Nişanlım ile ayrılmak istiyorum

Tabiki ayıp olmasın diye evlenmeyeceğim sadece biraz korkuyorum daha önce de Nisan attım şimdi hem ailemin tepkisi hem onun ailesinin tepkisi hepsi bir araya gelince geriliyorum
Bu zihniyetlerle, Evlenirseniz hic ayrilmanizi istemezler. Köprüden once son çıkışı kaçırmış degilsiniz

Nişanlılık bu durumları görüp ya çözüme kavuşturup ya da olmuyorsa ayrılmak içindir düğüne az kaldı diye ömür bouu mu çekeceksiniz

Çekinmenizin bir sebebi de ikinci nişan atışınız olacağından sanırım.. haklısınız, İnsanlar ne yazık ki böyle durumlarda konuşuyor ama bir süre sonra unutuluyor. İnsanlar gerçekten değişmiyor, şu an rahatsız olduğunuz ve içinize sinmeyen seyler ileride yeni olumsuzluklar eklenerek devam edecek.. Şu an sonu belli olan bir yola bile bile gireceksiniz, her gününüz pişmanlık ve mutsuzluk ile kıvranarak geçecek. Şu an sorumluluk hissettiğiniz insanlar aklınıza bile gelmeyecek, iyi ki ayrılmamışim, çekerim demeyeceksiniz emin olun.. Evlilik sevmediginiz biriyle yürütülebilecek bir şey değil, bu sizin tek hayatınız, harcamayın.. Şu an gözünüzde büyüyen hiçbir şey sizden önemli değil..

Icine sinmeyen seyler varsa onlara tahammul etmek yerine sokup atmak gerekiyor. Daha once de nisan atmissin bilirsin o hisleri dunyanin sonu degilmis ki bir kez daha nisan yapmissin. Korkma en fazla 1 ay debelenirler sonrasi berrak bi su bulutsuz bi gokyuzu.
Benim nisan atma sebebim karsimda kadin gibi ilgi bekleyen kusen triplenen surekli dirdir eden yeri gelince argo konusan erkeksi davranan ama benim hikayenin asil kadin karakteri olusumu unutmasiydi. Valla cekemedim agzinib ustune terlikle vurur gibi attim kapiya. Mis gibi mutluyum.

Size saygısı olmayan biriyle evlenmeyin zaten. Sizin bir tane hayatınız var neden başkaları için heba edesiniz

Öncelikle merhaba yardımınıza ve fikirlerinize çok ihtiyacım var kafam çok karışık. Biz nişanlım ile arkadaştık sonrasında çok ani bir şekilde sevgili olduk 4 ay sonra da nişanlandık . Başta herşey çok güzel di çok mutluydum şuan nişanlanalı 10 ay oluyor ama kendimi mutsuz hissediyorum içime sinmeyen birşeyler var , bir araya bile gelmek istemiyorum içimden gelmiyor . 3 ay sonra düğünümüz var ne yapacağımı şaşırdım nikah tarihi bile alındı . Bazı bir kaç problemimiz var di bu durum ondan mı kaynaklandı bilmiyorum benimle konuşurken sürekli argo kelime kullanıyor sürekli el hareketi yapıyor başta bunlar samimiyet olarak geliyordu ama şuan çok itici gelmeye başladı defalarca kez uyandım ama hiçbir faydası olmadı kendini duzeltmiyor. İyice soğudum ama düğüne de bu kadar az zaman kalmışken ayrılmam doğru mu bilmiyorum aileme ne söyleyeceğimi bilmiyorum sadece benim ailem de değil sonuçta onunda ailesi var ve annesini de çok seviyorum ama yapamıyorum lütfen bana bir fikir verin. Şimdiden teşekkürler.
İçinize sinmiyorsa asla evlenmeyin, hayat sizin aileleri bu kadar düşünmek hayatınızı yik saymak olmuyor mu? Aileniz mutlu olmanızı ister ayrıca.

