Doğuma Hazırlık kızlar numune isteyin :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Primanın facebook da ilkhediyem sayfası var orayı begenın ve formu eksiksiz doldurun numune gönderiyorlar :KK1:

Kızlar Canbebe'den şimdi geldi. 1 kalem, 1 parmak kukla, 1 alt açma örtüsü, 2 tane yenidoğan bebek bezi, 2 tane de Helen Harper ped.

Canbebe bana da yolladı numunelerini güzeldi..

Primadan da birkaç gün önce geldi... Hamilelik dvd si.. 4 tane yenidoğan bezi... ariel leke çıkarıcı deneme boyu.... pantene nin iki tane deneme boyu... tupper kap. (bu tapper ne işe yarıyo anlamadım valla :p emzik kutusu gibi kullanılabilir belki :)

ben milupaya evyapa biodere ülkere mail atmıştım.hepsinden olumlu yanıt geldi ve adres bilgilerimi istediler.bakalım gelirsemyazarım sizlerede.

banada milupadan(huggies 8adet bez,nivea numuneleri,migros indirim çeki, annelik cdsi,süt artırıcı çay)- primadan(4 adet bez,mama saklama kabı, annelik cdsi,numuneler) ve baby stardan 2adet bez geldi. canbebeden de şimdi istedim :))

kızlar primadan ilk hediyem paketini e bebek magazasından aldım oraya gelmıs ıcınden

4 adet bebek bezı
1 adet numune arıel leke cıkarıcı
2 adet numune pantene sampuan
1 adet vodafone 30 dakıka konusma hedıye
1 adet tupperwere mama saklama kabı avuc ıcı buyuklugunde :)
1 adet ariş %20 indirim çeki
1 adet anne oluyorum dvdsi
ve brosurler cıktı

Allah bereket versin :KK1:

banada primadan ve milupadan geldi primanınkiler güzel ama kargo parası aldılar saçma geldi :KK14: milupadan da geldi bez var içinde ıslak mendil filan var çay var :KK49:

çok verimli bi konu olmuş hemen hemen bütün sitelere üye olup numune istedim bakalım hangileri yollıycak peki chicco sebamed vs gibi firmalar numune yollamıorlarmı acaba deneyeniniz oldumu???

arkadaşlar ben denedim sizlerle paylaşmak istedim :sm_cool:
baybstar ve molfix bez numunesi gönderiyor :lepi:
babystar 2 adet
molfix 1 adet
birde ben roziden istedim oda 2 tane günlük ped 2 tanede normal ped göndermiş.
milupaya üye oldum ama daha paket gelmedi
gelen numune oldukça yazıcam size burdan aklınıza gelen yerler olursa isteyelim ordan da :)
prima vermiyor denemeyin :) hihoyyyt

canım nerden ve nasıl numune istiyorsun hiç bilmiyorum ben
bana ayrıntılı anlatırmısın

dün üye oldum ve bugün baby starda iki adet bez numunem geldi ama bazı arkadaşlarda demiş kargo poşedine koymuşlar o kadar pek hijyenik gözükmedi gözüme öyle parfümlü kremli gibide değil bakıcam artık diğer numunelerde gelinrse ama bunu bebeğime denemeyi düşünmüyorum

bence de paketli olmayanları kullanmayın bebişlerde kimbilir nerelerde bekletildi . paketi olanları kullanın bence de milupanınki primanınki paketli geldi bana :KK49:

merhabalar kızlar bende bugün molfixe üye oldum nasıl numune isterim istek olarakmı yazılıcak üyelikten sonra başka hangi markalar numune veriyor yardımcı olurmsunuz ?

bird egelen numuneler ücretsizmi bileniniz varmı ?

numuneler ücretsiz evet ama primanınkinden beni arayıp kargo ücretli diye söylediler kabul ediyomusunuz diye bende kabul ettim 4 lira ödedim sonradan da pişman oldum gerçi ama :KK1:milupanınki ücretsiz geldi tamamen :KK49:zaten gelen numuneden kurye ücret isterse geri çevirebilirsin yani kaybedeceğin hiç bişey yok :KK52:

numuneler ücretsiz evet ama primanınkinden beni arayıp kargo ücretli diye söylediler kabul ediyomusunuz diye bende kabul ettim 4 lira ödedim sonradan da pişman oldum gerçi ama :KK1:milupanınki ücretsiz geldi tamamen :KK49:zaten gelen numuneden kurye ücret isterse geri çevirebilirsin yani kaybedeceğin hiç bişey yok :KK52:

peki ürünler ne zaman geldi bebeğim henüz doğumuna var hemen gönderiyorlarmı cvp verirsen sevinirim teşekkür ederim şimdiden :KK34:

peki ürünler ne zaman geldi bebeğim henüz doğumuna var hemen gönderiyorlarmı cvp verirsen sevinirim teşekkür ederim şimdiden :KK34:

primanın facebookta bi kampanyası vardı ordan beğenince sayfayı geliyodu sanırım 2 hafta içinde filan geldi . milupa geç geldi biraz zaten ben gelince de şaşırmıştım yani 1 ay sonra filan geldi. milupadan paket gönderdik vs diye bi telefon yada mail almadım ben ama

X