Numune ürünler isteyip incelemek isterseniz

PamuKSekeR

artık anne
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
1.971
10
Evet kızlar bugünlerde meleklerimizi beklerken hep onları hayal ederken aklımızdan hangi mama (ki inşallah mamaya ihtiyaç duymayıp sütümüzle besleriz ilk aylarda) hangi bez kullansak diye düşünüp duruyoruz..

Ben bazı sitelerden numune ürün istedim hemen yolladılar denemek isterseniz şu ana kadar numunesi ulaşan ürünleri paylaşmak istedim sizinle ..

Evy Baby e yazmıştım 4 tane yeni doğan bezi geldi güzel gibi görünüyor..

Bebelaca yazmıştım cep bebe servisinede üye oldum vede bebeklerimi büyütürken faydalanacağım mesajlar gelecekmiş telefonuma. Numune olarakta 4 tane minik bebek önlüğü ve 10 tane biberon maması numunesi yollamışlar..

Molfixe üye olup sonra istek ve önerileriniz bölümünden numune istedim onlarda 2 tane yenidoğan bezi ve 2 tane 20 li ıslak havlu yollamışlar..

Milupaya üye olup iletişimden numune isteyincede gönderiyorlar

Baby Starda gönderiyormuş

Niveanın ve Hugies in numunelerini Milupa gönderiyormuş
şimdilik bu kadar geldikçe numuneler paylaşalım eğer isterseniz..

Son düzenleme:
canm bende milupaya üye oldum onlar indirim kupunu gönderdiler huggesin yeni doğan bezini niveanın kremli mendilini ayrıca bir cd bir kitapçık hem bana üçer tane gönderdiler üç paket ayrı geldi :))

ülker hero baby sadece kitapçık geldi mama tarifleri var bir kaç öneriler var güzel kitapçık...

senin dediğin yerlere bende üye olayım tşkler

canım bende üye oldum niveaya huggesi banada krem ıslak mendil ve bebek bezi gönderdiler

niveanın birde kremleri geldi denemedim daha ama ıslak mendili çok hoştu kremli olan :)) onu denedimm :)))

bende ek gıdaya geçtiğimde bebelactan numune istedimmmm baya bişi geldi yakalıkda yolladılar milupayada üye oldum bişey gelmedi bide primaya onlardanda ses yokk neyse artık bizi numuneler kurtarmıyo kızlarrrr 90 yakın bez gidiyor bir haftada

numuneleri incelemek çok zevkli oluyor niveanın ürünleri çok güzle ama devamlı kullanabilirmiyiz bilmiyorum fiyat açısından.. niveaya sitesindenmi üye oldunuz kızlar ayrıca

yok pamukcum niveanın ürünleri hugges filan milupadan geldi ortak çalışıyorlar sanırım milupadan mama hariç bunlar geldi

pamuk nilin dediği gibi onlar btoplu geldi.. canım bu arada bebelactan nasıl istedini

Kızlar birazda kendimiz için birşeyler isteyelim ben buraya üye oldum daha önce biizm topikte paylaştım ama kayboldu zamanla
ixoraya üye olup parfüm numuneleri istedim kodlarını bile yazdım aynen geldiler sizde deneyin derim birde onlarla birlikte salyangoz kremi geldi 10 paket numune ...doğumdan sonra denicem inşş

https://www.ixora.com.tr/index.php üye olduktan sonra iletişim bölümüe bilgilerinizi tekrar girin ve numune ürünleri isteyini mesaj bölümüner yazacaksınız isteidğiniz numuneleri birde kargo ücreti bana aittir yazın
https://www.ixora.com.tr/index.php?p=7&l=1 ürünlerin kodları bay bayan oda parfumları bölümünde yer alıyor

biz doğurmadık henuz ama geliyor

pamukcum bebelaca mail attım cep mesajınıda üye oldum ...
molfixe üyeydim ama ürün istememiştim istedim şimdi özellikle yeni doğan oalrak belirtiyorum birde üçüz olduğunu

tşkler ...

ixoradan parfum numune istiyecek olanlara tavsiyem DKNY ben istedğimde yoktu o numune şimdi gördüm çok süper bir parfumdur kokusunu deneyin derim kızlarr ....

nilcim ixoranın kargosunun ne kadar tuttuğunuda söylersen merak edenler için iyi olur diyorum canım..

birde evy babyede yaz oda güzel gibi incelersin tatlım ..birde molfixden ıslak havluda iste o zaman yolluyorlar..

canm bende milupaya üye oldum onlar indirim kupunu gönderdiler huggesin yeni doğan bezini niveanın kremli mendilini ayrıca bir cd bir kitapçık hem bana üçer tane gönderdiler üç paket ayrı geldi :))

ülker hero baby sadece kitapçık geldi mama tarifleri var bir kaç öneriler var güzel kitapçık...

senin dediğin yerlere bende üye olayım tşkler

bende aylar önce milupaya üye olmuştum ama hiç bişey gelmedi bana :sinifsinif:

bende aylar önce milupaya üye olmuştum ama hiç bişey gelmedi bana :sinifsinif:

üyelik gönderimleri eylülde başlayacak diye yazmışlar sitede canım hazirandan beri üye olanlar için.. bide sanırım ayrıyeten iletişim bölümündende numune isteğinde bulunmakta gerekiyor banada gelmedi henüz çünkü..

üyelik gönderimleri eylülde başlayacak diye yazmışlar sitede canım hazirandan beri üye olanlar için.. bide sanırım ayrıyeten iletişim bölümündende numune isteğinde bulunmakta gerekiyor banada gelmedi henüz çünkü..

başlmışken onada talep açalım. hahy patlama olacak numune taleplerinde:))

X