Lekeler, Çiller NEOSTRATA sivilce izleri için

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar bende almak istıyorum bu kremı kullananların yorumlarını alabılır mıyım... geçmeyen izlerim var bıkdım sabrım kalmadı

kullanan arkadaslar gelısmeler nasıl?bn tretın kullandıgım ıcın su an aha lı krem kullanmıyorum.

Uzun araştırmalardan sonra ben de nemlendiricisini, yüz yıkama jelini ve yağ kontrol jelini ısmarladım. Biraz pahalı bir ürün ama iyi sonuç alacağımı düşünüyorum. Kullanan herkes çok memnun. Hele ki sivilceye yatkın ve lekeli ciltlere çok iyi geldiğini okudum. Dört gözle kremimin gelmesini bekliyorum.

Kızlar fiyatını sormuşsunuz. Türkiyede eczanelerde biraz pahalı. Ben yurtdışındayım ve ebay dan ısmarladım. Neredeyse yarı fiyatına geldi.

Bugün neostrata da ikinci günüm ve gözle görülür bir farklılık oluştu cildimde. insallah bir ay sonra fondöten kullanmama bile gerek kalmayacak...

arkadaşlar bende neostratanın 20 aha lık olan köpügünü aldım bir hafta oldu kullanalı ve cildim çok acıyo gündüz güneş kremi koruyucu olarak kullanıyorum neostrata ile yıkadıktan sonra da biroade 12 soyucu krem sürüyorum gece cildim cok hassaslastı ve sivilceler ile kırmızı kabarıklar olustu belki hergün olunca fazla gelmiştim bugün eczanedeki uzmana soracağım bir sonuçları yazarım..

arkadaşlar, eczaneye gittim ve uzmanıma sordum o da yüzümdeki yanmaların normal olduğunu söyledi yakında gecer devam et dedi bakalımm gelişmeleri yazcam..

kızlar bende kullandım hiç işe yaramadı yüzümü yaktı acıdı ve dahada kızarttı

Neo Strata ve onun ust urunu Exuvıance.. Bayılıyorum bu urunlere ıcerıgı aktıf ve yogun maddelerle dolu.
Laktobıonık asıt..en ust sevıye Neo Strata ya ozgu bır asit...mukemmel sonuclar alınıyor bu urunlerle..Sebat edıp soyle 2-3 ay kullanın
ama urunlerı lutfen aynı markadan alın ben daha once bu hataya dustum, bı yıkama jelı bı marka otekı nemlendırıcı derkenn
yanı full ne gerkıyosa alın, ve baslayın sonra da gelın gorelım sonuclarınızı benım gıbı mahvolmus bır cıltte bıle harıkalar yaratan Neo Strata nın kurucu gelıstırıcılerını gorsemmm.. Ellerını opecem adamların..Bu ne ıse yarar sey kardesım..Ortalara telef ettıgımız paralara yazık..Dior muss lancome mussss .. neyseee bu urunlerı uzun sure kullanın ve mukemmellıge varın.. Coooook tavsıye edıyorum bızzatıhı kendım kullandım sonuna kadar da arkasındayım urunlerın adamlar yapmıs uretmıs kardesım...

Cıltte tahrıs ve yanma oldugunu soylemıs bır kac arkadas sımdı okudum..

