Aile Planlaması Norlevo Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
kızlar bana yardım edin.. norleva kullandım. simdi ocak 11 de korunmadan ilişkiye girdik içime bosalmadı korktuk norleva aldım.2 gun sonra aynı sey olunca tekrar kullandım.en az 6 saat içinde içtim her ıkısınıde .. simdi ayın 18i ve ara kanamamda olmadı hala reglımede daha 10 gun var ne dusunecegımı sasırdım cok korkuyorum kasıklarımda agrı oluyor bazen regl olcakmısım gıbı hıssedıyorum ..bana yardım edin sizce bişi olmusmudur.:18:

Tatlım ben ara kanama olmadan hapı kullandıktan tam bi hafta sonra normal adet tarihimde adet oldum diğer adetimde sadece 2 gün gecikti sonra çok yoğun şekilde oldum

Anladm canim ama o kadar yaziyo herkeste ara kanama olmuyomus bence senib korkulacak hic biseyin yok insallah.. benim de ara kanamam dun bitti normalde 26 snda adet tarihim bakiyim olcakmiyim yoksa ara kanama tarihindemi olcam bilmiyorum..

kızlar bana yardım edin.. norleva kullandım. simdi ocak 11 de korunmadan ilişkiye girdik içime bosalmadı korktuk norleva aldım.2 gun sonra aynı sey olunca tekrar kullandım.en az 6 saat içinde içtim her ıkısınıde .. simdi ayın 18i ve ara kanamamda olmadı hala reglımede daha 10 gun var ne dusunecegımı sasırdım cok korkuyorum kasıklarımda agrı oluyor bazen regl olcakmısım gıbı hıssedıyorum ..bana yardım edin sizce bişi olmusmudur.:18:

Hamilelik bence olmamstir ama cok.yuklenmissin endiselenme 7 yada 10 snra olurmus ar kanama ve bazilarinda olmaz bu bir sadce yan etkiymis

Hamilelik bence olmamstir ama cok.yuklenmissin endiselenme 7 yada 10 snra olurmus ar kanama ve bazilarinda olmaz bu bir sadce yan etkiymis

o kadar sıktım kı kendımı gunlerdır gergınlıkten reglımde gelmıycek ve dahada korkucam dıye dusunuyorum.gerildikçe gerildim ya bişi olduysa diye mıde bulantım yok hıc bı yan etkı farketmedm. daha farketmedm yanı tek hıssttıgım kasık agrısı regl olucakmıs gbı

o kadar sıktım kı kendımı gunlerdır gergınlıkten reglımde gelmıycek ve dahada korkucam dıye dusunuyorum.gerildikçe gerildim ya bişi olduysa diye mıde bulantım yok hıc bı yan etkı farketmedm. daha farketmedm yanı tek hıssttıgım kasık agrısı regl olucakmıs gbı

Sikinti yapma afedersn ama bosalma olmams ve hapi kullanmssin dusuk ihtimal yani. Bide ovulasyon gunun ne zamandi peki yani iliski oldgnda adetine yakinmiydi.

Zannetmiyorm cunku bosalma olmams arti ilac almissin. Adetin 14.15. Gunu aslinda en tehlikeli donem sende zannetmiyorm bnce sikinti olmaz. Kendni kasma ki zamaninda olasn

inşallah olmaz tesekkur ederm bırazda olsa ıcımı rahatlattınız aynı hatayı asla yapmıycam..cok sagolun

İlışkiden 19 saat sonra içtim ve 5 gündür adetim geçmişti bugün test yaptım ve hamileyim.

merhabalar,

bazı arkadaşlar aşırı sivilcelenme yaptığını söylemiş bu ilacın, çoğunlukta görülen bir etki mi acaba? :KK30:

kızlar benımde yardımınıza ihtiyacım var . 31 aralıkta regl oldum. ayın 12sınde çok da gerektirmeyen bı durumda yıne de sıkıntıyaya girmemek için norlevo kullandım ilşkiden 15 dk sonra. içime boşalma olmadı ama ilk ilişkimdi. 15 ine kadr da prezervatif ile korunarak ilişki yaşadım. 10 gün olmasına rağmen henuz kanama olmadı sıkıntılı bır durum var mıdır acaba mide bulantısı baş ağrısı ve çarpıntı yaşıyorum göğüslerimde şişkinlik var norlevonun yan etkisimidir acaba . adet dönemime de yaklaşık 1 hafta var ne yapmamı önerirsiniz. gebelık testı yaptrsam mı yoksa beklemelimiyim ? strese girdim hem korunarak hemde norlevo ile hamıle kalabilrmiyim iyice strese gırdım iyice fenalardayım :KK43:(

