O Ses Türkiye "Yeni" TV 8

2013 yılı O Ses Türkiye şarkı yarışmasını kim kazanacak merakla beklenen yarışma sonucunu yarışma sonunda sizlerle paylaşacağız..O Ses Türkiye Yarışmasının birincisi acaba Ayda Mosharraf,Erkam Aydar, Mustafa Bozkurt'mu olacak yarışmada nefesler tutuldu ve sonuç heyecanla bekleniyor

Star TV'de ekranlara gelen, Türkiye'nin en çok izlenen ses yarışması 'O Ses Türkiye'nin kazananı belli oldu.

60 bin kişi arasından sıyrılan, 2012'nin ekim ayında jürinin karşısına çıkan ve sonrasında rakiplerini eleyen adaylardan 4'ü, dün gece büyük finalde kozlarını paylaştı.

Ve Türkiye attığı SMS'lerle 'Ayda mı, Berkan mı, Mustafa mı, Onur mu?' sorusunun yanıtını verdi: Mustafa.

Onur Uğuş, Berkan Taşkın, Ayda Mosharraf ve Mustafa Bozkurt canlı yayında en iyi performanslarını sergiledi ve Ayda ile Mustafa son ikiye kaldı.

İki isim geçmiş programlarda seslendirdikleri şarkılardan ikisini daha söyledi; bu sürede SMS'ler alınmaya devam etti.

Ve gelen SMS'ler sonunda Mustafa Bozkurt, Türkiye'nin sesi oldu. Böylece Mustafa Sandal, geçen sezon yarışmacısı birinci olan Murat Boz ile Hadise ve Hülya Avşar'a üstünlük kurmayı başardı.Yaklaşık 4 saat süren canlı yayın sonunda birinciliği elde eden Mustafa Bozkurt, ödül olarak bir albüm ve son model bir araba kazandı.

Alıntı..

Gönlümün birincisi Erkam Aydar olsa da Mustafa Bozkurt'un birinciliğine de fazlasıyla sevindim ben.

açıkçası çok tutkunu olarak izlemiyordum ama
erkamın elenmesine inanamadım
dün gece de aydanın gırtlak yapısını farklı buluyorum ve kız başarılı o olur sandım
ama her yarışmada olduğu gibi bunda da ufak farklılıklarla mustafanın kazandığına inanıyorum
yaışmada çok fazla birilerine benzemeye/benzetilmeye çalışan vardı
ahmet kayaya barış akarsu ya vs vs
neyse starda yeni başlıcak olan popstarı bekliyorum bakalım o nasıl olucak epey bi aradan sonra

Yarismayi gecen sene izlememistim.Bu sene arada sirada izledim gonlumden gecen kisi aydanin birinci olmasi idi kizin sesini begeniyorum. Yarismayi mustafa kazandi basarilar diliyorum her ikisinede

Acun'un programlarını beğeniyorum ve severek takip ediyorum..
kalite konuşuyo bana göre :KK34: ayrıca bu senenin finalinde geçen senenin 1.ci ve Murat Boz'un düetine bayıldım.çok güzeldi

[video=youtube;TB6IkojieSU]http://www.youtube.com/watch?v=TB6IkojieSU[/video]

Son düzenleyen: Moderatör:
Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı "O Ses Türkiye" yarışmasının yeni sezon jürisinde büyük değişikliğe gitti. Ilıcalı yeni jüri üyeleri açıkladı.

Juride Mustafa Sandal, Hülya Avşar, Hadise ve Murat Boz'dan hangi isimlerin gideceği tartışma konusu olurken Acun Ilıcalı yeni juri için bir isimle anlaştığını açıkladı.

Acun Ilıcalı Twitter hesabından "O Ses Türkiye jürisi için çok istediğim bir isimle anlaştık! 2 gün içinde açıklayacağız" notunu yayınladı.

Ilıcalı merakla beklenen ismi ise bugün acunn.com'da açıkladı.

Ebru Gündeş’in O Ses Türkiye ailesine katıldığını söyleyen ünlü sunucu "Ebru’yla uzun yıllardır tanışırız onu ilk defa bir projemizde göreceğimiz için çok mutluyum çok yakında bir sürprizimiz daha olabilir" dedi.