Merak etmeyın aynı seylerı ben de yasadım.
1- oncelıkle her sabah aksam kullanıyorsanız sadece gece surun.(yarı doz)
2- yıkama jelı ıcın ıyıce kopurterek kullanın
3-Skın brıghtıng gel ıcın yıne sadece gecelerı kullanın
(ve bu urunle dırek gunese maruz kalmayın yuzunuzden arındırın sabah ve nemlendırıcı ustune gunes koruyucu hamılton spf 30+ mın. face everyday kullanın herrr gun ıhmal etmeyın usenmeyınn yoksa ızler kalır)
4- yanmaların sebebı ıcerıgındekı peelıng etlkılı asıtlerdır cıldınız AHA PHA Laktobıonık asıtlerle dahaonce tanısmadıysa normaldır gececekkk
5- bu yanmalar azaldıkca normal *2 dozuna devam edebılırsınız cıldınız yanıyorsa az surun ama surun gecelerı..
--------------------
bunları uygularsanız emın olun cıldınız bebek gıbı parlayacak cunku yenıden cılt dokusu uretıyor hucreler yara gıbı dusunun.
yenıden derı olusturuyor.. Alttan gelen derının cıkması ıcın ovusturmayın cok , yıkarken cıkan o derı parcalarını akısına bırakın ılla hepsını soyacagım dıye ugrasmayın kızarık olur..zamanını cılt kendı ayarlayıp atıyor yoksa gunesten ız kalıyor..

azımle duzgun sekılde kullanın yakmadan cıldı, azar azar baslayın daha sonra kuvvetlendırın sonuclar sahane oluyorrr :) artık fondotenı sadece makyaj tutsun dıye hafıfce suruyorum bu ne mutluluk cılk pudraya fond.e boguldugum gunlerı hatırlıyorum daaa sıze bu uzuuun seylerı yama gereksınımı duyuyorum :)

Cıltte tahrıs ve yanma oldugunu soylemıs bır kac arkadas sımdı okudum..

Merak etmeyın aynı seylerı ben de yasadım.
1- oncelıkle her sabah aksam kullanıyorsanız sadece gece surun.(yarı doz)
2- yıkama jelı ıcın ıyıce kopurterek kullanın
3-Skın brıghtıng gel ıcın yıne sadece gecelerı kullanın
(ve bu urunle dırek gunese maruz kalmayın yuzunuzden arındırın sabah ve nemlendırıcı ustune gunes koruyucu hamılton spf 30+ mın. face everyday kullanın herrr gun ıhmal etmeyın usenmeyınn yoksa ızler kalır)
4- yanmaların sebebı ıcerıgındekı peelıng etlkılı asıtlerdır cıldınız AHA PHA Laktobıonık asıtlerle dahaonce tanısmadıysa normaldır gececekkk
5- bu yanmalar azaldıkca normal *2 dozuna devam edebılırsınız cıldınız yanıyorsa az surun ama surun gecelerı..
--------------------
bunları uygularsanız emın olun cıldınız bebek gıbı parlayacak cunku yenıden cılt dokusu uretıyor hucreler yara gıbı dusunun.
yenıden derı olusturuyor.. Alttan gelen derının cıkması ıcın ovusturmayın cok , yıkarken cıkan o derı parcalarını akısına bırakın ılla hepsını soyacagım dıye ugrasmayın kızarık olur..zamanını cılt kendı ayarlayıp atıyor yoksa gunesten ız kalıyor..

azımle duzgun sekılde kullanın yakmadan cıldı, azar azar baslayın daha sonra kuvvetlendırın sonuclar sahane oluyorrr :) artık fondotenı sadece makyaj tutsun dıye hafıfce suruyorum bu ne mutluluk cılk pudraya fond.e boguldugum gunlerı hatırlıyorum daaa sıze bu uzuuun seylerı yama gereksınımı duyuyorum :)

canım ben cildimin soyulduğunu pek fark etmiyorum ya mikro derecede soyulduğunu söulüyor ecZanedeki uzman fark etmezsin diyor..

neostrata köpük temizleyicisini kullanıyorum sivilceler sönünceye kadar hersey güzeldi ama izler yokolmadığı gibi minicik benekler ve içi temiz ama kocaman gözenekler olarak döndü bana..güneş kremimi de aksatmadan kullanıyorum..kaş yapayım derken gözüm cıkmasın da:))beyaz tenliyim ve koca gözenekler çiller nasıl sinirlerimi zıplatıyor anlatamam..benim gbi lekeleri artan var mı aranızda:18:

