Nişan Nişan tepsisi ve nişan bohçası bunlarda benim yaptıklarım

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
çok hoş süslemişsin ellerine sağlık allah tamamına erdirsin
nişanlanan çifte bir ömür süren mutluluklar dilerim

hepsi çok güzel.. ellerine sağlık

inş. kayınvaliden ve görümcelerinde o güzel bohçaların, emeklerinin kıymet bilirler.. :kahve:

çok şık çook gösterişli olmuş... Allah tamamına erdirsin inşallah bir ömür mutlu yaşlanırlar.

hepsi harika ne kadar özen gösterildiğinin değer verildiğinin kanıtı bence sizinde ellerinize sağlık umarım karşılığını sevgi olarak alır arkadaşınız

tepside bohçalarda çok güzel olmuş..

çok emekli bişeye benziyor ..ellerinize sağlık

hepsi çok güzel doğrusu ben kız annesi olarak bu kadar süslüsünü ilk defa gördüm ve bayıldım eşimin işi kızımın okulu derken ordan oraya sürüklendik dolayısıyla böyle törenlere gitme şansım çok olmadı benim gördüklerim daha basitti bende kızıma bukadar güzel şeyler hazırlamak isterim ama becerebilirmiyim bilmiyorum gözüm korktu yapanın ellerine sağlık alah mesut etsin

nişan tepsini nasıl yaptığını sorabilir miyim acaba çok güzel olmuş ellerine sağlık tepsi olarak gmüş tepsi mi kullanıyorsunuz birde üstüne sateni yapıştıryorunuz mu?
şimdiden teşekkürler

nişan tepsini çok beğendim ellerine sağlık tepsi olarak gümüş tepsi mi kullandız bir de sateni tepsiye mi yapıştırdınız şimdiden teşekkür ederim

canım emeğinize sağlık ne de güzel olmuş..Allah hayırlı geçim wersin güzelim ömür boyu mutluluklar

tepside bohçalarda çok güzel olmuş..

çok emekli bişeye benziyor ..ellerinize sağlık
Tşk ederimm a.s.
oo ne süslü olmuşlar.güzel bana da lazım ama hiç sevmiyorum böyle şeyleri
Canım bi kere oluyor böyle şeyler ilerde fotoğraflarına bakınca hatıra kalacak güzel bi anı olur kanımca yerimseniben Sıradan olmasından ziyade biraz süslü olması daha hoş durur..zemuszemus
hepsi çok güzel doğrusu ben kız annesi olarak bu kadar süslüsünü ilk defa gördüm ve bayıldım eşimin işi kızımın okulu derken ordan oraya sürüklendik dolayısıyla böyle törenlere gitme şansım çok olmadı benim gördüklerim daha basitti bende kızıma bukadar güzel şeyler hazırlamak isterim ama becerebilirmiyim bilmiyorum gözüm korktu yapanın ellerine sağlık alah mesut etsin
Becebilirsiniz çok basit malzeme olduktan sonra birazda yaratıcılık gerekiyor..yerimseniben
çok güzel olmuş güle güle kullanın
Tşklerr a.s.
nişan tepsini nasıl yaptığını sorabilir miyim acaba çok güzel olmuş ellerine sağlık tepsi olarak gmüş tepsi mi kullanıyorsunuz birde üstüne sateni yapıştıryorunuz mu?
şimdiden teşekkürler
Tepsi olarak gümüş görünümlü tepsiler var onlardan aldım çok pahalı bişey değil 10 tL lik bi tepsi aldım.Malzemelerde toplasan bi 10 TL tuttu.
Saten kumaşı gelişi güzel büzdürürerek tepsiye silikon tabancası yardımı ile yapıştırdım..Etrafına peluş tüyü yapıştırdım.Yapma çicekleride saplarına tutturdum.Yapma kelebekleride köşelerine yine silikon tabancasıyla yapıştırdım.
İçinede gümüş renkli incilerden koyduk bu kadarr opuyorumnanaktan

Ayyy canım sandığa bayıldım nereden alınıyor acaba:uhm:
Sandık ahşap bi sandık onu alıp gümüş renkli boyuyorsun.İçide yaptığım tepside kullandığım satenden kaplıyorsun.Onuda gelişi güzel büzdürerrek silikon tabancasıyla yapıştırdım.Üzerinede yapay çicekleri ve kelebekleri yapıştırdım..Hepsii bu kadarr opuyorumnanaktan
a.s.
canım emeğinize sağlık ne de güzel olmuş..Allah hayırlı Çok tşklerr a.s.

Tşk ederimm a.s.

Canım bi kere oluyor böyle şeyler ilerde fotoğraflarına bakınca hatıra kalacak güzel bi anı olur kanımca yerimseniben Sıradan olmasından ziyade biraz süslü olması daha hoş durur..zemuszemus

Becebilirsiniz çok basit malzeme olduktan sonra birazda yaratıcılık gerekiyor..yerimseniben

Tşklerr a.s.

Tepsi olarak gümüş görünümlü tepsiler var onlardan aldım çok pahalı bişey değil 10 tL lik bi tepsi aldım.Malzemelerde toplasan bi 10 TL tuttu.
Saten kumaşı gelişi güzel büzdürürerek tepsiye silikon tabancası yardımı ile yapıştırdım..Etrafına peluş tüyü yapıştırdım.Yapma çicekleride saplarına tutturdum.Yapma kelebekleride köşelerine yine silikon tabancasıyla yapıştırdım.
İçinede gümüş renkli incilerden koyduk bu kadarr opuyorumnanaktan

Sandık ahşap bi sandık onu alıp gümüş renkli boyuyorsun.İçide yaptığım tepside kullandığım satenden kaplıyorsun.Onuda gelişi güzel büzdürerrek silikon tabancasıyla yapıştırdım.Üzerinede yapay çicekleri ve kelebekleri yapıştırdım..Hepsii bu kadarr opuyorumnanaktan

a.s.
canım emeğinize sağlık ne de güzel olmuş..Allah hayırlı Çok tşklerr a.s.

Çok tşk ederim bende bu sandıktan istiyorummm bayıldım ellerinize sağlık...

Canımm bu sandıktaki aksesuarları nereden bulabiliriz acaba kelebekler e bayıldımmm çok güzellopuyorumnanaktan

X