ne zaman evlilik teklifi alacam ya:(

:roflol: :roflol: :roflol: yanlız azim yapmışınn yinede teklifi ettirmişin yaa helal olsun vereliniortak
ahh ulan ahh:nazar:

:dance: kaçarmıı hiçç :KK70::KK70: napim ama evlilik teklifi alan kızları gördükçe ah derdim hep içimde kaldı şöyle güzl romantk bir teklif alamadan gittim diye.üstüne ilk gecede duvağımı kapayıp yüzgörümlüğü istemeyi unutmuşum :bbo: (yüz görümlk olayı yanlş anlaşılmasın böyle şeyleri takmam hiç ama işin espirisi günün önemi işte.maddiyatla ilgisi yok yani ) en azından duvağını kapat dimi koca meraklısı gibi :roflol:

bencede evlenme.ama çek kenarı al karşına konuş söle açık açık.ortada evlilik düşüneleri planları var ama teklif yok sevmiyormusun bni istemiormusun ölesine vakit mi geçiriosun de bnce.ama çok üstüne gidrsende sıkılabilir.ayarını bulmak gerek

of ne zor işler bunlar yaakannehir
sor demesi konuş demesi kolay :gitme: konuşamıyorum kiiiii
yok yapımda yok kitleniyorum kuracak cümle bulamıyorum benneyaptımki
bütün isteğim işin ciddi boyut kazanması
zaten annemde başımın etini yiyoo kendimi teselli etmeyi bıraktım anneme açıklama yapıyorum yaaa:eek:klava:

:dance: kaçarmıı hiçç :KK70::KK70: napim ama evlilik teklifi alan kızları gördükçe ah derdim hep içimde kaldı şöyle güzl romantk bir teklif alamadan gittim diye.üstüne ilk gecede duvağımı kapayıp yüzgörümlüğü istemeyi unutmuşum :bbo: (yüz görümlk olayı yanlş anlaşılmasın böyle şeyleri takmam hiç ama işin espirisi günün önemi işte.maddiyatla ilgisi yok yani ) en azından duvağını kapat dimi koca meraklısı gibi :roflol:

ilk gece heyecanı :kedi:
:dance:

işin zor walla canım.tek çaren konuşmak yoksa böyle için içini yersin.bi şeklde aşıcaksın kendini başka yol yok.beklersen ondan gelsn bu gidişle çok beklersn.biraz iteklicn erkek milletini.bnmkinede kalsak daha çoook beklerdm evliliği

bn kaçr kızlar yarn görüşürk .devam edrm yarın :KK70: senin derdinede bir çare bulcaz canımcım meraklanmakaydirigubbakcemile5

işin zor walla canım.tek çaren konuşmak yoksa böyle için içini yersin.bi şeklde aşıcaksın kendini başka yol yok.beklersen ondan gelsn bu gidişle çok beklersn.biraz iteklicn erkek milletini.bnmkinede kalsak daha çoook beklerdm evliliği

hımmm
evet sen tecrübeli biri olarak doğru dion böle giderse ben 40 ında anca doğurururm:1shok:
ay evet ya bu erkek milleti ne uyuz ya illaaa herşeyi biz sölicez bi itekleyecez oyyy:bbo:
üfff ne yapacam bilmiyom canım

bütün arkadaşların yazdıkları ile gaza gelip bir iki cümle kurarsam ne ala yoksam bendende bişi çıkmazzz:nazar:

herkese çok tşkkk valla ne diyim derdime ortak oldunuzzz:gitme:
allah kimseye kendi halinde bencil erkek adayı nasip etmesin :dance: çok zor valla opuyorumnanaktan

