Jinekoloji Gaziantep de aşılama yaptıranlar

svler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2023
8
0
27
Merhabalar
Gaziantep de oturup aşılama yaptıranlara sesleniyorum
Doktor arayışını içerisindeyim
Yardımcı olabilir misiniz ?

Merhabalar
Gaziantep de oturup aşılama yaptıranlara sesleniyorum
Doktor arayışını içerisindeyim
Yardımcı olabilir misiniz ?
B
Merhaba benim de 8 kasımda oldu aşılama. Ben Liv hospital Ali ovayoluna gidiyorum. Doktordan şimdilik memnunum ilgili ve anlayışlı insanı rahatlatıyor. Sonuç ne olur bilmiyorum ama doktora güvendik biz

B
Merhaba benim de 8 kasımda oldu aşılama. Ben Liv hospital Ali ovayoluna gidiyorum. Doktordan şimdilik memnunum ilgili ve anlayışlı insanı rahatlatıyor. Sonuç ne olur bilmiyorum ama doktora güvendik biz
B
İnşallah olumlu sonuç alırsınız😊 peki liv de aşılama için ne kadar ücret ödediniz

İnşallah olumlu sonuç alırsınız😊 peki liv de aşılama için ne kadar ücret ödediniz
İnşallah ya çok teşekkür ederim 🤗 şimdi şöyle livde muayene oldum ama doktorumun Umay tüp Bebek merkezi ile anlaşması vardı ben sadece doktorumla iletişim kurdum ama aşılama işlemi umayda yapıldı 12 bin TL ödedik biz nakit

Merhaba bende aynı sizin gibi antepte aşılama için iyi Bi dr ariyorum buldunuz mu acaba
Yani bence çok anlayışlı güzel iletisim kurulan her şeyi anlatan biri basarisini falan sorarsaniz ilk denememiz olacak o yüzden bilmiyorum ama ben kötü bişey duymamıştım hakkında tavsiye üzerine gittim ve hal ve hareketleri anlayışı beni ikna etti eşim de aynı şekilde hoşuna gitti ve devam ettik sonra ne olur bilmiyorum tabi

Yani bence çok anlayışlı güzel iletisim kurulan her şeyi anlatan biri basarisini falan sorarsaniz ilk denememiz olacak o yüzden bilmiyorum ama ben kötü bişey duymamıştım hakkında tavsiye üzerine gittim ve hal ve hareketleri anlayışı beni ikna etti eşim de aynı şekilde hoşuna gitti ve devam ettik sonra ne olur bilmiyorum tabi
Brn abdullah göymen e gittim hemen ameliyat dedi hiç Bi tetkik tedavi yapmadan hiç hoş değil di tavrı falan

Merhaba bende aynı sizin gibi antepte aşılama için iyi Bi dr ariyorum buldunuz mu acaba
Henüz arayış içerisindeyim , Ruşen Atmacanın ismini duydum novefertil de çok iyi diyorlar
Bir de Sanko hastanesinde Ebru Ersoy varmış onu da övdüler
Ayrıca Umay tüp bebek merkezinde Ahmet çupurbaş var çok tecrübeli bir doktor olduğu söylendi
Bu isimler arasında karar vermeyi düşünüyorum

Henüz arayış içerisindeyim , Ruşen Atmacanın ismini duydum novefertil de çok iyi diyorlar
Ayrıca Umay tüp bebek merkezinde Ahmet çupurbaş var çok tecrübeli bir doktor olduğu söylendi
Ben Ruşen atmacaya baktım yıldızı düşük verilmiş onu eledim ben Ahmet çupurbaş olabilir diye düşünüyorum

Ben de aklımda tutayım da bunları inşallah olur bu ay da olmazsa da gerekirse diye hani

Bende ilk asilamami yaptirmayı düşünüyorum. Antep'te iyi bir doltor buldunuz mu kizlar. İlk tutma oranına ne diyorlar

Bende ilk asilamami yaptirmayı düşünüyorum. Antep'te iyi bir doltor buldunuz mu kizlar. İlk tutma oranına ne diyorlar
Bende ilk defa yaptırıyorum şuan Sanko hastanesinde ebru Ersoy a gidiyorum. Doktor bilgili gerçekten ama hastane gerçekten çok kalabalık.Devlet hastanesine gitmiş gibi hissediyorum.Doktor tutma oranı ile ilgili bi şey demedi ama genelde aşılama için oran çok yüksek değil diyorlar %10-%20 başarı oranı var diye biliyorum.

X