Nesfitle Zayıflama Deneyimleriniz

"Nesfit ile yaz kış demeden formunuzu koruyun." diye bir reklam var.
Bu doğru mu? Nesfit'i günde kaç kez tüketmeliyiz, işe yarıyor mu ?

Kullananlar Lütfen Cevaplarınızı Bekliyorum.. =)

arkadaşım ben reklamcılık okuyorum ve sana tavsiyem reklamlarda gördüğünüz şeylere %10 güvenin % 90 güvenmeyin şakkıdı

Ben ne zaman bir kase meyveli nesfit (meyvelisi) yesem mutlaka çok çabuk acıkıyorum tok tutmaktan çok daha da acıktırıyor bunun nedenide üzerine sıkılan glukoz şurubu, o yüzden artık kesinlikle kullanmıyorum. Onun yerine bir dilim peynir, 4 zeytin, bir domates, salatalık, bir dilim kepek ekmek, bir bardakda şekersiz çay içiyorum o bile çok daha iyi tok tutuyor.

ben acayip tok tutuyor, sabah 6 da yiyorum 11 e kadar acıkmıyorum. ve 2 hafta 2 kase ile 2 haftada 3kg verdim. 60,5 den 57,5 e indim:)

Arkadaşlar ben nesfit i denedim ama tadı hiç hoşuma gitmedi daha doğrusu düzgün bir tat alamadım en son dr. oetker'in frenk üzümlü müslisini denedim çok lezzetli ve beni bile tok tutmayı başardı ilgilenenlere tavsiyemdir :KK70:

ben 1 senedir nesfit çikolatalı yiyorum.. hala da yiyorum yani.. sıkılınca meyveliye geçiyorum..

Arkadaşlar bende meyveli nesfit kullanıyorum, tadına bayılıyorum. Çok düzenli kullanmadığım için fazla etkisini şimdilik göremedim. Ama tok tutuyor beni de. 18/01/2010 da başlayıp 2 hafta düzenli kullanacağım, bakalım ne kadar etkili olacak bende? Gelişmeleri sizlerle paylaşırım kızlar zemuszemus

2 haftada 2 öğün şeklinde tüketeceğim...

kızlar bende kahvaltı yerıne yyodum sabahları cok erken cıktıgım ıcın kahvaltı yapamıyorum cok pratık oluyo bu ama yarın zayıflamak ıcın kullanmaya baslıcam sabah aksam yıcem ınsallah faydasını gorurum ınsallahhhh 4kılo vermem gerek cunku
tadına gelınce bence meyvelısı nesfıtın meyvelısı cok guzelll ben cok sevıyorum yogurtla daha da guzel oluyo bence

nesfitin karışık meyvelisini yiyordum ama çok tatlı geldi içimi bayıyo..k-fleks kurutulmuş çilekli olan süper bence..

nesfitin karışık meyvelisini yiyordum ama çok tatlı geldi içimi bayıyo..k-fleks kurutulmuş çilekli olan süper bence..

K-fleksi arkadaşım kullanmıştı ve hiç beğenmemişti. Damak tadlarımız benziyor eminim yeseydim bende sevmezdim :1no2: Bende evde meyvelisini, şirkette çikolatalısını tüketiyorum. Meyveli daha da doyurucu sanki, yarım yağlı süter katıp tüketiyorum süper geliyor tadı bana. zemuszemus

ben de nesfit yemeye başladım bakalım 2 hafta sonra görücez işe yarıyor mu yaramıyor mu :)

iştah kapatmıo iştah açıyomuş...hıkaye yanı

Ben sabahları genelde meyvalısını tercih ediyorum. Yulaf ezmesi ve prebiyotik müsli ile karıştırıp yarım yağlı sütle yiyorum.
Zayıflatır diye abartmamak lazım ama tok tutuyor, kuru meyvalı olduğundan tatlı ihtiyacını karşılıyor. Bir kahvaltı yerine geçiyor. Diğer öğünlere de dikkat edilmezse bir yararı olacağını sanmıyorum. a.s

2 haftadır kullanıyorum. 2 buçuk kilo verdim. sabah ve akşam yiyorum öğle yemeğindede kepek ekmeğiyle genelde sebze yiyorum. nesfit yemediğiniz öğünü ve ara öğünleri abartmadığınız sürece gerçekten kilo verdiriyor. inanarak başlamamıştım. ama şimdi işe yaradığına inanıyorum. üstelik hiç zorlanmıyorum. tavsiye ederim.

tadı çok güzel siz tadını neden beğenmiyosunuz anlıorum sütle karıştırıyosunuz yha 1 2 dakika bekletin tadı muhteşem oluyor ve 1 hafta olmadan 2 kilo verdimkaydirigubbakcemile2

Tadı çok güzel. Bu yüzden ben dayanamayıp hepsini yiyorum. O yüzden bende hiçbir işe yaramıyor. Ayrıca iştah kapatmıyor. Yedikçe yiyesi geliyor insanın..

yarın almayı düşünüyorum ve 2 haftalık diyetine başlıcam...şöyle uygulucam..sabah kahvaltımı yapcam kepepek ekmegii domates slaltık vb..
ögeln akşam mesfitt 2 hafta uygulucam ne kaybederimkii...görecezzzzemuszemus

7 Kullanıcı okuyor. (1 Kayıtlı kullanıcı ve 6 Misafir)

1 haftadır kullanıyorum ben biraz fazla sert yalnız k-flex e oranla... meyvalısını hiç sevmedim çok tatlı oldu bende içindeki kuru meyvaları temizleyip edim :)

onun dışında tarçın ekliyorum kan şekerini dengelediği için başka herhangi bir tatlı yiyesim gelmiyor bitter çikolata delisi biri olarak :)

bu arada başladığımda 55 kg idim şuanda 53 kg yim :) deneyiniz aynı öğünde başka şeyler tüketmeyiniz, bazı kişilerde yan etki olarak acıktırıyor sanırım ablam denemişti bütün gün başımın etini yedi çok acıktım çok acıktım diye :O

ben bu tür şeylerin tadını beğenmiyorum ama hepsini tadmadım..şuan yulaf ezmesi aldım onuda pek beğenmedim yoğurt ve meyveyle yiyiorum hem çok faydalıymış hemde zayıflamak için ama bakalım birde sütle denicem..

X