nisanda tup bebek yaptiranlar

canım cok geçmiş olsun peki şimdi iyice atlattın mı kanseri?rabbim inş..olumlu sonucla sevindirir seni peki yeniden tup bebek tedaviisi olsan kemo yumurtalaara mı zarar veriyor ?yani inşbu olur bi de sonra kardeş yaparsın ,ilk tedavin mi tupte peki ve sorun ne?

Tatlım cemo yumurtalarıma zarar vermesiyle beraber, radyoterapi ve hormon baskılama tedavisi de oldum. Bendeki hastalık östrojen reseptörü pozitif türdendi. Yani hamilelik biraz tehlikeli olabilir. Birkez riske girelim dedik Dr larla karar verdik. Birkezdaha sanmam imkanım olsada deneyim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yok cnım ben bakmadım korkumdan:)benım 2 tane blast embr.ıdı transfer gunun sayamz ısek bugun 11.gun adetım de 3 gun gectı 23 nısan adet tarıhımdı tabı kulndıgmz ılaclar da yapabalıyor sabırla yarını bekliyorum bakalım nasıp artık

helal olsun nasıl durdun öyle
ben daha 6. günüm test yaptım çatlarım yapmazsam meraktan:KK17:

Tatlım cemo yumurtalarıma zarar vermesiyle beraber, radyoterapi ve hormon baskılama tedavisi de oldum. Bendeki hastalık östrojen reseptörü pozitif türdendi. Yani hamilelik biraz tehlikeli olabilir. Birkez riske girelim dedik Dr larla karar verdik. Birkezdaha sanmam imkanım olsada deneyim.

anladım canım inş.tutar bebgin dinlen ama cok yatma transferden sonra dikkatli beslen dua et bol bol neden olmasın ki dondurulmuşlardan hamile kalan cok arkadas var onlara bak topikleri var iyi şanslar canım..:KK49:

Buarada müthiş stres kaynağı. Sonuç alanlar yazsın kızlar. Bugün başım dönüyor benim.

yok cnım ben bakmadım korkumdan:)benım 2 tane blast embr.ıdı transfer gunun sayamz ısek bugun 11.gun adetım de 3 gun gectı 23 nısan adet tarıhımdı tabı kulndıgmz ılaclar da yapabalıyor sabırla yarını bekliyorum bakalım nasıp artık

lavinci yarın iyi haberlerinizi bekliyoruz ikizlerle beraber inş...:KK49::KK49::KK49:

ben cok hata yaptım stres topu gibi bekledim degerim 19 geldi ..ya bi sakin olamadım bence sen salıya kadar sakin ol rahatlık önemli..sonucunu yaz lutfen merak ederim seni..:nazar:emir_bebek:

Olmamak elde değilki. Birara evde dinleneyim dedim. Baktım olacak gibi değil. Şimdi şantiyeye geldim, daha iyi gibi. Az da olsa unutuyorum. Benimki merak değil, doğrudan olsun istiyorum. Zor mesele. Yavru köpeklere bile annelik duygularım kabarır oldu:KK43: baksana şuna. $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398424385.493637.jpg

Olmamak elde değilki. Birara evde dinleneyim dedim. Baktım olacak gibi değil. Şimdi şantiyeye geldim, daha iyi gibi. Az da olsa unutuyorum. Benimki merak değil, doğrudan olsun istiyorum. Zor mesele. Yavru köpeklere bile annelik duygularım kabarır oldu:KK43: baksana şuna. Eki Görüntüle 1087304

çok tatlı ya şirin kafanı dagır canım beklerken inş.guzel alırsın..:KK49:

ahanda benimki
bugün 6.gün
o silik çizgiyi ben psikolojik olarak mı görüyorum yoksa varmı anlamadım
Eki Görüntüle 1087024

şimdi gene yaptım baska bi markayla ikinci çizgiden eser yok
12.günüme kadar idrar testleriyle kafayı sıyırcam galiba:KK37:
idrarla gebelik testini ilk kesfeden kişiye söylüyorum
keşfinle hergün evimde ekşın yaşıyorum:KK53::KK53::KK53:
hay Allah ım yarabbim

şimdi gene yaptım baska bi markayla ikinci çizgiden eser yok
12.günüme kadar idrar testleriyle kafayı sıyırcam galiba:KK37:
idrarla gebelik testini ilk kesfeden kişiye söylüyorum
keşfinle hergün evimde ekşın yaşıyorum:KK53::KK53::KK53:
hay Allah ım yarabbim

Sakın ol tatlım ya yarın sabah yap gör bak daha koyu bir ikinci cizgi olucak içime öyle doğdu ciddiyim

Allah ım sen aklımıza mukayet ol:KK1:
yarında yaparım elimde test varda olan bizim sinirlere oluyo
altüst olduguyla kalıyo:KK37:

Rahat ol ben kan testine kadar hiçbir sonuca güvenemiyorum artık olan olucak olmazsa vardır bir hayır diyecegim sonuçta evlat sahibi olmaya çalışıyoruz Allahım duyacak sesimizi cirpinisimizi ...

Rahat ol ben kan testine kadar hiçbir sonuca güvenemiyorum artık olan olucak olmazsa vardır bir hayır diyecegim sonuçta evlat sahibi olmaya çalışıyoruz Allahım duyacak sesimizi cirpinisimizi ...

bugday ve prens kaç gununuz kaldı ki idrar gercekten yanıltııcı hele d etüp bebekte bu kadar erkenken..gidin 1 gun önce kanda yaptırın bundan iyidir bence cıkar bi deger..

X