Yaşınızda yerinde aslında...
Yani küçük bi çocuk değil ki o da koca adam olmuş...
Bence al karşına ve konuş..
Ciddi düşünüyoruz ama ciddiyetini şimdiye kadar hiç görmedim de..
Ben artık sıkılmaya başladım belirsizlik olsun istemiyorum de...
Ailen hakkımda ne düşünüyor ne olup bitiyor hiç bir şey söylemiyorsun kendimi kandırılmış gibi hissediyorum artık vs vs vs vs bunun gibi cümlelerle bazı şeyleri öğrenmeye çalış...
en azından bi nişan olsa ilk adım atılmış olur... Ve ciddiyetin boyutu belli olur..

ay demeyi unuttum bu herif birdeeeee
annem artık ciddi bi adım atın deyince anneme bu yaz yüzük takarız demiştiii:gitme:

anneme karşıda yalancı oyalayıcı olduuu:gitme:

oyy ben nerelere gidemmmm mafoldumbenakannehir

Yaşınızda yerinde aslında...
Yani küçük bi çocuk değil ki o da koca adam olmuş...
Bence al karşına ve konuş..
Ciddi düşünüyoruz ama ciddiyetini şimdiye kadar hiç görmedim de..
Ben artık sıkılmaya başladım belirsizlik olsun istemiyorum de...
Ailen hakkımda ne düşünüyor ne olup bitiyor hiç bir şey söylemiyorsun kendimi kandırılmış gibi hissediyorum artık vs vs vs vs bunun gibi cümlelerle bazı şeyleri öğrenmeye çalış...
en azından bi nişan olsa ilk adım atılmış olur... Ve ciddiyetin boyutu belli olur..

varya canımcım tam kurmak istediğim cümleler
aynen böle böle demek istiyom ama diyemiyommmm kopasıca bu dilim varya:eek:klava:
valla sıkılmaya başladım ya sengözlerimebaksanab
arkadaşı var evli bir çift adamlar soruyo artık evlenin ne zaman evlenceniz die bu göz kaçırıyo evlenecez abi durun bi ya diooo:eek:klava:
ben varya böle işin içine:kedi:
ayyy pardon çok sinirlendimmmÇok üzgünüm çoook
ben şimdi kaçar eve gidip bi iyice gaza gelem arkadaşlar bu söylediklerinizle bakalım bişiler olacak mı
bir umutta.s
öptümmm herkese teşeşkürlerrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile2

canım konuşmaktan başka çare yok üstelik birazda nazlan küs fln yani

al açık açık konuşş artık bişeyler yap yoksa yüzümü göremezsin dee

erkekler büyüdükçe evlenmeden kaçıyorlar en iyisi benim gibi 21 inde yüzüğü takın opuyorumnanaktan

o bişey mi ben nişanlandım hala yok evlenme teklifi :roflol: öle konuşurken falan dedi benimle evlenirmisin die ama öle olmazki.büyük bişi lazım bakalım nikah yapıcaz ilerde hala etmezse pessss:roflol:

bende aralıkta bes yıllık evli oluyorum bende evlilik teklifi almadan direk evlilikten bahsedenlerdenim eger o senin sevdiğinse ve bir ömrü paylasacagın insansa herseyi rahatlıkla konusabilmelisiniz yoksa zaten evlilik olmamalı belki bi problem vardır bence onu sevdiğini bilmeli ve her konuda yardımcı olacagını bikirse sana anlatır gerceklerden kacma ileriyi vadetmeyenle de ömrünü harcama

