Nesfitle Zayıflama Deneyimleriniz

tok tutuyor oldukça hem de.ben yaza girerken yapmıştım baya inceldim.ama ben nerdeyse 3 öğün yemiştim.barsakları da çalıştırdığı için kilo vermek kolaylaşıyor.şimdi verdiğim kiloları geri almam sebebiyle yeniden nesfite başladım.bakalım hyırlısı :)

"Nesfit ile yaz kış demeden formunuzu koruyun." diye bir reklam var.
Bu doğru mu? Nesfit'i günde kaç kez tüketmeliyiz, işe yarıyor mu ?

Kullananlar Lütfen Cevaplarınızı Bekliyorum.. =)

hayirli aksamlar.ben hic kullanmadim.belkide iyi ola bilir.ben 10 kilo almistim.ekmeyi tamemen azaldaraq,yani 1 dilim yalniz sabah kahvaltisinda ve aksam saat 6 dan ve 7 den sonra yememekle her seyden bir azciq yemekle 11,12 kilo verdim.iyi sanslar

ben hic kullanmadim.dogal yolla zayiflamayi oneriyorum

bir aydır kullanıyorum meyvelisini. sabah çok erken kalkıp işe gitmek zorunda olduğum için ve kahvaltıya zaman kalmadığından almıştım.tabi içimde doğan zayıflama aşkıyla yediklerimide azaltınca bir ayda 5 hatta bugün itibariyle 6 kilo verdim. nesfit kullanma sebebimde kahvaltısız diyet olmaz mantığıydı.sadece kahvaltı için kullanıyorum ama beni 5 6 saat tok tutuyor.tavsiye ederima.a.s

bu şeyin hastasıydım fakat yeni üretimlerde inceltmişler acayip bişey olmuş çok sert dişinizi kırabilir ı ıh beğenmedim.

iyi aksamlar.ben 10,11 kilo almisdim.sadece ekmek yememekle ve tum yediklerimi azaldaraq saat 6,7 den sonra yememekle kilo verdim.her zaman yemek zamani kalbimde kendimle pisikoloji konusuyorum.''yeter,artiq yeme,kolunu sofraya uzatma,pismanlayacaqsin,sismanlayacaqsin.yemeklerden her zaman var.her kese iyi sanslar.nefsimize kalib gelelim

kızlar bende aldım ama sütle yiyemedm başka türlü nasıl yenebilir hiç bişey katmadan çerez niyetine yesemde olurmu

Ben iki gündür öğlen az sütle yiyorum.(diyet olanını)
Tadı çok hoşuma gitti, ama çoğunuzun da yazdığı gibi acıktırıyor çok enteresan :)
içinde pirinç patlağı benzeri şeyler, kuru meyveler falan var.
Ana öğün olmasa da ara öğün olarak az miktarda tüketilebilir bence.
Ben öyle yapıyorum. Bide arkadaşlar benim gibi çabuk acıkmaya meyilliyseniz ayva öneriyorum, hakikaten baya bi doyuruyo bide mevsimi

Son düzenleme:
tam 1 yil duzenli olarak kullandim arkasinda yazan talimatlara da uydum..ben faydasini gordum.

iyi aksamlar.bence en iyisi kendin yemeyini azaldaraq zayiflamaktir.

sadece sabahları ya da sabah akşam yedim.canım nasıl isterse öyle yedim..(yani bazen günde 1 öğün nestle,bazen 2 öğün)
Öğlenleri de ne yemek varsa ondan yedim,yoğurt yedim cacık yedim.Ekmek hiç yemedim..
10 gün gibi zamanda aşırı inceldim..
Yine başladım,hem tadı güzel hem de yorumların aksine beni hiç acıktırmadı.. Gayet verdim yani =)

Son düzenleme:
Valla canım biz maaile nesfit'i yemeklerin üstüne tatlı niyetine yiyoruz, pembe kutulu olan meyveli nesfit'i hani:))) :KK52:

Bundan 13 gün önce bir diyete başladım 14 günde 9 kilo verdiren diyet ve yanında sporumuda eksik etmdim çok yararı oldu bu diyeti annemde geçen sene yaptı diyeti bittikten sonra normal yemesine rağmen verdiği kiloları geri almadı :KK69:
Boyum: 175
Başlangıç kilom: 76,5
Şuanki kilom: 71,5
Hedef kilom: 60
Kilo vermem için bana ne önerirsiniz?
Nestle nesfit kilo vermeme yardımcı olur mu?
2 Hafta sonunda kaç kilo veririm?
Şimdiden teşekkürler :KK34:

Bende pazar günü kavitasyon seansına başladım :)) artı bunun verdigi 3 günlük diyeti uyguladım yagsız tuzsuz şekersiz :)) bugün 4i günüm ve aynen devam ediyorum öğün yemegime fakat sabah kahvaltıda nesfit,saat 4 gibi ara öğünümünde nesfit yiyorum.ayrıca aksamları plates topumla spor yapıyorum:)))haydi hayırlısı şu an 72,400 kg boy 1,67 :)) bölgesel yağlanmadan kurtulmayı temenni ediyorum :)) :KK19::KK19::KK19:

nesfit gerçekten zayıflatıyor.ama tabi devamlı yapmak gerekiyor.ben 2 hafta yapmıştım 2010 yazında baya incelmiştim.:KK71:

Ben muzla sütle karıştırarak tatlı niyetine yiyordum.
Kilo verdirir mi bilmiyorum ama verdireceğini de sanmıyorum.
Kilo vermek için az yemek ve spor yapmak gerekmez mi?
Normal öğün yerine bu tarz ürünleri tüketmek sakıncalı diye düşünüyorum.

Ben muzla sütle karıştırarak tatlı niyetine yiyordum.
Kilo verdirir mi bilmiyorum ama verdireceğini de sanmıyorum.
Kilo vermek için az yemek ve spor yapmak gerekmez mi?
Normal öğün yerine bu tarz ürünleri tüketmek sakıncalı diye düşünüyorum.

Naaaaaaapıyorsun anlamadım??? Kilo vermeyemi çalışıyorsun kilo almayamı:KK30:

yarın 2 haftam dolacak benimde.bununla beraber start it up yapıyorum haftada 4 gün.5 kilo verdim toplamda.göbekten 4 cm.kalçadan 5 cm inceldim.bacakları ölçmedim ama bayağı belli toparlanmalar.82 ile başlamıştım.77 kiloydum sabah.bence çok etkili ilk zamanlar çok acıktırıyordu.ama şimdi gayet tok tutuyor..bence deneyin.

bence evde bulunmali ama sadece yemekte agir $eyler varsa yenmeli, mesela ak$am yemeginde sadece soslu makarna varsa nesfit yenmeli ama sebzeyi eti birakipta o yenmemeli. Eger dikkat ettiyseniz, normal misir gevreklerindeki kalori ile nesfitin kalorisi neredeyse ayni, ne gerek var nesfit almaya o zaman :)

X