Neden böyle oluyor?

Canım sımdıden sozunu gecırmeye calıs daha sonra gercekten daha kotu olur gercekten bak ne yap ne et sozunu gecır kırgın mı davranırsın konusmazmısın bılmem ama tavrını koru sozunu gecır eger senı sevıyorsa anlar zaten hatasını....

birlikteliklerde ,o da benim kurallarıma uymak zorunda diye bişi yokki..siz emir kipi kullanıyorsunuz,böyle yapacaksızn diyorsunuz..birlikteliklerde ricalar vardır..böyle olsa daha iyi olur,yada ben bundan ,şu sebepten ötürü rahatsızlık duyuyorum denir..siz gitmesini istemiyorsunuz daa sebep nedir? gitsin tatil yapsın.ne var..bence siz aşırı tepki vermekle ona güvenmediğinizi göstermişsiniz.

birlikteliklerde ,o da benim kurallarıma uymak zorunda diye bişi yokki..siz emir kipi kullanıyorsunuz,böyle yapacaksızn diyorsunuz..birlikteliklerde ricalar vardır..böyle olsa daha iyi olur,yada ben bundan ,şu sebepten ötürü rahatsızlık duyuyorum denir..siz gitmesini istemiyorsunuz daa sebep nedir? gitsin tatil yapsın.ne var..bence siz aşırı tepki vermekle ona güvenmediğinizi göstermişsiniz.

........

Son düzenleme:
Akşam akşam içini karartmak istemem. Ama seni o kadar iyi anlıyorum ki. Biz de nişan arefesindeyiz. Benim erkek arkadaşımın da üniversiteden bir kamp ekibi var. Ben daha geçenlerde facebookta resimlerini gördüm. Gitmesini istemiyorum. Ama gideceğim derse ne yapacağım bilmiyorum. Tatlı dille söylesem %30 işe yarar ama yine de gitmek ister. Öyle olursa da artık "gideceksen geri gelme." derim heralde. Evlenen arkadaşlarımdan gördüm. Evlenmeden önce erkek arkadaşlarıyla oraya buraya toplu tatile gidenler evlendikten sonra da istiyor. Ne var yani yılda 2-3 gün gitsek diyor. Bu nedenle yılanın başını küçükken ezsek iyi olur. Bu arada elimi itti falan demişsin. Ben olsam kıvrım kıvrım kıvrandırırdım.

Bu arada şunu da ekleyeyim. Ben de hep şuna kızıyorum. Şuraya gideyim diyor, buraya gideyim diyor. Çoğunlukla gidiyor da... O öğretmen atandı geçen yıl benden bir üst sınıftı. Ben ilk defa bu yıl sınava girdim puanları bekliyorum şimdi. Yani benden uzakta gezdi bir yıl. Hep dedimki sen gidip başka bir il görüyosun. Bırak beraber yaşayalım. Sen oraya gittiğinde şaşırıyorsun, görüyorsun merakın gidiyor. belki tekrar gitmek bile istemeyeceksin ama ben orayı hiç görmemiş olacağım. Bırak beraber yaşayalım. ılk defa beraber görelim. Benimle yaşa benimle tüket. Beraber şaşıralım. dedim biraz işe yaradı. Sen de dene istersen.

yok cnm hiç bi zaman öle birden çıkışmıcan.sora ters tepiyo. sözlümün bidefa izmirde işi vardı.pazar gidip salı falan dönecekti.sora cumadan gitmeye karar verdi ve bayram nedeniyle doğum günümü beraber geçirmedik die planlar yapıyodm bende.neyse sinirlendim tabe.nie dedim.nedenlerimi söledim.ben hep gidebilirmiyim diyorum ve biçok yere istemediğin için gidemiyorum dedm.sense gidicem diyosun dedim. bu beni üzdü dedim.yani ben sana nasıl söylüyorsam sende bana öle söle. yani izin almak değil. haber vermek,fikir almak dedim.ogün bugündür habersiz hiç bişey yapmıyoruz. asla izin almak gibi bir durum yok aramızda.
yani herşeyi zamanında yoluna koyun.sonraya bırakmayın.bence nişanlın hata yapmış. düğün arefesinde kalk sen tatile git. ben asla istemezdim. az daha sabretsin benle gitsin yani. nişanlının huyunu suyunu sen daha iyi bilirsin. yakında evleneceksiniz ve mutlaka bu konuda oturup konuşmalısınz. şimdiden birbirinizi üzmeyin böyle. peki diyip sustukça sonrasında sorunlar büyümesin.. herşey gönlünce olsun canıma.s.

sağol güzelim bu sorunu halledicem bugün gelişmeleri yazarım:) işte benimde istediğim o yani habersiz bişey yapmamak ben nasıl söylüyosam oda söylesin dile getiricem bunu ..

bence taviz verme yumuşama senin düşüncelerine isteklerine fikirlerine saygı duymak zorunda.sen gitseydin eminim oda istemezdi.baştan tavrını koy yumuşarsan eğer ilerde hep istediğini yapar nasılsa geçer siniri yumuşar diye

Bence siz haksızsınız. Bırakın nişanlınız 1 hafta tatil yapsın ne var ki bunda. 2 gün için gidip gelmek yorucudur, gitmişken neden tatil yapmasından rahatsız oluyorsunuz anlamadım.

X