Çocuk Hastalıkları Nurse harveys kullananlar

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Nsrncn

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
17
2
35
Iyi günler hanımlar 50 günlük bebegim var gazımız var fazlasıyla de nurse harveys coleks diye bir şurup verdi bebegimde uyku hali yaptı birşe kakasini biraz fazla yapmaya başladı başıniza böyle birşey gelem var mı

Kullanöaya ara verin bakalım ondan mı değilmi anlarsınız. Yada 50 günlük bebekmiş daha artık büyüdüğü içşn belkide kakası uykusu seğişmeye başlamıştır. Sizin kullandığınız ilacı kullanan ve memnun olanı çok duydum

Kullanöaya ara verin bakalım ondan mı değilmi anlarsınız. Yada 50 günlük bebekmiş daha artık büyüdüğü içşn belkide kakası uykusu seğişmeye başlamıştır. Sizin kullandığınız ilacı kullanan ve memnun olanı çok duydum
Hiç uyumuyor ağlıyor tek umudum o ilaç suanlik bırakamam daha yeni basladim😪😪

Iyi günler hanımlar 50 günlük bebegim var gazımız var fazlasıyla de nurse harveys coleks diye bir şurup verdi bebegimde uyku hali yaptı birşe kakasini biraz fazla yapmaya başladı başıniza böyle birşey gelem var mı
Kaka yapması normal. Ben kullanmadım onu sap sımpleks kullanmıştım

Benim bebeğime Aguline cok iyi geldi hatta xok arkadaşa önerdim Faydasını gördüler Netden yorumlarınıda okuyun tavsiye ederm

Uyku ve uyku hali yaptı uyanınca huzursuz oluyor acaba siz kullandıysanız siz de böyle şeyler oldu mi
Ben bunun etkisini görmediğim icin 1ay kullandm bitince değiştim Öyle bişey yaşamadm kullanan arkadaşlarm var onnardada görmedm ama belko düşmemiştir doktorunuza danışıp değiştirin

X