Numerolojik Analiz

Sadece sesli harfleri toplayın. Bazı numaralar toplanmaması gerekiyor mesela 11. 19 ve 22, Karışıklık olmaması için siz sadece İsim ve soyisminizin tek haneye indirmeden yazın bana toplamadan. Mesela 10 —11 gibi.
Merhaba 2 sesli harf var adımda biri 6 biri 5 numara🌸

No’lu Tipoloji: YENİLİKÇİ
Her yönde kişisel özgürlük ister. Değişim, çeşitlilik ve yeni olanaklar ister. Her döneminde hayatı tanımak ve keşfetmek ister. Muhafazakar düşünceler ya da başkalarının görüşlerinden etkilenmez. Zevk, seyahat, spor, sanat, bilim, müzik ve yabancı dillere düşkündür. Geniş ilgi
alanları ve hobileri vardır. Beklemekten ve bekletmekten hoşlanmaz. Rutin işlerle ya da detaylarla uğraşmaktan hoşlanmaz. Yabancı ve yeni insanları, yerleri ve nesneleri sever. Gelişimci, zeki, duygusal, çok yönlü ve çoğu zaman din dışı bir ruhsallık arayışındadır. Her koşul, ülke ya da insana uyum sağlar. Her dokunduğuna hayat verir ama hemen ilgisini kaybeder. Çok ve çeşitli fikirlere, güneş ışığına ve kalabalıklara ihtiyaç duyar. Çok çabuk eleme yapar ve herhangi bir şeye bağlanmaz. Sorumlulukları hafife alır ya da hiç önemsemez. Sadakat, sabır ve sebata ihtiyaç duyar.
Yapıcı Potansiyeller: Özgürlük, gelişme, beceriklilik, anlayış, çeşitlilik, uyum sağlama, zihinsel merak, hayat tecrübesi, akıllılık, bağımsızlık, sosyallik, değişim, seçicilik, seyahat, macera, birliktelik, aksiyon, adrenalin.
Olumsuz Potansiyeller: Eleştiriye tahammülsüzlük , sorumsuzluk, sürüncemede bırakma, dikkatsizlik, kendini düşünme, düşüncesizlik, tutarsızlık, aşırı eleştiri ve şikayet, sansasyonellik, zevksizlik, can sıkıntısı, maymun iştahlılık.
Yıkıcı Potansiyeller: Çapkınlık, sapıklık, özgürlüklerin sınırlanması, alkol ve esrar düşkünlüğü, şehvet.

Kisi az çok kendini bilir. Benim merak ettiğim numoroloji ile iş hayatına evlilik hayatına yani kişinin hayatını etkileyen adımlar konusunda nasil bir yeri var.

İsim tek başına 14 soyisim 15 toplam 29
2. No’lu Tipoloji: AŞIK
Sevgi, topluluk içinde olmak ve birliktelik ister, şevkate ihtiyaç duyar. Başkaları için onlarla beraber uyum ve huzur içinde çalışmak ister. Belirsizliklere itiraz etmeden, sükunet ve rahatlık talep eder ancak zenginlik ve lüks hırsı yoktur. Despot değildir, kendi görüşünü kabul ettirmeye çalışmaz. Başkalarına karşı kibar ve düşüncelidir. Doğal bir barış insanı ve diplomattır. Arabuluculuğu sayesinde kavga edenleri bile dostça ayırabilir. Kendisinin ve başkalarının bütün sırlarını saklayabilir. Mutsuzluk yaratacağı korkusu ile açık sözlü davranamaz. Çok hisli ve duygusaldır. Çok kolay aşık olur ve sık sık ağlar. Kendini adamış, müsamahakar ve yumuşaktır. Kendini ve başkalarını disipline sokamaz. Rahat, uyumlu, dostanedir. Müzikte daha çok ritimden hoşlanır. Katılığa ya da sıkılığa gelemez. Basit şeylerle mutlu olur. Çoğunlukla çalışkan ve erdem yüklüdür. Pek çok şeyi kendine çeker ve onları özümser. Hedefe yönelme gücüne, kesinliğe ve netliğe ihtiyacı vardır.
Yapıcı Potansiyeller: Sevgi, hizmet, kibarlık, ahenk, uyumluluk, çekicilik, diplomasi, dostluk, ritim, müzik, açık fikirlilik, başkalarına değer verme, titizlik.
Olumsuz Potansiyeller: Kararsızlık, duygusuzluk maskesi takma, ilgisizlik, utangaçlık, kendini aşağı görme, aşırı duygusallık, cesaretsizlik, yalvarma, yapışkanlık, tatminsizlik, gevşeklik, dikkatsizlik.
Yıkıcı Potansiyeller: İki yüzlülük, yaramazlık, hasta ruhluluk, kabalık, pasiflik, kötü huy, cadalozluk, yalancılık, kötümserlik.

No’lu Tipoloji: YENİLİKÇİ
Her yönde kişisel özgürlük ister. Değişim, çeşitlilik ve yeni olanaklar ister. Her döneminde hayatı tanımak ve keşfetmek ister. Muhafazakar düşünceler ya da başkalarının görüşlerinden etkilenmez. Zevk, seyahat, spor, sanat, bilim, müzik ve yabancı dillere düşkündür. Geniş ilgi
alanları ve hobileri vardır. Beklemekten ve bekletmekten hoşlanmaz. Rutin işlerle ya da detaylarla uğraşmaktan hoşlanmaz. Yabancı ve yeni insanları, yerleri ve nesneleri sever. Gelişimci, zeki, duygusal, çok yönlü ve çoğu zaman din dışı bir ruhsallık arayışındadır. Her koşul, ülke ya da insana uyum sağlar. Her dokunduğuna hayat verir ama hemen ilgisini kaybeder. Çok ve çeşitli fikirlere, güneş ışığına ve kalabalıklara ihtiyaç duyar. Çok çabuk eleme yapar ve herhangi bir şeye bağlanmaz. Sorumlulukları hafife alır ya da hiç önemsemez. Sadakat, sabır ve sebata ihtiyaç duyar.
Yapıcı Potansiyeller: Özgürlük, gelişme, beceriklilik, anlayış, çeşitlilik, uyum sağlama, zihinsel merak, hayat tecrübesi, akıllılık, bağımsızlık, sosyallik, değişim, seçicilik, seyahat, macera, birliktelik, aksiyon, adrenalin.
Olumsuz Potansiyeller: Eleştiriye tahammülsüzlük , sorumsuzluk, sürüncemede bırakma, dikkatsizlik, kendini düşünme, düşüncesizlik, tutarsızlık, aşırı eleştiri ve şikayet, sansasyonellik, zevksizlik, can sıkıntısı, maymun iştahlılık.
Yıkıcı Potansiyeller: Çapkınlık, sapıklık, özgürlüklerin sınırlanması, alkol ve esrar düşkünlüğü, şehvet.
Abovv ben neymişim öyle 🤣 iyi olanları aldım kabul ettim 🌸

Kisi az çok kendini bilir. Benim merak ettiğim numoroloji ile iş hayatına evlilik hayatına yani kişinin hayatını etkileyen adımlar konusunda nasil bir yeri var.
Hangi mesleklere yatkın olduğumuzu belirtiyor zaten. Keza evlilikte de karşımızdakinin numerolojisine baktığımızda bilmediğimiz yönleri, bastırdığı yönleri vs hepsini gösteriyor.

Benim burada yaptığım özet bilgiler. Sayfa sayfa analiz yapanlar var işin uzmanları olarak. Çok detaylı baktırabilirsiniz benim bu alanda önerebileceğim biri yok maalesef.

X