Nisan 2013 sonu aşılama yaptıranlar

Canım dün dr gittim adetliyken vajinal muayene oldum rezalettiiii neyse ilaçları aldım raporla 250tl ilaçlar tuttu aşılama da 500tl sanırım

Eğer aşılamam tutmazsa dr değiştirip hsg çektircem

Bende 5 6 7 8 gün gonal 100ml 9 10 11.günler menegin kullancam 12.gün ölçüme gideceğim artık duruma fire aşılama olacak hakkımızda hayırlısı

ay adetliyken ultrasyon gerçekten rezalet oluyo. bende bu ay 2. gün gitmiştim. çok fenaydı. bana doktor sadece menogon verdi.2. gün başladım. bugün 7. günüm pazartesi tekrar gideceğim bakalım ne dicek o zamana kadar da iğneye devam

Kızlar aşılama sonrası da ilişki oluyo mu
kimi doktor öneriyo kimisi önermiyo canım.. bana yarısı gün yine ilişki olsun dedi...
İnşallah canim bende bugün doktora gittim daha tam olmamış iki tane var dedi pazartesi tekrardan kontrole gidecegim sen kacinci gun asilama oldun

ben 13 ünde adet oldum 26sında aşılamam yapıldı canım.... büyürler merak etme.. inş tez zamanda bebeklerimize kavusuruz amin:KK16:

kimi doktor öneriyo kimisi önermiyo canım.. bana yarısı gün yine ilişki olsun dedi...

ben 13 ünde adet oldum 26sında aşılamam yapıldı canım.... büyürler merak etme.. inş tez zamanda bebeklerimize kavusuruz amin:KK16:

ecoş bu seferrcen olcak seninki inş öyle hiisediyom ya yaza hamiş gircen amin amin amin....

İnşallah canim benimde o zaman ya carsamba ya persembe olacak çarşambaya denk gelirse nasil olur bilmiyorum tatil ya

sagol canım...bugün oldum aşılamamı, iyi geçti çok şükür... süreci kimsesine göre degişiyor ben klomen kullandım mesela... 1 hafta perhiz çok canım spermler kalitesiz diye biliyorum.. doktorlarda 3 gün en fazla 5 gün diyolar eşim 3 gün perhizle verdi spermleri... bakalım ne olcak inş tutar.. HAKKIMIZDA HAYIRLISI...

ecehan canım nasılsın. bi değişiklik hissediyo musun? bulantı falan. benim aşılamam belli oldu. cuma olacağım. acıyo mu aşılama yapılırken.bide yemek ile ilgili bişey dedi mi doktor. şunlar dikkat et falan diye.ya da mutlaka ye diye?

İnşallah canim benimde o zaman ya carsamba ya persembe olacak çarşambaya denk gelirse nasil olur bilmiyorum tatil ya

ecehan canım nasılsın. bi değişiklik hissediyo musun? bulantı falan. benim aşılamam belli oldu. cuma olacağım. acıyo mu aşılama yapılırken.bide yemek ile ilgili bişey dedi mi doktor. şunlar dikkat et falan diye.ya da mutlaka ye diye?

ben iyiyim canım bi degişiklik yok belirtilere takılmıyorum daha yeni 3 gün oldu canım.. seninkide cuma günü ne güzel.. şu cuma gününün yüzü suyu hürmetine inş aşıamalarımız tutar.. hiç acımıyo, normal muayeneden farksız canım.. 1 dk basit bi işlem.. hiç sıkıntı yapma rahat ol.. yemekle ilgili bişey demedi canım sadece ilaç yutma dedi... aşılama oldugum gün fazla iş yapma agır kaldırma dedi.. yarısı gün normal hayatına dönebilirsin dedi... hayırlısı canım

Kızlar slm, banada cumartesi aşılama yapıldı.İnşallah hepimiz bu ay hamile kalırız.

Regl in 3.gününden başlayarak sadece 5 tane klomen içtim,iğne kullanmadım
2 yumurta oluşmuştu 16 ve 17 mm
bir sonraki sefer gittiğimde sadece 20 mm lik bir tane vardı.
Ertesi gün aşılama oldum.
Öbür yumurta erken çatlamış olabilir mi?
Bir de bana aşılama sonrası jel verilmedi o ne işe yarıyor?
Aşılama olduğu gün batma oldu, siz de de oldu mu?

Kızlar slm, banada cumartesi aşılama yapıldı.İnşallah hepimiz bu ay hamile kalırız.

hayırlı olsun canım inş tutar inş.. banada verilmedi jel falan, hiç ilaç verilmedi yani.. benim aşılamadan önce yumurtalar geliştigi için karnım hem agrı hemde şişlik vardı çatlatma ignesi oldum 36 saat sonra aşılamam oldu karnımın agrısı dahada arttı o gün.. o günden sonra kesildi zaten.. yumurtalarım çatladı demekki o gün.. HAKKIMIZDA HAYIRLISI canım.. senin adet ne zaman??.. inş testlerimizi beraber yapıp güzel haberler veririz..:KK16:

hayırlı olsun canım inş tutar inş.. banada verilmedi jel falan, hiç ilaç verilmedi yani.. benim aşılamadan önce yumurtalar geliştigi için karnım hem agrı hemde şişlik vardı çatlatma ignesi oldum 36 saat sonra aşılamam oldu karnımın agrısı dahada arttı o gün.. o günden sonra kesildi zaten.. yumurtalarım çatladı demekki o gün.. HAKKIMIZDA HAYIRLISI canım.. senin adet ne zaman??.. inş testlerimizi beraber yapıp güzel haberler veririz..:KK16:

13 mayıs benimki canım, senin ki ne zaman beklemek zor değil mi?

Hayirli olsun canim ben igne kullandim bu ay yumurtam fec olgunlasiyo heralde bugun bitti ignem yarin catlatma yapacagim cumaya da aşılama insallah tutar hepimizin senin kacinci asilaman

13 mayıs benimki canım, senin ki ne zaman beklemek zor değil mi?

aaa benimde 13 mayıs :) benim ikinci aşılamam onun için heyecan yok unutuyorum bile aşılama oldugumu:KK1: ilk aşılamada çok heyecanlı ve umutluydum zaman geçmiyodu.. inş tutarda tez zamanda kavusuruz yavrularımıza canım inş amin:KK16:

S.a arkadaslar 1 mayis da ilk asilamam oldu umarim yüce ALLAHİM. Hepimizin yardimcisi olur

X