Nolur akıl verin

tuln36

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2023
34
-4
25
25 yaşındayım ve bir sevgilim var 26 yaşında sevgilim annemin dayısının oğlu teyzeminde kaynı oluyor ayrıca biz bir birimizi çok seviyoruz ayrılmak daha istedik ama sürekli yine bir araya geldik onsuz yapamıyorum yani konu şu ki teyzemin oğlu madde bağımlısı ve ailem bu yüzden sıcak bakmıyor babam daha doğrusu ama sevdiğim çocukMerhabalar çok temiz sigara bile kullanmaz evimizde ayrı olacak teyzem sürekli ailemi dolduruyor ben çektim bilmem ben kefil olmam bunda benim sevgilimin ne suçu var onun zere kadar kötü alışkanlığı yok kimseye zararı yok beni el üstünde tutan biri annem babama söyledi babam kızdı sonra kendi bilir günahı onun boynuna dedi ve ben şimdi nasıl istemeye gelicekler diyip ikna edicem bilmiyorum yardımınıza fikrinize ihtiyacım var sevgilimin ailesi teyzem alt ve üstlü oturuyorlar biz konuşunca teyzeme ses gidiyor direk bana mesaj atıyor işte işe gidiyor ailesi geç uyuyor diye laf yapıyor felan diye teyzemin bir dediği de bir dediğini tutmuyor işte bana bi diyor benle sen aynı binada otururuz işte şöyle yaparız böyle yaparız ertesi gün işte ben kefil olmam işte sen onları tanımıyorsun bilmem ne diyor artık gücüm kalmadı akıl verin nolur 😞

Cok karisik yazmissiniz. Birsey anlasilmiyor.

Fakat ailen istemiyor ise bir bildikleri vardir
Ya ailem babam şuan yumuşamış durumda bana bırakmış teyzemin bir dediği bir birini tutmuyor onun yüzünden oluyor sevdiğim çocuğun kötü hiç bir alışkanlığı yok kendi halinde biri

Yav millet hazır akrabalarını defetme peşinde. Siz hala arapsaçına dönme derdindesiniz.

Kaçın uzaklaşın. Geç yatıyor diye anasının dırdır yaptığı bebeden koca olur mu?
Ya onun haberi bile yok dırdır yaptığından

Sevgiliniz mi madde bağımlısı?Kim kimin oğlu kimin kaynı
Hayır ya sevgilim değil yazıda diyorum ki sevgilim sigara bile kullanmaz sevgilim teyzemin kaynı oluyor teyzemin oğlu madde bağımlısı olduğu için babam sıcak bakmıyor evliliğimize

25 yaşındayım ve bir sevgilim var 26 yaşında sevgilim annemin dayısının oğlu teyzeminde kaynı oluyor ayrıca biz bir birimizi çok seviyoruz ayrılmak daha istedik ama sürekli yine bir araya geldik onsuz yapamıyorum yani konu şu ki teyzemin oğlu madde bağımlısı ve ailem bu yüzden sıcak bakmıyor babam daha doğrusu ama sevdiğim çocukMerhabalar çok temiz sigara bile kullanmaz evimizde ayrı olacak teyzem sürekli ailemi dolduruyor ben çektim bilmem ben kefil olmam bunda benim sevgilimin ne suçu var onun zere kadar kötü alışkanlığı yok kimseye zararı yok beni el üstünde tutan biri annem babama söyledi babam kızdı sonra kendi bilir günahı onun boynuna dedi ve ben şimdi nasıl istemeye gelicekler diyip ikna edicem bilmiyorum yardımınıza fikrinize ihtiyacım var sevgilimin ailesi teyzem alt ve üstlü oturuyorlar biz konuşunca teyzeme ses gidiyor direk bana mesaj atıyor işte işe gidiyor ailesi geç uyuyor diye laf yapıyor felan diye teyzemin bir dediği de bir dediğini tutmuyor işte bana bi diyor benle sen aynı binada otururuz işte şöyle yaparız böyle yaparız ertesi gün işte ben kefil olmam işte sen onları tanımıyorsun bilmem ne diyor artık gücüm kalmadı akıl verin nolur 😞
Allah aşkına ne yazdınız, bir tercüme etseniz seve seve fikir beyan ederiz.

Hayır ya sevgilim değil yazıda diyorum ki sevgilim sigara bile kullanmaz sevgilim teyzemin kaynı oluyor teyzemin oğlu madde bağımlısı olduğu için babam sıcak bakmıyor evliliğimize
Aileniz birine sıcak bakmayacaksa bu madde bağımlısı olan eleman ve onun teyzeniz olan annesi olmalı. Bir de onları bilirkişi kabul edip uzaktan akrabasına mı sıcak bakmıyorlar. Vallahi anladım olayı şimdi..

O kadar karışık yazmışsınız ki. Teyzenizin oğlu ile kaynı arasındaki alakayı anlamadım. Teyzeniz normalde nasıl, sözüne güvenilir biri mi? O ailenin gelini olduğu için içlerini biliyordur. Sizi evlilik konusunda engellemek istemesinin sebebi ne olabilir?

Anlaşılması zor şekilde yazmışsınız ama bahse konu olan mantık çok saçma. Herkesin davranışı kendimi bağlar. Siz de seviyorsanız insanların ağzının payını verin.

Yav millet hazır akrabalarını defetme peşinde. Siz hala arapsaçına dönme derdindesiniz.

Kaçın uzaklaşın. Geç yatıyor diye anasının dırdır yaptığı bebeden koca olur mu?

sevgilim annemin dayısının oğlu teyzeminde kaynı oluyor
Bence de baksana yeterince içinden çıkılmaz bir hal almış zaten bi düğüm daha atmaya gerek yok🤣

Teyzeniz kuzeniyle evlenmiş, siz de evlenirseniz teyzenizle elti olacaksınız doğru mu?
Anlaşılması zor şekilde yazmışsınız ama bahse konu olan mantık çok saçma. Herkesin davranışı kendimi bağlar. Siz de seviyorsanız insanların ağzının payını verin.
Aslında açık anlatmışım ama dediğiniz gibi herkesin davranışı bir değil bende bunu anlatmak istedim aslında

Allah aşkına ne yazdınız, bir tercüme etseniz seve seve fikir beyan ederiz.
Ya aslında açık anlatmışım ama kısacası teyzemin kaynıyla sevgilim istemeye gelicek beni sevdiğim çocuğun bir kötü alışkanlığı dahi yok teyzem kaynana dırdırı çektiği için olsun istemiyor ailemi dolduruyor teyzemde bir dediği bir dediğini tutmuyor ona sinir oluyorum bir olur gözüyle bakıyor ertesi gün ben kefil olmam felan diyor

Kimse kimseye kefil olmamalı bence bu tür şeylerde. Siz de teyzenizle adamakıllı konuşun olay bitsin.

Ya aslında açık anlatmışım ama kısacası teyzemin kaynıyla sevgilim istemeye gelicek beni sevdiğim çocuğun bir kötü alışkanlığı dahi yok teyzem kaynana dırdırı çektiği için olsun istemiyor ailemi dolduruyor teyzemde bir dediği bir dediğini tutmuyor ona sinir oluyorum bir olur gözüyle bakıyor ertesi gün ben kefil olmam felan diyor

sevdiğim çocuğun bir kötü alışkanlığı dahi yok teyzem kaynana dırdırı çektiği için olsun istemiyor ailemi dolduruyor teyzemde bir dediği bir dediğini tutmuyor ona sinir oluyorum bir olur gözüyle bakıyor ertesi gün ben kefil olmam felan diyor

X