Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

vena da bir alana ikincisi yüzde elli indirim var kızlar ben hırka ve çanta aldım çok tatlılar

ya kızlar nasıl haberınız oluyo bu ındırımlerden :) cok gezmekten mı yoksa baska yolu mu var ben hep kacırıyorum :KK43: ama artık sanırım burayı takıp edıcem :)

benim işimle evim arası hep alışeriş yapabileceğim yerler, ayrıca evime alısveriş merkezleri çok yakın
gezmeme pek gerek kalmıyo görüyorum zaten bide kokoş arkadaşlarım saolsunkaydirigubbakcemile3

canım kotonun outleti nerde var ? ben cevahirdekine gittim de orda çok fazla indirim yoktu az bir indirim vardı ama normalde de en pahalı ürünleri o mağazasında satılıyor ..

canım kagıt hanede var ama eskı yerınden tasında onceden hotıcn yanındaday sımdı mavının oraya gectı bırde yenıbosnada var cadde ustunde

kızlar salı gunu kadıkoy tarafında hangı pazarlar var gıyım uzerıne ama mumkunse adres ıstıyorum

vena da bir alana ikincisi yüzde elli indirim var kızlar ben hırka ve çanta aldım çok tatlılar

evet çok güzel şeyler varrzemuszemus
ben geçen ay 4 tane pantolon, 1 tane çok şık bir tunik,
1 tanede tunik tarzı çok hoş yelek
1 tanede U yaka siyah badilerden almıştım

geçende pant. birinin paçasını kısltmaya gitmiştim
yeni gelen bişiler varmı diye baktım
yine 2 tane daha pantolon aldım çıktım kaydirigubbakcemile3

bu sıralar giydiğim herşey vena :roflol::roflol:

kıslarr cosme-de.com indirim varrr üstelik kargo ücretsizz clinique nin çift taraflı lipstick i 8 USDguclubacismile

CANIM BULUNDUĞUN ŞEHİRDE VARMI BİLMİYORUM AMA VENA NIN ŞUBELERİ OLUYOR GENELDE RODİ GİBİ BİR MARKA

bu arada büyük yazmışım, kusura bakmayın

burda buyuk magazaların ıcınde urunlerı var ama ındırınde degıl..hatta esofman altı alıcam gorevlıler ındırıme gırmez vena dedıler..ayrıca vena satan magaza yok....olsaydı ılk ışim oraya gıtmek olurdu...

Koton'un outlet'i..
Şişli'de var..
Avcılar'Da Londra Asfaltın'da var..
Yenibosna 'da var..
Üçü de şu an da çok çok uygun..

burda buyuk magazaların ıcınde urunlerı var ama ındırınde degıl..hatta esofman altı alıcam gorevlıler ındırıme gırmez vena dedıler..ayrıca vena satan magaza yok....olsaydı ılk ışim oraya gıtmek olurdu...

canım google'ye vena yaz net adresi çıkıyor zaten
sen hangi şehirdesin, bilsem sana yazayım ama bilmiyorumkismile
bir taraftanda baktım mağazalarına ama heryerde yok sanırım en ,y,s, olanları yazayım ben sana
Akhisar - Manisa
Aydın
Bergama
Bornova - İzmir
Çanakkale
Göztepe - İzmir
İskenderun - Hatay
İstanbul
Karşıyaka - İzmir
Konak - İzmir
Manisa
Muğla
Pasaj - İzmir

bu kadar görünüyor sitesinde :nazar:

15 Ocak - 31 aralık arasında 2. ürüne %50 indirim kampanyası diye de yazıyor

canım hangi ildesin? vena çogu yere açıldı aydın denizli kütahya ısparta da var ben,im çevremdekiler ve bildiklerim bunlar.
sanırım indirimi bitti ama yaza doğru tekrar büyük indirim yapcaklarmıs yazarım buraya yine

kıslar bugünnn watsons a gittim pastel farlara saldırcaktımkiii olivium daki watsonste pastel yokmuşş:1shok: bütün hevesim kaçtı :nazar:
ama size güzel haberleim var 3 şubata kadar watsons ta
flormardan ruj yada lipstick alırsanız oje bedava
maybelline maskarada %15 indirim
loreal ten ürünlerinde %30 indirim
max factor false lash maskarada da % 15 indirim

gamyoncuiremsu

kızlar tena da da 1 alana bir bedavaymıs az önce eve gelirken gördüm
bana hafta sonu hediye geldi tena dan almıslar harika bişiydi çok güzel şeyler var demekki

kızlar simdi alışverişin tam zamanı:) bütün mağazalarda nerdeyse indirim var, ben anadolu yakasında oturuyorum, haftasonu mecidiyeköy profiloya gidecegim, daha cok çeşit oluyo, kadıkôydeki optimumda hiçbise bulamıyorum,

kızlar mavi de acayip indirim var ben çok güzel bi kot aldım lindy modeli arka cepleri parlak pullu 115 ten 75e inmiş ve çok güzel kazaklar var 39 tlye

kıslar bugünnn watsons a gittim pastel farlara saldırcaktımkiii olivium daki watsonste pastel yokmuşş:1shok: bütün hevesim kaçtı :nazar:
ama size güzel haberleim var 3 şubata kadar watsons ta
flormardan ruj yada lipstick alırsanız oje bedava
maybelline maskarada %15 indirim
loreal ten ürünlerinde %30 indirim
max factor false lash maskarada da % 15 indirim

gamyoncuiremsu

cnm tesekkurler flormar ruj fıyatları ne kadardı baktın mı?

X