Bu akşam biraz konuyu açtım hani her evlilik yolunda gitmez herşey bitebilir herkes ayrılabilir bu bizim içinde geçerli gibisinden ama hiç oralı olmadı sürekli ben seni seviyorum sensiz yapamam deyip duruyor kırmak istemiyorum ama mutsuz da olmak istemiyorum
Kırmamak için daha çok kırılmak 💔bence hiçbir şey için geç değil

Öncelikle merhaba yardımınıza ve fikirlerinize çok ihtiyacım var kafam çok karışık. Biz nişanlım ile arkadaştık sonrasında çok ani bir şekilde sevgili olduk 4 ay sonra da nişanlandık . Başta herşey çok güzel di çok mutluydum şuan nişanlanalı 10 ay oluyor ama kendimi mutsuz hissediyorum içime sinmeyen birşeyler var , bir araya bile gelmek istemiyorum içimden gelmiyor . 3 ay sonra düğünümüz var ne yapacağımı şaşırdım nikah tarihi bile alındı . Bazı bir kaç problemimiz var di bu durum ondan mı kaynaklandı bilmiyorum benimle konuşurken sürekli argo kelime kullanıyor sürekli el hareketi yapıyor başta bunlar samimiyet olarak geliyordu ama şuan çok itici gelmeye başladı defalarca kez uyandım ama hiçbir faydası olmadı kendini duzeltmiyor. İyice soğudum ama düğüne de bu kadar az zaman kalmışken ayrılmam doğru mu bilmiyorum aileme ne söyleyeceğimi bilmiyorum sadece benim ailem de değil sonuçta onunda ailesi var ve annesini de çok seviyorum ama yapamıyorum lütfen bana bir fikir verin. Şimdiden teşekkürler.
Hayır için evlenilmez.Ben düğünüme 1 hafta kala ayrıldım.3 ay geç değil.İcinde şüphe varsa evlenme. Boşanmaktan iyidir nisan atmak.

Tabiki ayıp olmasın diye evlenmeyeceğim sadece biraz korkuyorum daha önce de Nisan attım şimdi hem ailemin tepkisi hem onun ailesinin tepkisi hepsi bir araya gelince geriliyorum
Nisan atmak ayıp birşey değil.Hic ikinciyi aticam diye düşünme.İnsanlar anlasamayabilir.Ama sana tavsiyem tekrar başka birisi olursa hemen acele etme derim.

boşanmaktan iyidir. olmadı nişan sürecini uzatın

Derhal jet hızıyla ayrıl kızım..sana dünyayı zehir eder..şimdiden sinyallerini vermiş bu daha fragman der gibi yazık etme kendine.. :KK12:

Tek problem küfür ve el hareketleri değil bence, diğerlerini de yazarsan yorum yapmak kolaylaşır. Şimdiden için almıyorsa oluru yoktur bu işin, nişan atmak boşanmaktan kolaydır unutma bunu

Icine sinmeyen seyler varsa onlara tahammul etmek yerine sokup atmak gerekiyor. Daha once de nisan atmissin bilirsin o hisleri dunyanin sonu degilmis ki bir kez daha nisan yapmissin. Korkma en fazla 1 ay debelenirler sonrasi berrak bi su bulutsuz bi gokyuzu.
Benim nisan atma sebebim karsimda kadin gibi ilgi bekleyen kusen triplenen surekli dirdir eden yeri gelince argo konusan erkeksi davranan ama benim hikayenin asil kadin karakteri olusumu unutmasiydi. Valla cekemedim agzinib ustune terlikle vurur gibi attim kapiya. Mis gibi mutluyum.
Sizin nişan atma konunuz var mıydı ben mi kaçırdım ? Yorumlarınıza denkgeliyorum ben de aynı surecten gectigim için merak ettim:)

Onu bunu aileleri boşver.
Sen tek kalacaksın evin içinde.
Uzatmadan ayrıl.

Baya geç kalacaksın en sonun da insanları masrafa sokma bir umuda bağlama yazık sonuç olarak sen yanarsın en çok.

X