Ne kadar sürede hamile kaldınız ? Herkes yazabilir mi?

Evlendim on ay doğum kontrol hapı kullandım. Bıraktım 5. ay gebeydim. Şuanda 2011'den bu yana korunmuyoruz ama eşimde yurtdışında çalışıyor. Altı ayda bir 15 gün yanımda oluyor. Hala beklemedeyim kalmadım :)

Sormayın, esimde telaslandi doğrusu. O korunmayi bırakınca bebek olcak sanıyordu😁😁 olmayınca ne oluyor dedi.. hayırlısı ya. Çok garip bir bekleyişmis. .

2yıl hamile kalamadım .Tüm testler sonucu sebepsiz kısırlık dendi .Son gittiğim tüp bebek merkezinde genetik test yapıldı ve genetik bir hastalığım ortaya çıktı ,ondan dolayı gebe kalamıyormuşum .
Tüp bebekle hamile kaldım ikizlerimi doğurdum .Şuan 17 aylıklar ve ben 3.ye hamileyim.Hem de doktorlar doğal yolla hamile kalman imkansız demişlerdi .Ama ALLAH isteyince oluyor.İkizlerim 11 aylıkken hamile kalmışım , o ay sütüm kesilmişti ,sütüm korumuş demekki ,sütüm kesilir kesilmez de hamile kalmışım .

3. ay hamile kaldim ilk 2 ay olmadi ama en son ay agnucaston adli hapi kullandım ve yaklasik 6 haftalik hamileyim

bu hapı sana doktormu verdi.ben 3.ayda hamile kalamyınca doktora gittim.doktor 3 ay daha hamile kalamazsan gel dedi.yani ilaç falan vermedi sen doktor tavsiyesiylemi kullandın?

bu hapı sana doktormu verdi.ben 3.ayda hamile kalamyınca doktora gittim.doktor 3 ay daha hamile kalamazsan gel dedi.yani ilaç falan vermedi sen doktor tavsiyesiylemi kullandın?

hayir ben kendim internetten buldum eczanedenn alip icmeye basladim doktor yazmadi yani

Bizde beş aydir deniyoruz ama her ay adetimde gecikme bile olmuyor bir senelik evliyiz ilk uç ay doğum kontrol hali kullandim ondanmi olmuyor acaba bu ay doktora gideceğiz artik inşallah bi sorun yoktur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eczaneden aldigin bu ilac sende ise yaramis canim bende almak isterim ama ben gecen yil dusuk yaptim tekrar hamile kalmak istiyorum bu ilactan alsamm.

Herkese merhaba,

Ben lh testleriyle yumurtlama günümü öğrendikten sonra;
ilk ay hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalp atışları durduğu için kaybettim.
Bu olaydan 1 ay sonra (kurtaj oldum dıye hıc beklemedım, yenı yaklaşımlarda kurtajdan sonra beklemeye gerek yok, deniyor, özellikle benımkı gıbı erken donemde olan kayıplarda) yıne hamıle kaldım ve yavrumu dunyaya getırdım.
Ama tabıı ılkı kayıpla sonuclanınca ıcımde hep bır korku vardı.
Benım sansım kolay hamıle kalmam oldu ama bunda lh testlerının etkısı buyuk,
cogu zaman testı yanlıs yorumlayanlar da o ayı bos gecırıyorlar.
Dogru kullanıldıgında yumurtlama zamanını dogru tespıt edıyorsun.
Ben denemeden once herhangı bır saglık sorunum olmamasına ragmen
sogan kuru yapmıstım, kurtajdan sonra da cıvanperçemı kullandım.
Deneme sonrası yataktan kalkmama vs gıbı bılınen seylerı de uyguladım.
Belkı okuyan baskalarına da faydası olur dıye yazıyorum buradan..

Allah herkese gonlundekı muradını versın,
cocuk hasretı baska bır hasret,
ıyınıyetlı herkesın yuzunu yulgursun Rabbim ınsallah, Amin...
merhabalar.ovulasyon testini nasıl kullanmıştınız ?

6. ayımda hamile kaldım
beni yanıltan şey otomatik yumurtlama hesaplayıcısı oldu. doktora gittiğimde erken yumurtladığımı öğrendim.
2 günde 1 ilişki ve ilişkiden sonra hiç ayağa kalkmadan uyudum. o ayda hamile kaldım.
isteyen herkese nasip olsun inşallah.

10 aylık evliyim 2 ay doğum kontrol hapı kullandım sonra bebek düşünmeye başladık bıraktım ama hala hamile kalamadım inşallah bi gün olur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende evlendiğimin 4. Ayı hamile kalmıştım şimdi kızım 5 yaşında sanırım 2. Bebişin zamanı geldi:)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende korunmayi biraktim ikinci ay hamile kaldim daha hazir degildim ama dedim nede olsa hemen olmaz ama gunum gecti gecti :) simdi 8+5 hamileyim

Ben evlendikten 9 ay sonra hamile kaldım. Korunmuyorduk zaten. Ne yazıkki 10. Haftada kalp atışları durdu 11.haftada bebeğimi aldılar. doktor en az 6 ay korun dedi ama biz korunmadik 3 ay sonra tekrar hamile olduğumu öğrendim. Ama sevinemedim heran birşey olacak diye sevincimi yarım yaşadım çok şükür tüm zorluklara rağmen meleğimi kucağıma aldım. Kızım 7 aylıkken ikinci bebeğime hamile olduğumu öğrendim hala şoktayım mide bulantılari uykusuzluk beni bitirdi yani hamilelik bende uyku yapıyor ama uyuyamıyorum. Kızımın tam hareketlenme zamanı rabbim herkesin yardımcısı olsun. Isteyen herkese evlat nasip etsin en kısa zamanda.

evlendikten 1,5 yıl sonra hamile kaldım... Klomene başladığım ilk aydı. Rabbim isteyen herkese nasiib etsin inşallah (Âmiin)

7 aylik evliyim 2.aydan itibaren korunmadik her ay pskolojk olarak hamile hsdyrm :))ama sonuc husran adet gunumu beklmdn kan tahlili yaptryrm negatif :KK43:doktora gittim 1 sene gecmdn arastrma yapmyrlarmis. iki gun once sag kasigmda kasilmalar ve sancim var ve migde bulantisi adetime 8 gun var sizce hamilelik olblrmi,Rabbim tum bebek isteyenlere saglikli kucaklarina almayi nasip etsin.

2 Yıllık evliyim son 15 gündür istedik Rabbim nasip etti hemen çoook şükür elhamdulillahh :KK16:

X