Bu yarışmayı soluksuz izlerim her zaman:KK61:
Ancak Ebru Gündeş'i son derece antipatik bulurum ya :KK19: Tühh iyi olmamış :KK6:bence yani..

Kızlar yardıma ihtiyacım var
pazar günü elemelere gidiyorum
henüz şarkımı seçemedim
yardımcı olur musunuz?

oy bestim çok sevindim elemelere gidicene :))

ben şarkıları dinlerken hep neden şuan ki popüler şarkıları söylediklerini anlayamamışımdır.
bence etkilemek için hareketli bir parça seçmelisin.
90lardan çok güzel şarkılar var. ses rengine en iyi gideni seç bence.

pınar aylin-yalvaramam
bendeniz- ya sen ya hiç
bendeniz- kırmızı biber (çok seviyorum hehehe)
yada

zuhal olcay-pervane ( bu tur sarkılar tam 12dfen vurur bence)
leman sam-kıyamam sana

bol şans canım ve hangi şarkıyı seçtiğini söylersin :))

oy bestim çok sevindim elemelere gidicene :))

ben şarkıları dinlerken hep neden şuan ki popüler şarkıları söylediklerini anlayamamışımdır.
bence etkilemek için hareketli bir parça seçmelisin.
90lardan çok güzel şarkılar var. ses rengine en iyi gideni seç bence.

pınar aylin-yalvaramam
bendeniz- ya sen ya hiç
bendeniz- kırmızı biber (çok seviyorum hehehe):KK55:
yada

zuhal olcay-pervane ( bu tur sarkılar tam 12dfen vurur bence)
leman sam-kıyamam sana

bol şans canım ve hangi şarkıyı seçtiğini söylersin :))

Bende 90 'lar düşünüyordum aklımda
Nilüfer >Geceler
Aşkın Nur Yengi - Susma
Sertap Erener- Yalnızlık senfonisi vardı
senin önerilerinide inceliyorum sesime giden olursa söyleyebilirim

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı O Ses Türkiye jürisinden ayrılan 2. jüri üyesi de belli oldu.

Yeni sezon öncesi O Ses Türkiye'de jüri değişikliğine gideceğini açıklayan Acun Ilıcalı, Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz anlaşmıştı. O Ses Türkiye jüri üyeliğininden ilk ayrılan isim Mustafa Sandal olmuştu. Diğer ayrılan isimin kim olacağı sonunda belli oldu.

Gazeteci Ali Eyüboğlu'na açıklamada bulunan Hülya Avşar, “Bu sene ‘O Ses Türkiye’de olmamaya karar verdim. Bu kararımı da geçen sezon verdim ve bunu Acun’a bildirmiştim. Sevgili Ebru’yu (Gündeş) da ben tavsiye ettim. Acun da bu sene bana anlayış gösterdi, teşekkür borçluyum kendisine” dedi.

Jürisi yenilenen O Ses Türkiye yarışmasının yayın tarihi belli oldu.

İzlenme rekorları kıran, Türkiye'nin en iyi sesini arayan 'O Ses Türkiye', yeni jürisiyle Pazartesi ve Salı günleri Star’da ekrana gelmeye devam edecek. O Ses Türkiye yeni jürisiyle 16 Eylül Pazartesi akşamı 20.00'de Star’da başlıyor.
Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışacak.
3 sezondur ekranlara gelen O Ses Türkiye, yenilenen jürisi ve yarışmacılarıyla bu sezon da çok konuşulacak.

12F_OSESTURKIYE-YENI.jpg

kaçırmadan izlediğim programlardan biri. Gökhan'ı çok yakıştırdım programa çok sempatik ama Ebru Gündeş çok hoşuma gitmedi buzdolabı gibi :)

bence hadise erkek yarışmacılara gereğinden fazla yakınlık gösteriyor çok hoş durmuyor

kaçırmadan izlediğim programlardan biri. Gökhan'ı çok yakıştırdım programa çok sempatik ama Ebru Gündeş çok hoşuma gitmedi buzdolabı gibi :)

Kesinlikle her iki görüşünede katılıyorum. Starda 3 adam diye bir program var geçen hafta murat boz konuktu ve o ses ile ilgili bir skeç hazırlmışlar harikaydı. Gökhan ve ebru gündeş tiplemeleri çok komikti :KK1:

X