Jinekoloji Gaziantep de aşılama yaptıranlar

svler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2023
8
0
27
Merhabalar
Gaziantep de oturup aşılama yaptıranlara sesleniyorum
Doktor arayışını içerisindeyim
Yardımcı olabilir misiniz ?

Buradan da paylaşabilir misiniz 🤍 doktor arayışı içindeyiz bizi maddi anlamda yormayacak ve ilgili doktor bilginiz varsa lütfen paylaşır mısınz
Merhaba biz Liv hospital da Ali ovayolu na gittik çok şükür ilk aşılama tuttu şuan hamileyim.🙏🙏 Doktor gayet ilgili ve bilgili. Çok da destekleyici ben çok memnunum gebelik takibini de onda devam edeceğiz inşallah. Rabbim inşallah isteyen herkese nasip etsin 🙏🙏🌸🌸

Benim de acilen bi doktor bulmam gerek. Gaziantep’te daha önce Umay’da Ahmet Çopurbaş hocada sadece bi defa aşılama yaptırdım negatif sonuç aldım. Yani herhangi kötü bişey yaşamadım hoca ile ilgili ama ne yazık ki ısınamadım ve rahat hissedemedim. Siz doktor bulabildiniz mi? Umarım yorumu görürsünüz!! 🥰

Bende ilk defa yaptırıyorum şuan Sanko hastanesinde ebru Ersoy a gidiyorum. Doktor bilgili gerçekten ama hastane gerçekten çok kalabalık.Devlet hastanesine gitmiş gibi hissediyorum.Doktor tutma oranı ile ilgili bi şey demedi ama genelde aşılama için oran çok yüksek değil diyorlar %10-%20 başarı oranı var diye biliyorum.
İyi günler tüp bebek fiyatı ne kadar bilginiz var mı..

X