Nolur akıl verin

Sevgi bu kanka bilemezsin kime aşık olacağını belki sende seversin aileden birini 😂
Hepsini seviyorum ailem çünkü ama evleneceğim adamı bin km öteden, bambaşka bir kültürden seçtim. Tavsiye ederim kanka:)

Hayır öyle biri değil asla değişmez beni buna emin olduğum için istiyorum ya
valla bişey diyemem aşktan şuan gözün görmüyor ama o da çoçuk daha bana göre 26 yaş erkekler için 18 yaş gibidir geç olgunlaşır erkekler.

Teyzenin oglu madde bağımlısı ise kaynı ile ne alaka? Ben çektim siz çekmeyin derken ki alakayı kuramadım. Kendi yetistirdigi oğlu bağımlı zaten. Kaynini da mı kendi yetiştirmiş? Ben olsam akraba içi bir evlilik yapmazdım. Herkes söz sahibi olur. Herkes karışma hakkını kendinde görür. Sadece evlilik arefesinde değil. Evlendikten sonra da bu böyle olur. Her zaman ilişkinin içinde olacaklar. Sadece bunun için bile dusunmelisin.

Teyzenin oglu madde bağımlısı ise kaynı ile ne alaka? Ben çektim siz çekmeyin derken ki alakayı kuramadım. Kendi yetistirdigi oğlu bağımlı zaten. Kaynini da mı kendi yetiştirmiş? Ben olsam akraba içi bir evlilik yapmazdım. Herkes söz sahibi olur. Herkes karışma hakkını kendinde görür. Sadece evlilik arefesinde değil. Evlendikten sonra da bu böyle olur. Her zaman ilişkinin içinde olacaklar. Sadece bunun için bile dusunmelisin.
Teyzem öyle biri değil beni kızı gibi seviyor üzülürüm diye kıyamıyor sadece ama senin dediğin gibi bu olanlardan benim sevdiğim çocuğun ne günahı var hiç kötü alışkanlığı yok bile

Teyzem öyle biri değil beni kızı gibi seviyor üzülürüm diye kıyamıyor sadece ama senin dediğin gibi bu olanlardan benim sevdiğim çocuğun ne günahı var hiç kötü alışkanlığı yok bile
Çocuğun bir sıkıntısı yok tamam seni anlıyorum ama sen de yazdığım son cumleye kulak ver. Evlendikten sonra teyzen ve daha diğer tüm akrabalar ilişkinizin tam ortasında olup her yorumu yapma hakkını kendinde bulacaklar. Senin de ömrün vay benim kocam öyle değil diye millete dert anlatmakla geçecek. Değer mi?

Akraba işte ya,şimdi sana oturup akraba evliliğinin sakıncalarını anlatsam dinler misin? Ya onu geçtim, insan akrabasına nasıl aşık olur anlamıyorum.
Ya hepsi bir yana, teyzenle elti olmak çok absürt değil mi hemşire:)
Ağız tadıyla kavga bile edemezsin

Teyzenin kayni senin sevgilin
Teyzenin oğlu bağımlı
Senin sevgilin sigara bile içmiyor
Ailen yumuşadı
Teyzen bir oyle bir böyle
Sevgilinin günahı ne.
Bizim napmamizi istiyorsun 🙄

Aşkım sizin orda akraba evliliği bolsa bilirsin aslında, o teyzelerin halaların kaynana oluncaki hallerini, ki seninki elti oluyor o daha kötü. 🤣

X