promosyonlar

megilara

onelife,onesoul,onelove..
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
3.377
26
Kızlar ben hamileyken milupa ve huggies'in int. sitelerine üye olmuştum.
Huggies,Milupa ve Nivea Baby'nin ortak ürünlerinin bulunduğu bir paket göndermişler.
İçinde:Huggies 2 ader bez(8-14kg.),Nivea Baby Pişik Kremi,Milupa Aptamil Devam sütü
Numunesi,Nivea Baby Soft-Creme Islak Mendil,Milupa Muhallebi Sütlü-Pirinçli,Nivea Baby Şampuan.
Ürünleri tanımak açısından çok faydalı bi paket olmuş.artı milupanın bebeğim adlı bir kitap var içinde baya da bi kalın.onun içinde faydalı bilgiler mevcut.
Geçenlerde mamanın içindende çıkmıştı,kupon gibi bişi,gönderin,sağlıklı gelişim paketi yollayalım yazıyodu.kalbim temizmiş.ben göndermeden onlar int. vasıtasıyla adresimi alıp yollamışlar.
Tavisye ederim kızlar.Ürünler hakikaten güzel..

kızlar bu başka bir siteden alıntı,ben de hepsine ve aynı zamanda babystarın internet sitesine üye oldum,baby star promosyonu 1 haftada geldi:)))

ay sağol arkadaşım hemen üye olayım hediyeyi kim sevmez helede bebişimlerle ilgii ise paylaşımın için teşekkürler

evet geçen ay milupa banada gönderdi bu paketten.ayrıca içinde%25 lik
indirim kuponları ve 10 ytl lik indirim çekide var.

nerden uye olucaz ayrı ayrımı oluyoruz yoksa bırlıktemı gelıyo bunlar huu kızlarr

tatlım huggies ve milupanın ayrı ayrı internet sitelerine üye ol
sonra bekle geliooo :)))

bende eltimi üye yaptım bugün, bu yazılanlara binaen. 7 aylık hamile eltim, bakalım gönderceklermi, memnun kalırsa kullanır ürünlerini

sağol canım çok iyi oldu baby stara bende üye oldum milupaya da olucam inşallah.nivea nasıl geliyo milupaya üye olunca mı yoksa nivea ya ayrı üye mi olucaz

bakarım üye oldum aslında tüm sitelere üye olsakmıki dalin prima aklımıza gelene

ya dalinde johson's baby de yok herhangi bişey.huggies in de kampanyası bitmiş milupanın sitesi de okadar zor açıldı ki anlatamam

milupada numune alabilmek için testi doğru yapmanız gereiyo ben 1 soruya yanlış cevap vermişim:KK43:(gitti numuneler.primaya da üye olun şuan numunesi yok ama ara ara yapıyolarmış

kılzar mılupanın sorularını doğru yanıtlasanız bıle herkese değil her doğru yanıtlayan 100. kişiye veriliyormuş dıkkat edersenız..her ay yapılıyormuş aynı kampanya.şanş ama denemek lazım..ben soruları doğru yanıtladım.umarım 100. kişi olbılırım:)

kızlar baby stara bakın orda üye olan herkese bez veriyolar doğruysa yerimseniben

Ben de huggies e üye oldum ama bedava bez,promosyon falan bunlarla ilgili bişey yokk
Kampya bitmiş olabilir,hazır mamalara gelince bedava verseler de yedirmem bebeğime..

kızla baby stara geçen hafta üye olmuştum bebği olanlara ve olacaklara diye numune vardı bebek bezi için üye olana diye bilgileri eksiksiz doldurdum ve bugün geldi 1 haftada yani gzl bşymiş ya bu üstelik daha ortada bebk falanda yokken :)ama her an olabilr bebişim:)

X