı babalı buyutsun..
saglıklı uzun omurler nasıp eylesın yavrunuza:Saruboceq:

Canım Allah bağışlasın.İnsan duygulanıyor okurken bile.Allah herkese nasip etsin.

gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün..

Allah analı babalı büyütsün..
Ok adar güzel yazmışsınki doğum hikayeni
Çok duygulandım..
Darısı başımıza olsun inşallah:nazar::nazar:

okurken çok duygulandım.gerçekten doktorların söylediği gibi çok metanetli davranmışsın.yani kordon dolanmış olma ihtimalinde bile normal doğurmak istemen büyük cesaret.doğrusunu söylemek gerekirse ben cesaret edemezdim.allah analı babalı büyütsün bebeğini inşallah

Cnm tüylerim diken diken oldu okurken..yavrunla sağlıklı sıhatli bir ömür diliyorum

okurken gözyaşlarımı tutamadım helal olsun sana kordon dolanmasına bile aldırış etmemişsin. bebeğin yası uzun olsun. sağlıllı büyüsün....

sendeki iyi cesaret bence, cahil cesareti desem alınmazsın heralde, çünkü bebeğin kalp atışı zayıf olduğu halde inatla normal doğum istemişsin, ben olsam asla kabul edemezdim, çünkü geçen her dakika bebeğin hayatı risk altında, zaman geçmezdi benim için

neyse ki sonu tatlı olmuş, bebeğini kucağına almışsın, hayırlı uğurlu olsun, Allah analı babalı büyütsün

bırakın hamile olmayı şu an evli bile değilim ama bu hikayeler beni çok duygulandırıyor.....
allah bağışlasın... allah anneli babalı büyütsün....

canım Allah analı babalı büyütsün.sonunda kucağına almışsın ya bebişini daha ne olsun en büyük mutluluk

duygularını ne kadar güzel anlatmışssın
tebrik ederim cnm
güle güle büyüt inş bebeğini.:nazar:

Nasıl güzel bir doğuum hikayesidir bu böyle... Sen sabrından ve ağrıyı hissetmek yerine sadece bebeğini düşündüğün için bu kadar harika bir doğum yapmışsın. Bende sadece bebeğe odaklanmaya çalışacağım. Güzel fikirler ve cesaret verdin teşekkürler
Bebeğinle bir ömür mutlu ve sağlıklı yaşayın inşallah
Nurdan'dan Sevgiler a.s.

çok güzel bir hikayeydi gerçekten çok etkilendim bende normal doğum istiyorum ama tüpbebek olduğu için ve biraz zahmetle elde edilmiş bir gebelik olduğu için herkes sezeryan ol diyor çok kararsızım bilmiyorumm

X