niversite..=(

sen hangi bölümleri yazmak istiyorsun
baban hangi bölümleri yazmanı istiyor

ben balıkesirde turzm ve iibf yazmak istiyorum o illa garanti olsun arkeoloji yz ve bi kac yerdeki düşük puanlı kamu yönetimini yz diyo..

arkeoloji okuyup ne etcenn...merak içinokunur ama iş için okunmaz..
sen hangi bölüm mezunusun...söz ea say

ea mezunuyum cnm
diplomamı alıp evımn duvarına asıcam işte baska bi işe yaramaz ki arkeoloji diploması...

bildiğim kadarıyla arkeoloji say dan alıyor..
sana tavsiyem , iktisat,işletme,sınıf öğr,okul öncesi öğrt , yazabilirsin...bu arada psikolojide öneririm..devlete atanman kolay...hukukta olabilir...ama bunların arasında psikoloji ve hukuk en iyisi

bildiğim kadarıyla arkeoloji say dan alıyor..
sana tavsiyem , iktisat,işletme,sınıf öğr,okul öncesi öğrt , yazabilirsin...bu arada psikolojide öneririm..devlete atanman kolay...hukukta olabilir...ama bunların arasında psikoloji ve hukuk en iyisi

keske tutsa puanım cnm ama mslf pskoloji ve hukuka yetmiyo puanım..iibfden yazdım ve kendi istediğim tercihi yatırıcam birasdan gidip
inşallah hayırlısı olur..:Saruboceq:annemle de konuştum son olarak içim rahat biras daha..

ooooooooof takildin gene lafima ya kaypak iste bildigin kaypak .. sozunden donen sozunden cayan halk dilinde kaypak diye gecer konu bumu simdi ne alaka

sakin olun kızlar yaa
en cok tartışma sanırım bir derdim var bölümnde cıkıyo...

peki bunu yaptinmi babanin bacagina sarilip ben seni cok seviyorum (aglayarak :) seni birakmak istemiyorum ben anlamiyorsun degilmi beni ozlemek diye birsey biliyormusun dedin mi bunun gibi

ehuehukaydirigubbakcemile3 kız hiç gülcegim yoktu ben adamın bacagına sarılsam devrilir zaten..
ama aklımda olsun belki daha snra işime yarar

tmm cnm bnm tercihleri gttm yaptım zaten okuldan artık hayırlısı olsun inş.:Saruboceq:
bekliorum bak oldurucu darbe planini kaydirigubbakcemile3

hepiniz cok saolun kızlar yaptıgınz yorumlar için....

saol cnm ilgin için gercekten düşünmen bile yeterlia.s.a.s.

Puanın kaç? Bence yetiyorsa sınıf ve okul öncesi öğretmenliklerini yaz derim . Hakkında hayırlısı olsun:1rolleyes:

inşallah hayırlısıyla yerleşebilirsinz. Ben yerleştim 1 sene okudum ama annem yüzünden eğitimim yarım kaldı. ben okuyamadım inş. siz okursunuz :çok üzgünüm:

cok saolun kızlar inş bklm sonucu merakla bekliorum..ilk işim buraya yazmak olucak.. inş hayrlısıyla yerleşirim...

tercihlerini yapmışsın ama yinede yorum yapmak istedim görünce. erkek arkadasın için kalıosun cok belli ama balıkesire yakın şehirleri tercih etseydin yine de dısarıyı yazsaydın acıkta kalmaktan iyidir. benim erkek arkadasım aynı şehiri tutturamadı hatay'a gitti ben antepteyim. 2haftada bir bazen haftada bir gelio buraya.. ve senin yerinde olmak isteyen cok insan var. benim bu yıl arkadasım say2 den 367 puan aldı ve gidecegi bi cok tıpı bırakıp antep tıpta okumak zorunda çünkü babasışehir dısına izin vermio. düşün tek tercih yaptı o da g.antep tıp.. yinede umarım hayırlısı olur senin için...

hep tersi durumları duymuştum şimdiye kadar..neden başka bi şehir istemiyosun..üniv.nin tadı öyle çıkar..ben balıkserde okudum.çok güzel günlerim geçti orda ama ailemin yanında ist.da olsaydım eminim bi anlamı olmayacaktı

bence de başka bahaneler sürmüşsün ama kesin sevgilin için kaldın orda belli.. yarın öbür gün sevgilinden ayrılırsan pişman olursun kaçırdığın fırsatlar için.. üniversiteyi ailenin yanında okuyunca hiç tadı çıkmıyo rahat rahat arkadaşlarınla bile gezemiyorsun haa ben bi derece rahatım yine genelde öyle olmuo..

Aynen bnm durumumdasın cnm ve ben de kendi şehrimi yazdım.Bizde de aksine babam mutlu annem mutsuz dışarda okumadığım için...

babam basta kabul etmedi dediğim gbi smdi o da baya sıcak bakıyo hani soruyo ne zmn acıklancak kayıt ne zamn yapılcak olursa fln diye..

daha önce acıklamasını cok yaptım bu konunun erkek arkadasımn burda olması evet bi sebep ama tek sebep değil maddi durum vs. daha büyük bi etkendi bnm böyle düşünmemde.yalnızca kendimi düşünerek bencillik yapıp basak sehrde okuayblrdim ama ben sevidğim insanların yakınında kalıp onalrı daha fazla zora sokmak istemedim.bunu yaparken dışarıda aileden okuma isteğimi tamamen göz ardı etmedim tabiki.o yuzden ilçeleri yzdım en azından basım sıkıştıgında ailemi görmek istedğimde en fazla 2saatte gideblcem işin artısı da bu bence..
erkek ark.dan ayrılırsan pişman olucaksın bu kararın için diyen arkadaslar olmuş.bnm yazdıgım kdryla bildikleri için haklılar..
ama onunda bnm için hayatında cok büyük kararlar verdğini cok seyden vazgectigini ve bunu sadece bnm için yaptıgını bilmedkleri için haklılar..

rabbim hakkımzda hayırlısını versin..

kızlar cok mutlyum yaa istediğim okul cıktı burhaniye turzm işletmeciliği ve otelcilik :KK70:
ilk buraya yazıcam demiştim..:KK70:

X