Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

BOYNER'de turkcellilere özel işaretli parfümlerde %50, belirli kozmetik ürünleri ile parfümlerde ise 2. ürüne %40 ıNDıRıM varmış bayanlarr. Son gün 14 Şubat..

ykm de, gencallarda fiyatlar uygun.colins marka spor Deri ceketler 100 tl den 40 tl ye düşmüş adidas ayakkabılar 60 tl

ykm de, gencallarda fiyatlar uygun.colins marka spor Deri ceketler 100 tl den 40 tl ye düşmüş adidas ayakkabılar 60 tl

spor ayakkabılar mı ciddi misin 60 tl mi? 2 hafta önce adidasta 100 küsür tldi de? yani bu dediğin şeylerin hepsi gencallarda mı düşmüş yoksa adidas mağazasında mı ?

%100 orijinal. 2 yıl garantili saatler. önceden bakmazdım hiç saat kampanyalarına. bu sefer ki oldukça uygun geldi. henüz elime geçmedi. dün sipariş verdim. normalde ürün kampanyası biter (2 gün falan sürüyor kampanya) 7 gün içerisinde gönderirler. evet paketleme konusunda titz davranmadıklarını biliyorum ama saat ya da kırılacak eşyalarda özen gösterdiklerini daha önceki siparişlerimden biliyorum.

canım eline ulaşınca senden haber bekliyorum..güle güle kullan çok merak ettim..ben de beğenmiştim cesaret edip alamadım..

kızlarr limangoda iç çamaşırları 12 TL (özelden mailinizi yazarsanız davetiye gönderirim)

spor ayakkabılar mı ciddi misin 60 tl mi? 2 hafta önce adidasta 100 küsür tldi de? yani bu dediğin şeylerin hepsi gencallarda mı düşmüş yoksa adidas mağazasında mı ?

selam. ben geçen hafta persembe günü görmüştüm ykm de 60tl ye adidas ayakkabılar vardı, bütün modelleri 60 değildi ama fiyatlar adidas mağazasına göre baya uygundu.

kadıköyde nerde var ykm biliyor musun ?

kadıköyde bildiğim kadarıyla yok ben ümraniye meydandaki ykm de gördüm kalmışmıdır bilmem bide optimum da ykm var, mecidiyeköydeki cevahirde var. takip etmek lazım ben geçen sene adidas ayakkabı almıştım 130 dan 65 e düşmüştü. 15 şubattaydı. belki yine aynı dönemde indirim olur.

kadıköyde bildiğim kadarıyla yok ben ümraniye meydandaki ykm de gördüm kalmışmıdır bilmem bide optimum da ykm var, mecidiyeköydeki cevahirde var. takip etmek lazım ben geçen sene adidas ayakkabı almıştım 130 dan 65 e düşmüştü. 15 şubattaydı. belki yine aynı dönemde indirim olur.
evet doğru diyosun sevgililer gününde indirim yapabilirler..ykm de indirim varsa adidas mağazında da vardır sanırım indirim bir bakim ykmler bana uzakmış :KK43:..

YKMde 15 şubattan sonra ikinci bir indirim olacakmış orda çalışan bir arkadaş söyledi.
ZARAda da haftasonu 19tlye pantolonlar vardı her tarza uygun. kadıköy Tepe natiliustaki zarada

markafonide bugün casa rossi ve steve-madden ayakkabılarda indirimler var. ayrıca yarın converse lerde indirim var. davetiye göndermem için mail adresini özelime yazınız.

davetiye bende atabilirim ...isteyen özelden ulaşsın ...
limango ve markafoni davetiyesi için ...

Son düzenleme:
mudo outlerde 7 marta kadar indirim var, ben cok gùzel şeler aldım. Gômlekler 80 tlden 18 e, elbiseler 120 den 30 a, hırkalar 15 e düsmüs, ben kadıköy bahariyeden aldım.

X