Neo Strata ve onun ust urunu Exuvıance.. Bayılıyorum bu urunlere ıcerıgı aktıf ve yogun maddelerle dolu.
Laktobıonık asıt..en ust sevıye Neo Strata ya ozgu bır asit...mukemmel sonuclar alınıyor bu urunlerle..Sebat edıp soyle 2-3 ay kullanın
ama urunlerı lutfen aynı markadan alın ben daha once bu hataya dustum, bı yıkama jelı bı marka otekı nemlendırıcı derkenn
yanı full ne gerkıyosa alın, ve baslayın sonra da gelın gorelım sonuclarınızı benım gıbı mahvolmus bır cıltte bıle harıkalar yaratan Neo Strata nın kurucu gelıstırıcılerını gorsemmm.. Ellerını opecem adamların..Bu ne ıse yarar sey kardesım..Ortalara telef ettıgımız paralara yazık..Dior muss lancome mussss .. neyseee bu urunlerı uzun sure kullanın ve mukemmellıge varın.. Coooook tavsıye edıyorum bızzatıhı kendım kullandım sonuna kadar da arkasındayım urunlerın adamlar yapmıs uretmıs kardesım...

Merhaba.exuvience goz bantlarinda aldim bende.hangi urunleri tavsiye ediyosun yardimci olabilir misin?

kızlar ben neostratanın 20 aha yüz yıkama köpüğünü ve aha 15 kremini kullanıyorum. çok çok ÇOK memnunum. bana dermatoloğumun verdiği kullanım şeklini paylaşayım , belki faydası olur size.
bu arada cildimde -bazı dönemlerde :KK66: - çıkan bir iki uyduruk sivilce dışında artık sivilce yok, yanaklarımda 10-15 yıl önceden kalan küçük-orta izler var,neostrata küçültmeye devam ediyor o izleri :)
ben kimyasal peeling yaptırıyordum, doktorun yazdığı kullanım şekli şu:
peelingin yapıldığı günün akşamı yüzümü sadece gülsuyuyla siliyorum, rejeneratif bir krem -la roche, avene, vichy'de var bu tür kimyasal peeling sonrası kremler- sürüp yatıyorum. ertesi sabah yüzümü gülsuyuyla siliyorum, hamilton matte güneş kremimi sürüyorum, makyaj da yapabilirsin diyor doktorum ama çok gönüllü değil...
o akşadan itibaren bir sonraki peelinge kadar -ki 3 hafta boyunca demek bu- her akşam göz makyajımı bebak acıbadem sütüyle çıkarıp yüzümü aha 20 köpükle yıkıyorum,aha 15 kremimi sürüp yatıyorum, sabah gülsuyuyla siliyorum, önce uygun bir nemlendirici (m.asam da kullandım ama excipial hydro -ki çok ucuz 10 lira filan- da aynı derecede iyi geldi) üstüne de hamilton matte güneş kremimi sürüyorum, üstüne veriyorum coşkuyu açıkçası, fondöten concealer, pudra mudra.. ofise toplantıya bilmemneye giderken, mecburen makyaj yapıyor insan... ama haftasonu güneş kremi üstüne sadece concealer, allık ve rimelle gezebiliyorum. benim için çok inanılası şeyler değil bunlar :) izler küçülüyor, renk dengesizlikleri düzeliyor. neostrata çok canımmış :) hı bırakınca cilt o kadar parlak olmuyor ama yanaklardaki izler yeniden büyümüyor...

yazın çok dikkat etmek lazım, çok yüklenmiyorum bu ara, geceleri yalnızca nemlendirici sürüyorum, aha 15'i kullanmıyorum 1 aydır filan. bir de öyle plajdır denizdir gibi düzenli bi yaz hayatınız varsa yazın kullanmayın aha'lı ürün derim. leke izden beter bişey zira :/

X