Numerolojik Analiz

Sesli harfleri yapanlar sessiz harfler için aynı işlemi yapsın. Burada da sessiz ve gizli potansiyellerimiz ortaya çıkacak.

Atladığım kişiler varsa hatırlatsın şu an cep telefonundan bakıyorum.

Yeni yapacak olanlar da sesli: rakam sessiz: rakam olarak yazsın bir kalemde bitirelim böyle karışıklık çıkıyor.

Bu sefer 26 çıktı 🌺
Gizli yönünüz

Sekiz Sayısı:
Hangi işle uğraşırsa uğraşsın yönetim kurulunda yer almak veya başkanlık etmek ister. Bürosunu gösterişli bir şekilde dekore eder, emrinde kalabalık bir istihdam kadrosu olmasından hoşlanır. İş hacmini büyütmekle ve verimi arttırmakla ilgilenir.

Gizli yönünüz

Sekiz Sayısı:
Hangi işle uğraşırsa uğraşsın yönetim kurulunda yer almak veya başkanlık etmek ister. Bürosunu gösterişli bir şekilde dekore eder, emrinde kalabalık bir istihdam kadrosu olmasından hoşlanır. İş hacmini büyütmekle ve verimi arttırmakla ilgilenir.
Ay o kadar doğru ki
Burcumun özelliklerine bile uyuyor🤩

AnkaEnerjisi AnkaEnerjisi sayıların enerjisine inanıyor musunuz? Mesela 777 mucizeler benimle gibi şeyler😇
Sayıların titreşimi de çok konuşulan bir konu ancak enerjisi bana akmıyor.

Ama olumlama cümlelerimi hep kullanırım. Neler mümkün’ü hep kullanırım var öyle takıldıklarım ve iyi sonuç aldıklarım.

Sayıların titreşimi de çok konuşulan bir konu ancak enerjisi bana akmıyor.

Ama olumlama cümlelerimi hep kullanırım. Neler mümkün’ü hep kullanırım var öyle takıldıklarım ve iyi sonuç aldıklarım.
Müsait bi zamanda örneklendirebilir misiniz
Şu cümleler bana şu konuda iyi sonuç getirdi gibi😇

Sesli harf: 5
Sessiz harf: 8
Yaşam amacı/meslek tercihi

Dört Sayısı:
Teknik işlerin anlatıcısı, ekonomist, teknisyen, tekniker, şehir planlamacısı, harita mühendisi, emlakçı, istatistikçi, profesör ya da eğitmen, organizatör, idareci ya da satın alma sorumlusu, muhasebeci, hekim ya da cerrah, kimyager, ziraatçi, elektrikçi, tamirci, yoga hocası, inşaatçı, ihaleci, botanikçi, çiftçi, memur, sporcu.
Dört kulvarı maddesel alanlarda başarılı olur. Zihinsel harfleri ağır basanlar yazar ya da öğretmen olurlar. Organizasyon, sistemli çalışma ve kesinlikte ısrar ederler. Kadınları ev hanımı olup ev işleri ile uğraşmayı tercih edebilirler.

X