Merhabalar, umarım bilgi sahibi olanlar en kısa zamanda dönüş yaparlar. Norlevo ilacını, ilişkiden 10 saat sonra kullandım ve 15 gündür süren kanamam var. Adetim gecikeli 2 gün oldu sadece gün içerisinde gelen hafif kanamalarım oluyor. Doktordan randevu aldım çünkü maalesef kanama için uzun bi süre bu... Gebelik ihtimali yoktur diye düşünüyorum. sizce ?

kanamanın ne kadar devam ettiğini ve sonrasında neler olduğunu paylaşabilirmisiniz, adet düzeniyle ilgili özellikle.. genelde norlevo kullamından kısa dönem sonrası paylaşılmış mesajlarda.. :26:

Kizlar bugun adet oldum dort gun erken oldu.. norlevo dan sonra ki ara kanamam bir hafta oluyo biteli yani bu ay iki kez adet oldum normal mi bu. Ara kanamam bittikten bir hafta sonra adet olmam ??

Merhabalar bi sorum olucak. Ovulasyon doneminde nisanlimla ilskiye girdk gerci adet duzensizligm var sarkmalar olabiliyo. Bosalmak uzereyken cikti fakat cikarirken bi iki damla kacmis olabilir dedi. İliskden 48 saat sonra norlevo kullandm 5 gun sonra ara kanamam basladi. Bugun 4. Gunu ve bitti dnilebilir. Normal sartlarda subat 1 2 gibi regl olmam gerekiyo bu tarhi mi baz almam lazim yoksa ara kanamayimi bi sonraki regl icin. Hamilelik riskim varmidir sizce. Gunlerdir uyuyamiyormmm stresten yardimci olursaniz sevinirim.

Merhabalar bi sorum olucak. Ovulasyon doneminde nisanlimla ilskiye girdk gerci adet duzensizligm var sarkmalar olabiliyo. Bosalmak uzereyken cikti fakat cikarirken bi iki damla kacmis olabilir dedi. İliskden 48 saat sonra norlevo kullandm 5 gun sonra ara kanamam basladi. Bugun 4. Gunu ve bitti dnilebilir. Normal sartlarda subat 1 2 gibi regl olmam gerekiyo bu tarhi mi baz almam lazim yoksa ara kanamayimi bi sonraki regl icin. Hamilelik riskim varmidir sizce. Gunlerdir uyuyamiyormmm stresten yardimci olursaniz sevinirim.

Canım normal reglin tarihini dikkate al arada olan kanaman ilacın etkisi eğer regl düzensizliğin yoksa ki varmış sanırım yine olman gereken tarihte olursun. Korkma hamile değilsindir ara kanamanda olmuş hem

Norlevo kullanlara küçük bi bilgi ilk dönem evliliğimde bebek istemediğimizden dolayı kullandım ama şu anda olmuyor yumurta rezervim azalmış ondan başka da ilaç kullanmadım lütfen sık sık kullanmayın Riske atmayın

Canım normal reglin tarihini dikkate al arada olan kanaman ilacın etkisi eğer regl düzensizliğin yoksa ki varmış sanırım yine olman gereken tarihte olursun. Korkma hamile değilsindir ara kanamanda olmuş hem

Cok tesekkur ederim bi nebzede olsada rahatladim diyebilirim.

Cok tesekkur ederim bi nebzede olsada rahatladim diyebilirim.

Valla benim gibi çoğu kişi ara kanama yaşadıktan snra ara kanama tarihinde adetini gördü söylimde sonra beklediğin tarihte adetin gelmeyince panikleme. Ara kanaması olmayanlar için geçerli normal adet gününde regli beklemek. İstisna yani hem ara kanaması olan hem beklediği normal tarihte regl olan. Ara kanaması olmayanlarsa normal gününde yine adet oluyor.:KK37:

X