hey millet herkese tşk ederim canlarım benim
tavsiyelerinize uydum ve de akşam kendimi toplayıp mesaj yağmuruna tuttum benimkini:kedi:
yüz yüze konuşmaya cesaret edemedim:kedi:
napim mafoldumben
neyse iştee dedim aşkummm biz ne zaman ilişkimize ciddi bi boyut kazandıracağız dedim zemuszemus
böle olmuyo dedim ben sormasam senin biş yaptığın yok dedim düşüncelerin planların varsa bilmek hakkım didimmmzemuszemus
3 yıl olmuş tanımaksa tanıdık ee ciddiyiz ee yaşımız kaç olmuş aileler biliyo işimiz gücümüz var
daha neyi bekliyoruz dedim tamam bende hemen evlenmek istemiyorum ama en azından durumumuz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum dedim bu ilişkiyi 2 miz yaşıyorsak bu tür şeyleri paylaşmamız gerekmiyo mu dedim
ee herkes soruyo annem soruyo durumumuzu ee millette soruyo beni birşey diyemiyorum ne zaman yüzük takacaksınız evlilik ne zaman dendiğinde birşey diyemiyorum o zamanda etraf senin hakkında süphe ediyor dedim
felan felan böleee böleee dedimde dedim kısaca :lepi:
oda dedi ki
hayatım opuyorumnanaktan ciddi olmadığımı mı düşünüyorsun bende hemen herşey çabuk olsun hemen sana kavuşayım istiyorum çok şükür herşey yolunda zamanlada planlarımızı uyguluyoruz.en kısa zamanda annemle tanıştıracağımı sana hep ifade ediyorum etrafın dediklerine bakma gönlünü ferah tut aklını bulandırma didi :eek:

bakalım ben bir adım attım durumu ifade ettim
kos koca adam
artık bu kadar lafın üstüne hala eli armut toplarsa koycam kapının ününe :jeyyar:
herkese tekrar tşk siz beni gaza getirip belkide mantıklı olanı yapmam konusunda tavsiyelerde bulunmasaydınız ben daha içim içimi kemirir halde olacaktım şimdi bir nebze içim rahatladı hihoyyyt

sizi seviyorum canlarımmm sağolsun
allah herkesin gönlüne göre versin :nazar:
yaşanan gelişmelerden haberdar edeceğim sizi belkim yakında annesiyle tanışırım ve bir anda yüzüğü parmağımda bulurum ne dersiniz :asigim:
haydi eyvallah şekerlerrr:enbuyukkk:

ikinci adımıda at canım ne zaman en kısa zaman da aşağı yukarı bişey sölesin 3 aydan fazla zaman tanıma

ikinci adımıda at canım ne zaman en kısa zaman da aşağı yukarı bişey sölesin 3 aydan fazla zaman tanıma

kaydirigubbakcemile3
yakasındayım evelallahhh sırnaşık şey
bu ayın sonuna kadar anasıylan tanıştırdı tanıştırdı yoksam randevu talep ettiğimi sülücem :teytey:

aştım mı ne kendimi :dance:
kaydirigubbakcemile

saol şekerümmmzemuszemus

canım yaa :):):)

de zaman ver de heheh benimkisi çok çekingendi söylemeye çekiniyordu

3aya kadar sölicem dedi üstelik daha 4 aydır çıkıyordukkk

neee dedimmm sana bir ay mühdett güldüü odaa o akşamına söledi hehehehe

Bendede vardı aynı sorun bekliyorum dertlii dertlii :Saruboceq:
Telefonda arada benimle evlenirmisin diyordu bide daha gıcık oluyordum romantiklik hiç yok bu ne yhaa diyip üzülüyordum.Bigün arkadaşımın nasıl evlilik teklifi aldığını anlattım ve arkadaşımda hemen seviniyor bana saçma geliyor dedim bide yaa aslında içim içimi yiyor kötükedihüso Sonra bir 14 şubat günü ayrıca kendisinin doğum günü oluyor.Oturuyorduk ellerin çok güzel yaa dedi tuttu ellerimi parmağıma şu sen ve ben yüzükleri varya ondan taktı ömürboyu ellerin ellerimde olsun ömür boyu yanımda ol benimle evlenirmisin aşkım diyincee tabii ben salya sümükkk senağlama
Erkekler aslında sevmediğinden değilde böyle ince şeyleri pek düşünemiyor.Ya zamanını bekliyor güzel bir süpriz yapmak için yada senin düşündüğün inceliği düşünemiyor üzme kendini canım

X