Offf offf

Cinsellik açlık değil ihtiyaç fakat bunun açlıkla ilgisi nedir
Yeni üye olup hemen koşarak cinsellik sorusu sormanız açlık.
Cinsellikle ilgili en temel şeyleri bile bilmeyip bir şeyler yaşamaya çalışmanız açlık.
İhtiyacınızı zara bir şey olmasın diye sürtüne sürtüne yaşamanız açlık.
Ya adam gibi bir şeyler yaşayıp bu kudurmuşluğunuzdan kurtulun ya da gözünüz almıyorsa böyle şeylere kalkışmayın

Yeni üye olup hemen koşarak cinsellik sorusu sormanız açlık.
Cinsellikle ilgili en temel şeyleri bile bilmeyip bir şeyler yaşamaya çalışmanız açlık.
İhtiyacınızı zara bir şey olmasın diye sürtüne sürtüne yaşamanız açlık.
Ya adam gibi bir şeyler yaşayıp bu kudurmuşluğunuzdan kurtulun ya da gözünüz almıyorsa böyle şeylere kalkışmayın
Zarla ilgisi yok birleşme yasayamadigim için bu şekilde. Yine de teşekkürler

Daha öncede de anlattığım gibi sevgilimle bir yakinlasmamiz oldu sürtünme yaşarken prezervatif taktik boşalma vs olmadı ama zevk suyuna elim değdi ve ben vajinama dokundum sonra kaygılar başladı. Ve reglime daha on gün var insanlar bana test yap diyor bu şekilde hamile kalmak imkansız diyen de var o kadar berbat hissediyorum ki napicam bilmiyorum arada rahatlıyorum sonra bu düşünce tekrarlıyor kaygı bozukluğum için destek alıyordum galiba tekrarladı 🥺
adres verin bebeğinize don gönderelim 🎉

siz neden kendinize güvenmeden bir şeyler yaşayıp bu kadar stres yaratıyorsunuz?
Zevk suyunu ilk kez duydum bu yüzden kaygilandim inanın bilen biri gelip sormaz ya da bu kaygıyı isteyerek yaşamaz farkındayım bu tarz yazanlardan bıktınız. Lakin alaycı üslup gerekmez ister yanıt verin ister vermeyin ama lütfen daha fazla üzmeyin

Zevk suyunu ilk kez duydum bu yüzden kaygilandim inanın bilen biri gelip sormaz ya da bu kaygıyı isteyerek yaşamaz farkındayım bu tarz yazanlardan bıktınız. Lakin alaycı üslup gerekmez ister yanıt verin ister vermeyin ama lütfen daha fazla üzmeyin
Buna da şimdi alaycı bir üslupla yaklaşanlar olacaktır, 20 yaşında cahillik yapmamış gibi davrananlar da oldu. Sanırım toplum olarak alıştık düşene üzülene biz daha fazlasını yapmaya.

Buna da şimdi alaycı bir üslupla yaklaşanlar olacaktır, 20 yaşında cahillik yapmamış gibi davrananlar da oldu. Sanırım toplum olarak alıştık düşene üzülene biz daha fazlasını yapmaya.
hayir beni sinirlendiren 20 yasinda cinselliği iyice bilmeden sırf heyecanla bir seyler yasayip kendinizi sürekli strese sokmanız. cinsel ilişki yaşamaya karar verdiğinizde gidin bir kadın doğumcuyla konusun ve internette okuduğunuz şeylere inanmayı bırakın. kaçıncı yüzyıldayız hala konusulan konulara bak. o kadar mı aceleniz vardı?

hayir beni sinirlendiren 20 yasinda cinselliği iyice bilmeden sırf heyecanla bir seyler yasayip kendinizi sürekli strese sokmanız. cinsel ilişki yaşamaya karar verdiğinizde gidin bir kadın doğumcuyla konusun ve internette okuduğunuz şeylere inanmayı bırakın. kaçıncı yüzyıldayız hala konusulan konulara bak. o kadar mı aceleniz vardı?
Teşekkür ederim 🙏

Test kaç gün sonra olmalı sizce
İlişkinin üstünden 15 gün geçtikten sonra yapilan test genellikle doğruyu yansıtır.
Hamile degilsiniz zevk suyuyla hamile kalma ihtimali çok çok düşükki siz elinizi vajinaniza surtmussunuz o sıvının içeriye gitme ihtimali yok.
Siz içiniz rahat etsin diye 15 gün geçtiyse bir test alın o tek çizgiyi görüp rahatlayin. Düzenli bir cinsel iliskiniz olacaksa bu ve benzeri tedirginlikleri yaşamamak için prezarvatif kullanmanizi tavsiye ederim.
Ben sizin endişenizi anlıyorum ancak kendinizi germeyin

X